• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak to ti nezavidím.....mi osobně dají zabrat ti moji dva raraši :wink: A do toho domacnost a mužíček :grinning: No děkuji ale obdivují takové ženy jako jsi ty. Smekam před tebou :wink: :slight_smile:
25. srp 2008 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nemusíš smekat :grinning: :grinning: , kdybys to tu viděla, jak to tu vypadá :wink: :wink: a to tu makám celý den.
25. srp 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: , už jsem tady dlolouho nebyla .Jsem pořád někde venku a užíváme si pohody :wink: .Mi taky neteř přivezla vši domů tak jsem musela pre ventivně vydrbat malou šamponem :unamused: , který moc nevoní.Taťka s malým to mají jedoduché nic na těch hlavách nemají tak nebudou mít problémy :sweat_smile: .
Tak už tady máme poslední týden prázdnin a děti půjdou do škola do školek moje to potřebuje jako prase drbání :grinning: .Už se doma dost nudí a neví co by vymyšlela za blbosti.Tak zatím pa snad mi to výjde se tady zítra podívat a pokecat s váma.Jdu ven pa pa pa pa :grinning:
25. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jsteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :astonished:
s tou rodinkou je to šílené. Nevím co bych dělala já. Taky přeji mnoho a mnoho štěstíčka. :slight_smile:
25. srp 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy,tak dneska začala první fáze balení :astonished: nechápu kde jsme nabraly tolik věcí než to zbalím tak to aspoň stihnu do toho října :slight_smile: ,první jsem si říkala že budu vypadat jako marod když už některé věci co nepoužíváme balím teď,ale když jsem vyděla že mám půlku pokoje zastavěnou bednama a stejně to neubívá tak si myslím,že je ten pravý čas :grinning: .Už nikdy se nechci stěhovat!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
25. srp 2008 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj maji až se přestěhujete tak to bude zase lepší :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no na to se těším uplně nejvíc až si sednu na novou sedačku a budu popíjet vínečko a pak půjdu na svůj nový balkon koukat na hory,jestli bude hezky :slight_smile: .Ale kdybych neměla za zadkem tu mojí malou čulinu já něco někam dám a ona to hned vytáhne,dneska jsem dávala knihy do krabice a hned na ně lezla a tancovala :grinning: ,máme tolik knížek,že kdybych je všechny četla tak mám asi nobelovku,manža říkal že se to musí vytřídit máme tam třeba dvakrát uplně stejného monte christa .UŽ AŤ TO MÁM ZA SEBOU!!!!!!!!
25. srp 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj to zvládnete a budete se tešit z nového bytečku :slight_smile:
25. srp 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě těší že vánoce budou v novém :slight_smile: ,naštěstí sedačku neberem a stěnu si zítra odveze taťka,už máme nové :slight_smile: zatím v krabicích a sedačku bychom chtěly příští měsíc jestli vjdou penízky :slight_smile: takže se budou balit a odvážet jen serepetičky,ale ty jsou právě nejhorší :grinning:
25. srp 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Maji - uz balis??? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja som tu mala navstevu zo Slovenska od stvrtka, tak som nemala vela casu na konika :frowning2: ale skusim sa polepsit a chodit castejsie...
25. srp 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, maji tiše závidím-taky bych se už ráda stěhovala, ale musím si ještě počkat:frowning2:
25. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už to pomalu balím tady a pádím o kusček dál k raduske :slight_smile:
25. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
potřebuju sehnat krabice :slight_smile:
25. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ránko holky, tak dneska se jde na kontrolu, tak jsem zvědaví jak dopadneme. :slight_smile: :wink:
26. srp 2008 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,
tak my jdeme na nákupy a večer bude oslava :grinning: , no upřímně nevím, jestli to ještě slavit ,chichi, ale jo :grinning:
Georgi, kdybys mě dnes potkala, beru Carreru a celkem 5 dětí :grinning: , budu nepřehlédnutelná :grinning: :grinning: ,tak se klidně přihlas.
26. srp 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofinka dnes prý nedopadla dobře jde na velká UTZ chudinka držím pěstičky .... :wink:
26. srp 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé to je škoda že jsem se zrovna nepohybovalal po porube.. byl ajsem na usnim, tak ondra tojedno ucho furt enmá dobre a dala nám dapsí kapky a sirup, ku..va nechla ajsem 250kč v lékárně.. me snad trefí..

jej at zifka doapdne dobře, dávej info kyko...
26. srp 2008 ve 12:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgi vím jen že jí poslaly na velký utz do gyncentra prý odpoledne tak jsem zvědavá co se dovím víc... :frowning2:
26. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Držím pěstě Žofince, ať jí to dobře dopadne.

Georgi, asi by Tě dnes z té naší tlupy kleplo.
Děti se pořád strkaly a blbly, šly jsme na Leninku na boty, holky pořád něco braly z regálů, nosily mi boty : jé mami koukej, ty jsou pěkné a pro Honzíka (nosily mu 25 :grinning: ) atd.
Tak jsem z nich pěkně utahaná.
Dnes večer jedeme odvést Kačenku do Frýdku a budeme mít zase jen 4 děti :grinning:
Ale ona byla nejhodnější, to se jen ti naši předváděli. Jiříka musím pochválit, je vidět, že ten už má rozum.
26. srp 2008 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojki holky, tak se vám hlasím celá a v pořádku :slight_smile: . UTZ dopadl dobře a pan dr. říkal, že se vyvíjí dobře. No a váha je asi 1800 - 1900 g. :grinning: A ještě říkal že na 33. tt mám malé bříško, ale to je tím, že mám málo plodové vody. :slight_smile:
26. srp 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, to je dobře, že jste v pořádku :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. srp 2008 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je :slight_smile:
26. srp 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
co tady strašíš nejen na ICQ taky tady.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele kykuš :angry: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak žábo???? :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já a žába? :grinning: :astonished:
26. srp 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a nejsi mladice babice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer děvčata je tu ještě někdo?
26. srp 2008 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek