• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
mě se taky líbí víc plovoučka a dlažba..ale do dětského pokoje budu stejně chtít koberec, ty děti se válí po zemi, hrajou si na zemi, přijde mi to takové lepší. Jsme totiž blbouni a nedali jsme si podlahové topení. A od země je teda docela kosa. Teda aspon tady dole, nahoře ani tak moc ne :unamused:
11. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky
Před chvíli jsme se vrátili z těch hor a bylo supér.
Řada na lanovku až nevím kde....malého to nebavili,tak jsme předběhli úplně dopředu... :grinning:
Dojeli jsme nahoru kluci si posáňkovali poblbli,šli se podívat na to ledové králoství a domů no vlastně na jídlo a domů....Jak jsme jeli zpátky dolů tak teprve nahoru jeli manželé co stáli snámi dole na řadě než jsme šli a předběhli,takže bychom byli ještě tam :grinning:
11. led 2009 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi to my koberec taky už nechceme budem všechny vyhazovat jen v pokoji a v ložnici koupíme nové.Chceme do předsíně a kuchyně lino stejné...Jiné lino do obyváku a pod konferenční stolek koberec ale jen jen malý.... :slight_smile:
11. led 2009 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já fičím na tele, Luci jsme domluvené.
pěkný večer všem :wink:
11. led 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky fičím na TV ještě juknu na ELi a už se budem koukat :grinning:
11. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko OStravo :slight_smile: jak tak koukám tak jsem tady dneska jak první.Malej mě nenechal spát,ale astejně za chvilku jdu do školky tak to ani nemělo cenu. :pensive:
12. led 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak dneska tam je teda kosa. :confounded: A my jedem odpoledna na kyčle :unamused:
12. led 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Teda dneska tam je šíleně :astonished: Musela jsem do školky a na teploměru bylo -9 ale na větru bylo tak -13. Kluci začaly plakat že je štípou líca. Kuba nechtěl jít tak jsem ho musela vzít na ruce.No děs radši ani nevylízat.
12. led 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda zany si mě ani trochu nepotěšila, chtěla sem na chvilku s nikuš ven, bolí mě hlava a ktomu aj blbej zub, tak sem se chtěla jít projít, tak asi nic:frowning2:
12. led 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no fakt šílené to tam je doufám že bude odpo líp bez větru.....
12. led 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak mi se chystáme, že po obídku pojedem k babi a dědovi, ale pořád jsem na vážkách, moc se mi do té kosy nechce, ale sedět doma taky ne :frowning2: . Tak se musím rychle rozmyslet..., podle Vašich názorů by jsme raději neměly vystrkovat nos, co :slight_smile: .
12. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
Tak vítr fakt děsný a máme -6 a v poledne jdem na poradnu. Vidím to na autobus
12. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec zůstáváme doma :unamused: , volala jsem babi a když by malou rádi viděli, tak sama uznala, že je tam hnus. Na druhé straně se nemusím čančat :slight_smile: , dneska se mi do toho moc nechtělo :confounded: . Holky nemáte nějaký tip kam bychom v létě mohli s malou zajet na dovču, na pár dní, někam vypadnout...bude ji rok a půl.
12. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tetris tady nebo zahraničí???Dobré jsou termály v bešeňové na Slovensku...je tam aquapark, ceny skoro stejný, nemusíš tahat plíny, skleničky.....
12. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme byli před dvěma lety na Slovensku - Liptovský Michal, ubytování v rodinném domku, velká zahrada, kámoška měla tehdy ročního chlapečka a super. Bohužel nemám kontakt, ale našli jsme to na www.chatyachalupy.cz
12. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - :grinning: přesně tam to je 10 min od Bešeňové
12. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stačí tady u nás
12. led 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Bešeňové, Tatralandii jsme si to užívali, když ještě nebyla Sofi :slight_smile: , bylo tam super. Hodně se mi líbílo v tom vodním světě, nebo jak se to jmenuje, už přesně nevím (bazénky, sauny...).
12. led 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmmmm to nevypadá špatně
tak na hory pokukej do beskyd by se dalo
12. led 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My letos na chajdec....a příští rok nevim....uvidíme spíš dovča pořádná bude až budu makat
12. led 2009 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já jedu v létě i s mažou a Eli na tábor :grinning: . Já s ELi jenom na týden a manža na celých 14 dní. No a pak mi manža nabídl poznávací zájezd do Dánaka a Švédska, takže jedem bez Eli :grinning:
12. led 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tetriska-My hodně jezdíme na dovolenou s cestovní kancelaří www.chatar.cz. Vždycky se domluvíme se znamýma vybereme lokalitu a pak už hledame nějakou chatičku kde by se nám líbilo :wink: :slight_smile:
Dneska se chceme jít podívat do Lasa v John garfield mají akci boty 1+1. Jedny koupíš a druhé máš za 1. Petřík potřebuje nové boty rychle mu roste noha. Za chvílku mě dohoní :grinning: ja mam 37 a on už 32 :slight_smile:
12. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, díky mrknu.
12. led 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, my taky uvažovali zda někam jet, nebo ne, loni sme nebyli nikde a předtím ve Šp.mlýně. bylo tam krásně, chtěla bych tam jet znova, ale je to dost daleko na malou:frowning2: tak letos to bude asi chata. ikdyž davi se bude ptát kolegy, ti byli loni s tak malým špuntem jak je teď niky v Itálii, tak uvidíme co zjistí. jinak-ono je hezky všude(nebo většinou), když je tam člověk s lidma co má rád
12. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ženy musím se hned pochlubit,držení palečků asi pomohlo protože už máme schválený uvěr takže jen co se přichystají smlouvy tak jdem podepisovat a pak už se můžem stěhovat :grinning: všechno je v suchu hurááááááááááá :grinning: !Už se moc těším do našeho bytečku který bude jen náš :grinning: !
12. led 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji moc moc gratuluji!!!!!!!!!!!!!!!!! holky, kdepak ste-doufám,že ste neumrzly :wink:
12. led 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi umrzly já jsem dneska taky málem umrzla venku děs a ještě jít stím mojím prďolínem bez kočáru jako dva šneci :rolling_eyes: ,zítra budu celý den doma to prdím chodit do takové kosy,prý to ani není gut pro děti takže zítra máme šulánky mulánky doma u telky :wink:
den díky ani nevíte jak se těším a už projíždím net a sháním nápady na design bytu potřebuju to vydět samotnou mě tak nějak nic nenapadne :slight_smile:
12. led 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, dnes jsme byli na poradně a malý má už 9 130g a 74cm a 2 zuby :wink: U doktorky bylo prcků jak máku, baby boom v plné kráse, měli by otevřít víc školek nebo bude nával.
Kam na dovču jsme taky uvažovali, na týden pojedem ke kámošce do Čech, má velký barák, byli jsme tam i loni a super. No a pak uvidíme, možná taky nějakou chatičku.
Zofi - teda Dánsko, Švédsko, to bude určitě super!!! Ty severské země mají své kouzlo. Já si ještě počkám. Já bych dovolenou bez malého nedala, bylo by mi po něm šíleně smutno, jsem matka závislačka :wink: a taky bych neměla odvahu svěřit ho někomu na týden do péče....jéé to nééé
12. led 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
od února otvírají:
http://www.rckastanek.ic.cz/
12. led 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoja tak já byla jen na poště až dorazil hany konečně mi spravil pračku a mám vyždímáno...
Jinak Radu, super strávené odpoledne....doufám, že takových bude víc :dizzy_face:
12. led 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek