• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
žany normálně vstává ve čtyři :unamused: a usíná znova až kolem deváté desáté takže hodinka a půl mi udělá dost no a kolem té devété už se mi zas vetsinou spát nechce uz jsem celkem probraná to já bych vzdycky zalehla po obede ale málokdy malá usne
10. led 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni, ve 4??? ja bych umrela, my vstavame mezi 7.30-9....podle toho jak spal v noci.. :grinning:
10. led 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky.No mě by to taky zabilo vstávat ve 4 hodiny ráno.Já se s malým nebavím pokud je míň než 7 hodin.Naštěstí nedělá kravál,ale brouká si v posteli a hraje si s kolotočem :slight_smile: .Ještě že tak.
10. led 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj
leni to znám taky 4-4.20 to byl náš čas do 4m, pak se to posunulo o hodinu dál, a dlouho tak 5-5.20..a oslední týden jsem na 6h ranní :grinning:
na to si tělo zvykne
10. led 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lucenek tak to máš pravdu žë si tělo zvykne u prvního dítěte jsem taky musela už v pět vstávat oravidelně a byl to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak jsem si řekla že u druhého to nebude tak amalej si zvykl ještě že tak :sweat_smile:
10. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj ono zmákneš celý den i se 4 mi hodinami spánku to já znám :grinning:
10. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě štěstí že si člověk může zdřímnout odpoledne kdy bobek spí a to hodně pomůže :wink:
10. led 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
win pokud hodinku tak jo asle Sára má 30 ti minutovky..to lehnu a snažím se usnout a už zase vstávám :grinning:
10. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.
Nejedete na výlet? Známí se jedou podívat na pustevny na ledové království :wink:
10. led 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj zany to zní dobře......ten výlet navíc když je na dnešek hlášená inverze a na horách slunečno.....tady je smog je to vidět
10. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek můj drobek spinká po obědě dvě až tři hodinky tak to je jiné kafe.
zanetky na pustevny jsem chtěla jet,ale je tam dost velká zima a tak nevím jak by to děti zvládli.Tak moje kamarádka tam vemestarší dcerku přiští týden tak snad nebudou ty sochy moc zničené aby z toho holka taky něco měla :grinning:
10. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím pa holky musím jít do obchodu,ale moc se mi nechce dotoho mrazu :confounded:
10. led 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky zdarím, jsem tu jen na skok. Musím vařit oběd. ELi právě usla v postýlce a já povysávala a ona hajá dál. Pustila jsem ji muziku a hajááááááááááááááááááááááááááá :grinning:
10. led 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tam musí být krásně , myslím na těch pustevnách, jela bych, ale fakt mrzne příští rok už bude mít sára rok a půl to už by se dalo
10. led 2009 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné to tam určitě je. :wink: :slight_smile: Sarča je ještě malá ale myslím že by to krásně prospala. U nas je +1 sněží a na horách bude ještě líp :wink: :dizzy_face:
10. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany to jo....sluníčko modrá obloha......
10. led 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se chystám ještě dneska na prochajdu, aspoň na chvilku. Sice mi ještě eli spinká, ale už se bude určo budit :slight_smile:
10. led 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak sem zvědavá na počasí doufám že inverzi jako na dnešek hlásit nebudou..jsem šla do drogerky a měla jsem c dělat hnusný olověný vzduch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. led 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to já byla venku a nic jsem necítila :slight_smile:
10. led 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš to bud ráda
10. led 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Zanet my tam jedeme zítra na ty pustevny,dneska jsme byli na oslavě u babičky a zítra se tam těším minulý rok jsme na to zapoměli. :grinning:
10. led 2009 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky, uf dostala jsem se tady až teď, přes den bylo pořád co dělat, uklízet, prát, vařit atd, odpol jsem skočila do Tesca, opravdu tam začínají dávat novou kolekci, ale jen pár věciček, pže ještě hodně vyprodávají, samozřejmě pro nás naprosto nezajímavé velikosti :angry: , ale koupila jsem jedno tričko a pak set tepláčky, triko a ponožečky. Tak jsem celkem spokojená. Malý krásně usnul v šest večer, tak jsem vyrazila do IKEA, měla jsem v plánu si ji hezky projít, nakoupit a pak si jít koupit do elektra ruční mixér, ať jsem připravena na příkrmy, a do HM na slevy atd, dostala jsem penízky na vánoce a ještě nic nepořídila, no byla jsem v půlce ikei a volal manža že malý děsně řve, ať spěchám. Takže nákupy skončily, a když jsem s vyplazeným jazykem vyskočila z auta před barákem, tak malý zrovna usnul....takže můžu já si udělat nějakou radost? :frowning2: navíc mě to docela trápí, že tak špatně večer spí, trvá to tak od šesti do osmi, pak už jede svůj režim. Nevím nevím jestli je to ten spurt, pže přes den i v noci jí co 3 hodiny, ještě před týdnem jedl přes den co 2 hodiny...
10. led 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já byla taky dneska v tescu a nic moc teda. Jsem zvědavá co ještě vylezea určo něco koupím. :wink:
10. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj radu to asi bude ono...holka musíš vydržat :frowning2:
10. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak myslíš že jako ten spurt, jo? No já myslela že spurt se projevuje tím, že má pořád hlad...tak to totiž bylo v těch 3 týdnech. prostě každou hodinu jedl. Ale teď se vzbudí, pláče, a pak usne aniž bych ho kojila....
jestli je to spurt, tak mi to nevadí, pže vím, že to skončí, horší by bylo, kdyby si měnil režim, to by bylo v háji, nechci posouvat koupání a večerní usínání, už kvůli toho, že se v březnu posouvá čas dopředu a tím pádem automaticky koupeme v sedm, a taky proto, že sakra potřebuju večer i chvilku pro sebe a manžela :pensive:
10. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia neboj to se poddá. :wink:
10. led 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi to doufám...ony ty děti jsou totiž nevyzpytatelné :grinning:
10. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu nejen hlad je spurt ale i taková ta ztráta konfortu, nebo jak bych to nazvala sára ted s tím začíná taky...řve po hodině dám dudyna a klid, pak sebou mrská..budí se...to jsem měla ve 3m taky......
10. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jsou zlomové měsíce ten 3. a 6. A děti jsou opravdu nevyspytatelné
10. led 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak to jsem nevěděla, uvidíme jestli se to uklidní, snad brzo, prostě pojedeme dál v zajetých kolejích a nějak to přežijem....padla na mě nějaká brutální únava..
10. led 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek