• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
Gojgynka už spí byla pěkně mrsklá...holt ty dny kdy nechodíme ven jdou znát...bohužel
12. led 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda tam je hnusný vítr, dojeli jsme domů okolo páté a malý nám málem uletěl i ze sedačkou... :cry:
Luci, ju, bylo to supr, nějak rychle to uteklo, a nemůžu se dočkat, až bude teplo, budem kočárkovat a stihnem všechno podrbat, páč děti budou hajat v quíňácích:slight_smile:))))
u nás taky usínání das katastrofe, dvakrát kojo, 40ml čaje, držení dudlíku, tulení.. a občas vystřelíme nahoru, když se v chůvičce ozve zakňourání :frowning2:
zítra nejdeme ven na stopro, čeká nás v jednu poradna a první hexa, takže pak rychle domů. Luci dávala jsi po hexe Sáře nějaký sirupek? Jako preventivně? a koupala jsi ji ten den?
12. led 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JJ ten vítr je mazec
jj taky se těším na kočárkování
dala jsem podel váhy 2,5ml panadolu páč byla mrsklá a nevěděla jsem co..a pak kráně spala a říká se nekoupat..ale já koupala a nic se nestalo, nedovedu si představit, že bych dala Sáru spát bez koupanda....
12. led 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě...taky si nedovedu představit, že bych malého nekoupala. Mám strach, že by nepochopil, že se jako jde spát až do rána :grinning:
jinak je supr že manža oprravil tu pračku, je šikula :wink:
12. led 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj bylo to ucpaný u sifonu....jsem to říkala hned :grinning:
Ono se to nekoupat říká proto, že je to vpich a mohla by se tam zanést infekce, nebodětičky ve vodě více máchají nožkama tak tu nožku si namůžou a pak je to bolí...ale nic se u mě nestalo...měli jsem tři hexy a koupala jsem pokaždé.....bez problémů
12. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy už máte tři..to máte supr, my nejsme ještě ani očkovaní proti TBC, v porodce byl marod.
ta kamarádka porodila holčičku :dizzy_face: v šest večer, takže 20hod porodu, docela mazec.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. led 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj tři
waw to je mazec borok trápila se co? Takže přidávám se ke gratulaci
12. led 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
potrápila se asi pěkně, ale má zdravou holčičku, na bolest brzo zapomene :wink:
takže jsem tímpádem zítra večer slaměná vdova, páč manža půjde určo malou zapíjet na Stodolní...podruhé za týden. Ještě že už v okolí žádné těhotné kamarády nemáme :grinning:
jinak už jsem byla nahoře asi 3x, budí se, pláče....chjo.
12. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oj to bude veselo....
asi toho na něj bylo moc..... :frowning2:
12. led 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ee on je takový už druhý týden, že se po usnutí párkrát vzbudí...navíc je manža protivný, štěkáme se tu, tlačí nás odvod DPH a dohledáváme nějaké dobropisy a faktury, paráda :angry:
12. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
maji my se budem stěhovat až tak za rok a něco(připadá mi to jako věčnost) a kupujem sem tam časopisy o bydlení. teď sme koupili něco: Váš útulný byt(od Katky) a celkem hezké nápady na obýváky,aspon mi to tak přišlo. my dneska s nikuš nevystrčily ani nos, ale zítra pokud to jen trošku půjde, tak aspon na půl hodinky, at nejsme furt zalezlé.
12. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aj radu je to mazec :frowning2:
12. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber - ahojky, kam chodíšna procházky? že bychom se domluvily na to předání plínek :wink:
12. led 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
raji jak kdy, podle počasí a nálady, někdy do parku za kousek od zuzany, někdy na hl.třídu, tam chodím koukat do jednoho obchůdku s dětskými věcičkami, ve zkratce okruh: duha, hl.třída, park. ale můžem se přizpůsobit:slight_smile:
lidičky, sice to nebolí nějak katastroficky, ale pro případ nouze-co na zuby, když kojím???? co já vím, tak můžu paralen, ale jestli by ten pomohl......
12. led 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
den - mrkni do IP :wink:
12. led 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, do albíčka jsem vložila zase nové foteny z UZV, tak můžete kouknout. Jinak to je ale kosa co? Fuj - hnus.... už se těším na jaro, zimu fakt moc nemusím. Den, při kojení asi fakt můžeš jenom paralen, ale ten nevím jestli ti pomůže. Pak můžu poradit jedině zubaře.... :confounded:
13. led 2009 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubařa mám domluveného, ale až na začátek února, no když to bude moc zle, tak to zkusim dříve. o té zimě mi ani nemluvte-sníh dobrý, ale teplpty kdoví kolik mínus-eee :frowning2:
13. led 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak nám to dobře vyšlo skončila nám smlouva s Upc zrovna když se máme stěhovat,tak to už nebudem obnovovat až v novém,doufám že sedo té doby dostanu někde na net,než se udělá byt tak určo nebudem pc zapojovat tak asi dva týdny bez to bude :astonished:
13. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tu je zas mrtvo tu jak si nepíše Radka s Luckou tak skoro nikdo :slight_smile:
13. led 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.Dělám očistec bytu. Májo mrtvo se mi tu nezdá :slight_smile: :grinning: Každy chvilku tahá pilku :wink:
13. led 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani bych neřekla :rolling_eyes:
13. led 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám vždycky nejvíc času ráno když malá sleduje pojádky :slight_smile: a tu nikdo no a odpoledne už tolik času nemám a tady to vypadá,že vyspáváte nebo uklízíte :grinning:
13. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se právě chystám něco uvařit ještě nevím co...mám vytáhle kuřecí maso :slight_smile:
13. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem ráno v lékarně že koupim mast na pusu pro kluky, proti větru a mrazu a žadnou tam neměly :astonished: tak jí musela obědnat příjde zítra.
13. led 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě je strašná zima fakt se těším až se přestěhujem ty okan taky vůbec netěsní,a nestačí mast od nivey nebo i v DM drogerii mají proti větru a mrazu.Já budu na oběd asi péct stehna ještě nevím mám to pořád v mražáku tak už je na čase se rozhodnout :grinning:
13. led 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niveu mám ale je to na prd. Petřík má tu pusu strašnou, potřebuji něco bez obsahu viódy. :unamused:
13. led 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
bez obsahu vody?a obyč nivea ta modrá tu já mám na všechno :slight_smile:
13. led 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojec žany ta modrá nivea wind and wetter je bez vopdy do mrazu ale je pidi a stojí kilo :confounded:
13. led 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majo tuhle mi obědnala. Ahoj lucí :slight_smile:
13. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek