• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
13. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
bübchen je dobrá kosmetika jako miminko měla Máří všechno bübchen,teď už ne ona nesnáší patlat ksichtík tak jak se mažu niveou tou klasickou mojí tmavě modrou tak ji namažu aby vyděla že má to co já :slight_smile:
13. led 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dokonce dva krémy proti mrazu a oběma se mažu jen já to děcko moc nechce tak je musím tuto zimu vypatlat :slight_smile:
13. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pravě že je to o to horší že petřík má suchou pusu od narození mame i krém na pusu dělany v lékarně na předpis. A do toho ještě teď to počasí a hnusny vítr. Po vaně je červeny jak rak a štípeho to. :frowning2:
13. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nivea.cz/subbrands/show/774 zany to mám já je super mám velmi suchou pokožku ani se nesmím koupat,ale jen sprchovat a tohle je dobré nebo baby vaselina ta je uplně boží tu používá i švagrová pro malého protože po koupání má červenou kuži a svědí ho a to mu pomáhá,koupila to tady v lékárně a v Německu ji doktor poradil to samé a mě to třeba na ruce(na kterých mám alergii na saponát) mooooc pomáhá a nestojí to pudlo moc.
13. led 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že nedojde k tomu...že budu muset koupit krém který mi doporučila dr. stal přes 300 kč :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak nám nechala tu dělanou, no a teď ještě ten Bubchen. Doufám že nám to pomuže.
Dík jdu teda vařit pak ještě nakouknu až dám Kubu spát....zatím ahoj :wink: :slight_smile:
13. led 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím pa a když tak zkus tu vaselínu :wink: ta stojí asi 50kč
13. led 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zanet, já když mi nezaberou ty drahé krémy, tak používám ondřejovou mast. Stojí to pár kaček, namíchají ti to v lékárně a zatím to zabralo na všechno. Na opruzeniny, na suchou pokožku, na lišaje....
13. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ondřejovka je dobrá,ale nevím jestli i na pusu.Minule segře řekla v lékarně,že ondřejovka není dobrá že je tam něco co není dobré už nevím co to mělo být,ale my ji používáme a používaly jsme od miminek a nic a používaly to i naše mamky
13. led 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to nějak žvejklo sem zapoměla heslo na icq :astonished: a teď se tam už nedostanu to je super,asi mě mrd..... :rolling_eyes: doufám,že až vypnu počítač přestěhuju se a pak ho zapnu tak nebudu vědět žádné heslo ani na skyp :confounded:
13. led 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj vaselína je to nej...na všecko..ale napatlat si obličej vazelínou jsem fakt nezkoušela...to bych se leskla na míle daleko jako psí kulky :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to asi jen trošku já si to paltlala jen na ruce,ale Martin si to dává třeba na popraskané rty nebo když ho začnou štípat,já jsem spíš myslela,že mu tím bude mazat tělo po koupání jak psala že ho to po koupání štípe ! :wink:
13. led 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj určo je to po koupání dobré i na lokty a tak
13. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já osobně značku Bübchen nemusím. Dostali jsme kremík na opruzeniny a Eli se mi z toho oprudila. Tak mi mamka poradila na ty opruzeniny Pytiol, ten používala u nás a ono to zabrala. No a když se jí tteĎ něco objeví tak to namažem a je klid za dva dnyi za jeden. :slight_smile: :wink:
13. led 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pytiol používá moje druhá segra prý je dobrý já jsem nejvíc používala bübchen a ondřejovku naštěstí máří na opruz netrpěla
13. led 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
alenesnáším rybylku ta smrdí jak ..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, valíme na poradnu tak jsem zvědavá, kolik přibral. Pže v noci opět kojo po 2h, dneska přes den dokonce po 1,5h :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu nekecej..mno porad se s mudrou....tak písni pak :wink:
13. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík za rady zkusím vše a uvidíme co pomuže :wink: Jínak já použivala na opruzeniny a zapařeny zadeček Imazol krém.....je super pomohl vždycky. Pytiol jsme měli až v nemocnici jak Kubík trpěl na prujem a zadeček měl strašně červeny :cry: nepomohlo nic až na Pytiol
13. led 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, muzu se zeptat? nemate nektera tip na dobrou praktickou doktorku v Ove? nejlip z Poruby?
13. led 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, holky zachvilku se chystám do te hrůzy venku, cojinak děláte vy? chodíte někdo do josífka??
13. led 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob ¨já s Eli chodím ke Králové, je fakt super, chodí tam i Lucenek :slight_smile:
13. led 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ke Králové jsem chtěla taky chodit,slyšela jsem na ní jen samou chválu,ale zůstala jsem u Špačkové,mám to blíž a chodím tam i s Davidem.
Ještě prý je dobrá Charvátová,ale má plný stav :-Jinak venku opět zima jak v Rusku,ale Kájuš to vyhovuje,dobře se vyspala. :slight_smile:
13. led 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja nemyslela pro mimi ale pro sebe :slight_smile:))
13. led 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber nejdeš na hl. třídu?
13. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
majatob - chodím k Říčkové už 14 let a jsem s ní max spokojená sídlí v Apromedu - naproti OMV do dvora
13. led 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajka, super, diky, mrknu jestli ma smlouvu s moji pojistovnou :slight_smile: ale neni to zadna stara protivna rachejtle, ze ne? :grinning:
13. led 2009 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no konečně jsem se sem dostala dalo mi práci vás dočíst :stuck_out_tongue_closed_eyes: maji gratuluji k bytečku :wink: no my měli spoustu vyřizování zítra večer odjížfíme ke kamarádce na týden na takovou návštěvodovolenou :slight_smile: no jinak venku je to hrůza ta zima chjo vůbec se mi nikam nechce chodit a musím večer nám mamka bude hlídat malou my jdem nakoupit poslední věci a zítra jeste dopo neco zařídit a odpo budem odpočívat ten můj spát jedem totiž v noci snad to malá prospí
13. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no fakt je, že já nebývám nemocná, takže tam moc nechodím, ale když jsem potřebovala, byla výborná....může jí být tak 50 a protivná není :wink:
13. led 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj Říčková je super dělala na fakultce prevetivky než si ji stáhli jinam....takže je naprosto v poho jak píše Rajka já chodím k Halškovi je u Alberta na čs. arm. sboru..jak je pediatr..a je v poho hlavně to mám 5 minut z baráku pěšky.....takže se nemusím nikde poflakovat.....
13. led 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek