• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
jj tetris taky jsem byla hotová jak jsem ztratila mlíko,už jak jsem začla dokrmovat tak jsem se snažila at ještě chvíli to mlíko mám,ale bohužel se mi pak vytratilo úplně malýmu nestačilo začli příkrmy,ale naštěstí né na začátku kojila jsem aSI 7,8 MĚS.tak aspoň nějakou dobu :wink: ale tomu neporučíš...
9. led 2009 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci i tak je mladá...ve 25 jsem byla ještě pako. Sice už jsem rok chodila s manžou, ale i tak. Ať neblbne, zkazí si celý život....
holky, nenakupujete některá hadříky dětem přes net? potřebovala bych poradit nějaký dobrý eshop. Potřebuju pár triček s dl.rukávem, nějaké tepláčky a pyžamka, něco ještě v 68, něco už v 74. Kukala jsem v Tescu, ale měli tam teď šílené výprodeje, takže bylo všechno probrané a nic v naší velikosti :unamused:
9. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci u bazénu? tam bydlel můj kolega z práce, Peťa Sakmar, ale už bydlí v Pze a pak spolužačka ze střední, Sylva Bujoková, teď je vdaná a nevím jak se jmenuje....
9. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia mě se dobře nakupuje přes mimibazar. Sežen nové i staré :slight_smile:
autor
hm radu já kupuju přes mmb hodně od kamrádky co má holku...má moc krásné věci ale kupuju i fungl nové...ale ty ceny tady na lenince je dět, obchod bodynka dl rukáv kolem 150Kč a kr. rukáv okolo 110Kč..radši kupuju v tesku, ale tam nejsou body dlouhý rukáv..jen krátký
mimibazar? není to ale že je to nějaká aukce?
9. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já jsem koupila body s dlouhým i v tescu...ale jen v bílé barvě..
9. led 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne není. ale občas se tam objeví i nějaká ta aukce
9. led 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia www.mimibazar.cz jsou tam pěkné věci
9. led 2009 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale kdyby jsi něco obj.dávej pozor na "některé podvodnice" je jich tam teďka požehnaně co tam čtu ty diskuse.Tak si čti hodnocení a podle toho poznáš jak jsou maminy spokojené.Ale taky to poštovné:frowning2:jaké si tam dávaj,nechávala jsem si tedka kreslit portrét nás tří a poštovné 50 :confused: nevím za co chce tolik peněz za poštovné když je to na kusu papíru :confounded:
9. led 2009 ve 20:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu co a jak ohledně mma a mmb a mms ti v po vysvětlim :grinning:
9. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě, to mě štve, že si třeba vyberu tři trika, ale od různých prodávajících a tím pádem zaplatím 3x poštovné...nechám to na tom tescu, snad budou mít brzo novou kolekci a nebo CA, tak mají taky hezké věci a ne drahé.
9. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jo,taky tedka minimálně obj.ještě s kámoškou když něco chce,ale jinak chodím po obchodech nejsem zase tak líná abych si obj.jen z netu,že mi to příjde domů...Mají to už v celku předražené a navíc někdy to na obrázku vypadá jinak,už jsem se ták hódněkrát spálila.Tedka jen ten portrét miláčkovy k nározkám a pak si dávám zase pokoj :grinning:
9. led 2009 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já také na mmb hodně nakupuji, mám od tama pro malou spoustu oblečků za super ceny a jsou jako nové, zatím jsem měla štěstí na samé spolehlivé maminky, sice to poštovné je dost a ještě se to bude zdražovat, tak už je lepší si tam hledat maminky z Ostravy, se kterými se můžeš potom sejít.
9. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj taky jsem to tak hodně dělala,ale většinou co jsem hledala bylo i v obchodě,sice o něco drahší,ale když jsem si k tomu přičetla poštovné za každou věc,přišlo mě to levněji... :slight_smile: přes net už jen to nejnutnější když to nikde neseženu
9. led 2009 ve 20:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu mrknout na malou v jaké poleze spinká, někdy žasnu :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no moniko já taky nejsem líná chodit po obchodech, ale rozhodla jsem se, že nebudu s malým courat po shopech, pokud je tak malý, může tam chytnout kde co, navíc umělé světlo mu taky nepřidá, venku v proskovickém lese je mu líp, a večer, když spí, tak do obchodů vyrážím, většinou do tesca, pže je tam jak oblečení, tak nakupuju potraviny, ale teď mi večer tak špatně spinká, že ho tady manžovi nechci nechat, ať se kluci netrápí. Proto sháním oblečení na netu, jinak to kombinuju. Já dost totiž nakupuju na www.brumla.cz, je to sekáč, ale jsem moc spokojena, vše skoro nenošené, fakt dobrý, ale teď jsem si tam nic nevybrala...

luci zkratky mms, mmb, mma, ty mě děsíš :grinning: :grinning:

probírala jsem Vojtovy malé věcičky, co ta tvá kámoška čeká, holčičku nebo chlapečka? některé kousky jsem si schovala pro druhé mimi, a zbytek vytřídila, hodně jsem toho zdědila po kámoškách, takže to není nové, ale snad ji to nebude vadit, jsou to hlavně košilky a dupajdy..
9. led 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda vy jste toho dneska nakecaly :slight_smile: tak tak jsem dočetla malou mám opět vzhůru zase se ji nechce spinkat pořád se na mě řehní jak se jdu na ni mrknout :grinning: jinak s oblečením my tady kousek máme super bazar tam jsem koupila už pár věciček hezkých skoro jako nových no a jinak většinou nakupuju pro malou taky v tescu a nebo v ca tam mají taky moc hezké věci a ceny se taky dají....no malá mi tam vykládá ona snad dneska neusne kdyby aspon ráno dýl spala ale to ne at jde spát v sedm večer nebo v jedenáct vstává ve čtyři dneska dokonce ve čtvrt na čtyři ale to jsem ji strčila cumlík a ještě zabrala ale ve čtyři vzhůru a už se nedala ukecat jenže zajimavé je že ona nemá hlad ráno vykládá směje se hraje si než udělám mlíčko pak ji ho dám tak nevypije celou dávku co začala papat příkrmy tak toho mlíčka už tolik nevypije ale ani ty příkrmy to s ní pár lžiček někdy půl sklinky jem zvědavá na poradnu kolik jsme přibraly :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to je každého věc kde nakupuje já jsem psala sama za sebe,né že ostatní jsou líné,že nakupují na netu jak jim to tak vyhovuje tak jim to vyhovuje :grinning:
My jsme s malým chodili po obchodech i jak byl miminko,to jsem ještě nevěděla o nějakém mimibazaru,nějak jsme to nehrotili :slight_smile:
9. led 2009 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
lenninek pane jo, ve čtyři :astonished: to by mě piclo...Vojta se budí mezi šestou a půl sedmou, vezmu si ho do postele, nakojím a pak většinou ještě usne, a před osmou vstáváme. Někdy samozřejmě bantuje, vykládá si, a tak, ale do té šesté fakt spí. Ale máš pravdu, jestli usne v šest, nebo v osm, vždycky vstane stejně, lump :wink:
9. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni já se rozplývám nad věcičkama pro holčičky v tesku,mají krásné i pro kluky,ale miminka a na holčičky mají nádherné,kolem toho chodíme a normálně jdu do kolen jak jsou nádherné :grinning:
9. led 2009 ve 20:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte kde koupím půa sedátko prkýnko na záchod?Malý už nechce na nočnajz,chodí mi na záchod a tam ho vždycky musím držet tak mu chceme koupit prkýnko,ale vůbec netuším kde.Chtěla bych půa má ho rád :sweat_smile:
9. led 2009 ve 21:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já tam pred výplatou ani nechodím kolem toho mony a ted bude jarní kolekce tak uz se těším :grinning: no ia jenže to mi dělá poslední měsíc od třech týdnůmi spinkala od sedmi do sedmi bez buzení no a asi mesíc a půl zpátky se začala budit ve čtyři ale chodila porád v sedm ale to mi pres den hodne spala vetsinou dve hodinky hraní pak pres hodinu spaní tak dvakrát za den jina půlhodinovky no pak jsem na noc dala kašičku šest dní po ní vstávala o půl šesté ale pak začla usínat pozde v noci a vstává ve čtyri a pres den jsme na peti hodinách hraní kdy proste drív neusne takže jsem kolikrát už grogy to vís kdybych sla spát hned jak jde ona tak jsem vyspaná ale jak usne neco poklidím udelám doma a tak no a zalehnu vetsinou kolem jedenácté :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky miniko já jsem ho osobně kupovala v hornbachu
9. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
týjo ani mi nemluvte jsem už na rodičáku to bdue bída jsem měla mateřinu jako plat a ted takový strmý pád
9. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mony viděla jsem v obi ale ted nevím jestli tam byl zrovna pů ale disneovka tam byla :wink: jinak mě se v tom tescu prijde lepsí výběr pro kluky :slight_smile: já si totiž moc přála chlapečka já nejsem moc na ty holčičí věci a tak neuměla jsem si představit že malou budu nějak čančat ale přichází to pomalu ale jo já moc na šatičky sukýnky nejsem já jsem spíš sportovní typ :slight_smile:
9. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslím ty dětské :slight_smile:takové ty já nevím z čeho to je jestli z gumy nebo z čeho,dám to normálně na záchod na prkýnko.....To seženu i v Hornbachu a v Obi?Leni tak já jsem ani tak neuvažovala koho předtím víc,ale ted bychom chtěli Nellinku,já to mám tedka naopak,že jak vidím ty holčičí věcičky,mohla bych se p.... :wink:
9. led 2009 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moniko to prkýnko jsme ted dostali od známých, zn.NUK a koupili to v hypošce...

lenninek, to je šílené, jak ty děti mění ten spánkový režim, že? :stuck_out_tongue_closed_eyes: no snad se to u vás uklidní....máš pravdu, kdyby šel spát člověk zároveň s nimi, tak je to v poho, ale to se mi ještě nepodařilo..navíc mi to malý zkomplikoval s uklízením,máme plovoučku a dlažbu, takže nejdřív vysát a pak vytřít, dřív jsem to zvládala přes den, jenže teď když zapnu vysavač tak začne šíleně plakat, asi se bojí, takže to dělám když přijedou tcháni vozit nebo vyženu manžu o víkendu, no a přes týden vysávám jen to nejhorší,aby dlouho neplakal...

luci ty jsi šla na MD na 2 roky, ne? tak ten pád není až takový bolestný jako já na 7600, ale mateřská je mateřská, měla jsem ji o litr nižší než výplatu, ale pak těch sedm, to je mazec.
9. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
tak já dnes byla taky v tescu a smůla, nesehnala jsem nic ani na Evču, ani na malého....prostě v jejich velikosti nic, co potřebujeme... a na MMB taky nakupuju i jinde, člověk si to musí spočítat, aby to nevyšlo dráž než v obchodě. Před vánocemi jsme malému koupili přes net židličku a vyšla mě i spoštovným a balným o 400 levněji, než tady v Ově. Tak to se vyplatí :wink:
9. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo mony presne to co myslíš já na nej koukala protoze jsem koukala ze i to prkýnko je tak fajn detské:slight_smile:
9. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek