• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tak to já skusím nejdříve švestkovou šťávu a uvidíme co to s malým udělá.Sna mu to pomůže.
rajko za teplo platíme co protopíme plus nějaké to porcento musí zaplatit všichni i ti co netopí .Aby se zaplatili spoečné prostory :grinning:
9. led 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jdu spát,malýho ruší to psaní,ležím už totiž a on vedle mě,tak se mějte a dobrou :slight_smile:
9. led 2009 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezkou dobrou noc a hezké sny :wink:
9. led 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo vám taky. Já čekám na manžu až dorazí z práce :grinning:
9. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je umě problém že mi malý kromě mateřekého mlíka nic nechce pít.Už ho učím pít z hrnečku,ale nechce to.tak nejdříve musím přijít na to jak mu to vnutit a to bude fuška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj win to se naučí uvidíš. Musíš to zkoušet a ono to půjde :slight_smile:
9. led 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinečka já taky čekám než drahej dorazí příjde se převlíc nebo v těch hadrech co má na soběš by v noci zbytečně mrznul :confounded:
9. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsme dvě co už čekají. Malá naštěstí už hajááááááááááá, tak mám klid :grinning:
9. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
win - Adámek trpí na zácpu od té doby, co jsme začli s příkrmama, je to fakt děs! kupuju mu švestkové přesnídávky - mají je v DM nebo v lékárně, trošku to zabírá a glycerinový čípek strouhám vyřazeným strouhátkem na tužky :wink:
9. led 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Win vzpoměla jsem si jsou to kapky Sab Simplex,nevím jestli není na to už velký,ale kdyžtak kdyby nic nepomohlo zeptej se v lékárně stojí to okolo 70,-tak pááá :wink:
9. led 2009 ve 22:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
raji tak my měly ze začátku taky problém, když jsme přešli na UM, ale koupila jsem trubičku a dávali jsme čajík a ono se to upravilo samo. Trď už je to v poho a přesně vím kdy budeme kadit. :grinning:
9. led 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ty kapička užívál a nepomáhali mu nakonec jsem mu dáala homeopatika.Při nejhorším se zeptám v lékarně a neubo doktorky stejně za chvilku půjdeme na roční prohlídku.Toto,ale uteklo nedávno jsem toho drobka porodila auž bude mít rok
9. led 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a kapky se sloníkem jsou saab simplex, ale ty Adíkovi nepomáhají....a s tím pitím to máme stejné....učím ho z hrnečku s tím pítkem, ale on si s tím spíš hraje, vypije pár hltů za celý den, zbytkem se úspěšně polívá
9. led 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj win letí to. Ty kapky jsme měly taky, ale na prdíky ne na zácpu
Rajka to by mě nenapadlo strouhat čípek strouhátkem.ALe je to dobrej nápad :grinning:
win :grinning: :grinning:
a ještě prý pomáhá heřmánkový čaj, ale to by ho musel asi vypít víc, než pár hltů....
9. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě dr. říkal že čaj můžu podávat i po lžičkách
9. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to mi maelj baští jednou denně activiu neoslazenou vždycky mu tak rozmixuju beď jablko nebo banán má to moc rád.A taky mu to ttínek vyjídá i mu to zachutnalo tak doma jenom mixuju ovoce do jogurtu
9. led 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi - to se může, jenže malýmu to nechutná, otevře pusu na max dvě lžičky a pak konec
no skusím vaše rady au vidíme jak to malému zabere
win - na banán pozor, ten dost staví, jestli má zácpu, tak mu ho raději na pár dní vysaď
9. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo může mě to radila dr. Ale mě malá pije z falšky. Takže mám jednu na mlíko a druhou na čajík. a ono někdy stačí i tak málo. Zkus mu dát ty dvě a třeba za chvilku to zkus znova.
9. led 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tomu budu muset dávat něco jiného .Večer ho kašičky asi moc tlačí ma břížku špatně se mu spí a neustále se potom budí tak musí baštit jogurtíky :wink:
9. led 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě dost staví vařená mrkev a rýže, tak to zkus taky třeba na pár dnů vynechat, možná mu to pomůže....ale u Adámka jsem změnu nezaznamenala...bohužel
9. led 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíme udělám mu změnu ve stravě a uvidíme jak to dopadne
9. led 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic holky už mi dorazil manža, tak půjdem za chvilku do hajan :slight_smile:
9. led 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to hezkou dobrou noc zofinečka :pensive:
9. led 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc :slight_smile:
9. led 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ráno holky :slight_smile: já jsem se dnes krásně prospala malá se vzbudila až o půl šesté :dizzy_face:
mony teda tak to musel být dpbrý trapas hledat záchodvé prkýnko i když dětské v hračkářství to by mě teda nenapadlo :grinning: :grinning:
10. led 2009 v 06:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno... :slight_smile:
Leni-až o půl šesté...bych byla KO :astonished: :grinning: :grinning: Kubík si hraje s Legem a Petřík ještě spinká :wink: jdu si udělat kavu :wink:
10. led 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek