• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky tak jsem tu únavu nepřekonala, naopak mi tady do noťasu padá hlava, takže jdu okamžitě spát :grinning: bobrou a užijte si neděli..
10. led 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno, tak dneska se ven nechystáme, Já jsem nějaká nemocná a eli taky :frowning2:
11. led 2009 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky taky vám přejí hezké ráno.Tak to já musím dneska ven jdeme na oslavu a moc se mi nechce zbudila jsem se s bolestmi hlavy tak mi ten den pěkně začíná :slight_smile: .Naštěsti děti nemám nemocné.
zofinecka Hlavně se brzy uzdravte :wink:
11. led 2009 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Bré ráno krásný den a já nevyspaná :angry:
11. led 2009 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,ste teda toho nakecaly to se mi nechce číst všechno :grinning: člověk tu o výkendu není a pak nestíhá :grinning: .Já jsem vyspaná do růžova :wink:
11. led 2009 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
to já taky. :slight_smile: A dneska je tam fakt nádherně
11. led 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj lucenek copak malá v noci zlobila nemohla spinkat.U nás rostou zuby a tak se ma lý celkem v noci často budí a jsem taky dost vyčerpaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to za pár dní přejde.
11. led 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já jsem ani nevěděla,že malé rostou zuby to bylo super jen občas jsme musely dát v noci ibalgin sus a pak byl klyd zase :slight_smile: ,ale vím jaké to je švagrová věděla o každém zoubku tak vím,že to je nepříjemné .Odpo jdem do obchodu tak doufám,že tam bude pěkně i odpo a nebude zas sněžit.
11. led 2009 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
win ne malá ok ale sousedi měli diskošku a pak se venčili čokli co štěkaj od dveří bytu po první vychcání a bydlí v 7 patře takže luxus noc
11. led 2009 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
joj takto my neznáme :slight_smile: . Hold barák je barák :grinning:
11. led 2009 v 11:36  • Odpověz  • To se mi líbí
lucenek tak bylo veselo u sousedů.Venčení čoklů znám taky bydlím v přízemí a hodně starých lidí tady mají miláčky .Kdyby chodili potichu ,ale ti psi jak říkáš štkají jen co vytáhnou čumák z bytu.A ještě tady mám jednoho souseda který chodí ven kouřit a po ránu jenom slyšíš jeho kašel vypěstovaný celoživotním kouření.A to asi vykouří dvě krabičky denně.Že se chce lidem venku mrznout kvůli cigaretám venku to nechápu :sweat_smile: .Asi proto že jsem nekuřák :grinning:
11. led 2009 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
je krásně, tak jste venku co?
11. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky! jsme u tchánů, teď jsou s malým na prochajdě a manža chrní.
luci to je radost takový soused, my jsme měli takového magora v Mariánkách, pouštěl si diskošku do rána, a i když jsem tam šla několikrát zazvonit v pyžamu, tak to chvíli utichlo a pak na novo :angry: takže tě lituju, ještě že mají děti takové dobré spaní, že to nevzbudilo malou. To bys tam asi udělala jó kravál...
zofi gratulace ke 3 měsícům a brzo se uzdravte :wink: já musím říct, že jsme si pořídili zvlhčovač vzduchu, v okayi mají za dobrou cenu i co se týče fcí, a fakt je to znát, žádný ucpaný nos ráno, žádná rýma....
11. led 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky dneska je to týden co malý naposled kadil :frowning2: zítra ráno raděj zavolám doktorce, i když jdeme v úterý na poradnu, ale mám strach....
11. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ia děkujem. No my nad tím zvlhčovačem taky uvažujem, ale chci značku concept. Dělá tam kámoš a já od tama už mám spoustu věcí. :grinning: A s tím kaděním to je tedy síla. To se nám stalo, když jsme přešli na UM. Eli než se s tím vyrovnala tak to bylo něco. Zkus si koupit trubičku v lékarně. Ta se dává do zadečka a ty děti pak kadí :wink:
11. led 2009 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Radu pokud olně kojíš a sem tam čajíček nemusí mít malý stoicic i 14 dní..zkrátka stíhá vše zpracovat.....pokud se na něm neporjevuje nějaký dyskomfort bych neřešila...sára měla rekord 11 dní :grinning: a pomohla pak teplá vana tam se vyserouchala z podoby :grinning:
11. led 2009 v 16:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
tak se hlásím po delší odmlce,nešel nám comp,byla jsem ted s Kájuš na prochajdě a zima jak v Rusku,ale Káji to nevadí,čím větší zima tím líp spí :wink:
Tento týden jsem řešila opačný problém,Kája měla srajdu,nevím co špatného snědla dávám jí skleničky nebo doma uvařím zeleninku,no hlavně,že už je v pořádku,měla dietu rýži s mrkví a hořký čaj ,tak ten byl problém do ní dostat,ale nakonec něco vypila,už je ok.
Jo,sousedi,to si člověk nevybere,máme nějaké nové nad náma a dělají rekonstrukci bytu už od svátků a nejvíc třískají,když Kája usne :frowning2: jinak máme štěstí ,sousedi ze všech stran jsou v poho
11. led 2009 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi my právě máme zn.concept, a jsme s tím fakt spokojeni...
luci,tak tos mě uklidnila, je fakt že dneska prdí jak hrom, tak si říkám že už už, no uvidím zítra. Doufám že to nepřijde zrovna odpoledne :grinning:
holky dneska tam ale byla kosa docela, snad to bude zítra lepčí...jinak děťátko spí, uvidíme na jak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes: jináč včera v noci kojo po 2hod, přes den po 3-3,5h, no nechápu nic, spurt jeden spurťákovský :sweat_smile: :rolling_eyes:
11. led 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu nebuj ale zeptej se mudr :wink:
sem dneska gruntovala jako ďas :grinning:
11. led 2009 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
týýýýý doufám že ne kvůli nás :wink: pže tím pádem budu muset supr vygruntovat i já, až přijedete k nám :grinning:
11. led 2009 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu to je moje každotýdenní práce..ale i tak trochu kvůli Vás :grinning:
ted se posrala pračka ucpal se odtok asi mýma vlasama ted peru ložní.a přecvakáv to..hany je nadšený v noci to musí spravit
11. led 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
jéžiš, to je radost, no nám taky nějak klepe pračka, mám ji od r.2001, takže čekám, kdy klepne..
jo jinak s tím gruntováním, taky jednou týdně dělám velký grunt, a dvakrát v týdnu tak pidi midi, a jsem dycky taková spokojená, když si sednu, všude pořádeček, čisťoučko..a za dva dny nanovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo jináč dneska je "s Tebou mě baví svět"...hrozně se těším, manža taky, oba vypnem noťasy, a budem kukat :wink:
11. led 2009 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj už mám nachystáno žehlení..ale mám to i na dvd....ale budu taky kukat
já musím denně vysávat celý byt všude plovoučky a padání mých vlasů..takže brutál
11. led 2009 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
no tmavé vlasy, to je něco, to máš pravdu. Manža je zas dost chlupatý, takže to jde taky na plovoučkách dost vidět, vysavač pomalu ani nevypínám :unamused:
11. led 2009 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj padá to z hrudi rukou i vlasy prostě chlup všude kam se kouknu..sice dřu jak mezek, ale na druhou stranu kdybych měla koberce určo bych denně nevysávala apka ty alergie na pyly prach a roztoče...béééééé
11. led 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě..jenže já si právě teď pohrávám s myšlenkou pořídit do obýváku na nějakou dobu koberec. Moje kamarádka má dcerku, a ta díky plovoučce skákala jako opička, musela chodit na neurologii a na speciální rehabilitace, prostě ji ta podlaha klouzala, takže se nedokázala normálně postavit a chodit začala až v 15 měsících...
11. led 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my se taky budem dneska dívat na Stebou mě baví dvět.
ia: já mám vybraný tenhle zvlhčovač http://www.my-concept.cz/produkty/male-spotrebice/ventilatory-klimatizace-a-topidla/zvlhcovac-vzduchu/zv-4910-zvlhcovac-vzduchu.html
My teda plovoučku nemáme, ale máme lino a dlažbu, kromě ložnice, tam je koberec. A jelikož mám číču, tak vysáváme taky často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2009 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
radu jo? nekecej....
ale já budu sáře dávat papučky takže by to mělo být ok
11. led 2009 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
zofi ten máme :grinning: je supr, tichounký a fakt dobrý...

jj vím že jí taky dávala papučky, ale říkala ji dr jestli může ať si tam pořídí alespon kousek koberce, že to těm dětem klouže, pže když chodí po čtyřech tak papučky nemají, no kamarádka pořídila koberec, ale už bylo pozdě, malá už si nezvykla...takže jsem na vážkách...
11. led 2009 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
no tak to my koberes nee. Jsem ráda že jsem se ho zbavila. Těch chlupů co tam bylo. No hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. led 2009 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek