• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
radu tak už jsi zpět????
13. led 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koukněte do volné diskuse na téma 70-80 léta našeho dětství.....hezky jsem si zavspomínala a zasmále se :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany čučim na to bomba vega, magion studio kamrád a mončičáky to bylo moje :grinning:
13. led 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně Vega, Magion a v neděli Studio kamarád nebo rosa :grinning: Mončíčaky jsem taky měla Pedro bylo vyborné i ty dlouhé lízatka.Jak tam píše jedna kočena tak jsem je taky se setrou lízaly do špičky a pak jsme se snimi píchaly :grinning:
13. led 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já měla elastáky dlouhej svetr a tlustý pásek a jaá jsem byla v osmičce hvězda :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsme zpět...no nic moc zprávy:frowning2:
1,hexu jsme nedostali, pže v celé ČR není, idioti z ministerstva se nedohodli s pojišťovnama. Jestli bude za měsíc, kdy jdeme na poradnu nikdo neví....
2, všimla si jeho suchého tělíčka, napsala Excipinal nebo tak nějak a do průkajdy zapsala "atopicky suchá pokožka"....což se nebezpečně blíží termínu "atopický exzém". sice nevím co to je, ale hodně jsem o tom četla tady na netu...
3, prevenar dostanou zdarma ještě děti, které budou mít během ledna 3 měsíce. My měli 29.12, tudíž platíme, doporučila mi ho, i vzhledem k tomu, že mám chronický zánět středního ucha a tak 1-2x ročně jsem na ATB...
4, váha 7050g, tudíž přírustek za 6 týdnů 620g, na to sice neřekla nic, ale když jsem jí říkala o nočním častém koju, tak říkala, že musí vydržet minimálně 2h, pokud je to míň, tak budu muset začít s příkrmama...:frowning2:

takže jsem si uvařila meltu, čaj pro kojící maminy, ten teda piju furt (mimochodem Luci piju stejnou značku jak ty, Leros ani Hipp mi nechutná:slight_smile:)))), a uvidím....Chci vydržet aspon do konce ledna kdy bude mít 4M, ale zas ho nechci trápit. Takže tak. Mám pěkně smutnou náladu. A malý je dneska nevrlý jak hrom :rolling_eyes:
13. led 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
oj radu.....jak jsem viděla Vojtíka tak mi nepřišlo že by měl ekzém suchá kůže je suchá kůže, ale proč tam psala to atopická?????
necháopu, někdy i zbytečné capiny vyděsí.....
Já taky budu prevenarovat jelikož sama jsem jako dítě na uši trpěla a to dost..takže není co řešit...a sere mě to taky....ale co naděláme.......
Asi ty 2 proto, že kdybys dávala častěji může mít vojtík z toho průjem...nestačí strávit první mlíčko a už se láduje druhým a pak to kvasí....to je bohužel pravda....musíš natahovat......
13. led 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě...nevím, jak to myslela. Každopádně to měl asi před 14 dny o hodně horší, teď jsem mu to mazala ondřejovkou a už to téměř neměl. Takže nechápu. Ale pevně věřím že to má po mě, když je venku mráz, tak jsem mám taky hodně suchou pokožku a musím se pořád mazat...snad to bude ok...
co to vůbec je ten atopický exzém, nevíš?
no chtěla jsem taky tu variantu prevenaru jako ty, že ji dáš až po roce, ale to mi vůbec nenabídla, říkala že to bude píchat současně s hexou. Je to pálka, ale nechci aby se trápil s ušima jako já. Když jdu na ušní, tak tam sedím já jediná dospělá a jinak samé děti s maminama :grinning:
je to možné s tím mlíkem, víš já pořád doufám že je to ten spurt, že to přejde, nemyslím si, že mám slabé mlíko nebo málo, pže on pije, a pak po 5 min přestane a už nechce, ale mlíko tam pořád ještě je, takže doufám že se to do 14 dní upraví...
a co u vás nového?
13. led 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu...mno to bych se ozvala kdyby mi chtěla dr poručit tak a píchnem to....přece netaháš Vojtu do velkých kolektivů ne? bpože.....no pálka to bude vychází ti to na 3 prevenary takže 6000 :confounded:
uf ten atop. exém...moc nevím o tom...asi se to léčí kortikoidy a tak..jsou to ložiska a lišaje a jánevímco všechno....
nebuj to bude ok prostě zdědil tu kůžičku po tobě
Sára tu řve z lehátka :grinning:
13. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sára je zlatá :dizzy_face: hraje si, sama usne, to u nás nehrozí :angry: ted jsem půl hodky uspávala....
já si taky myslím že to není exzem, jen je prostě citlivější....
co zítra vaříš? potřebuju tip :wink:
13. led 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mám sekanou zelí a knedlík...mě zelí nic neděláa dneska byly seaky kuřecí s hranclema
13. led 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zelí ee, toho se bojím....mňam stejk z hranolkama :wink: asi udělám jen špagety, šidím se, když není manža doma, a nebo když uvařím něco pořádného, tak aspon at to mám na dva dny, no a ve čt jedu na oběd k mamce, tak mi stačí jen na středu. A Michal nemá rád "červené" špagety, jako červenou omáčku, on jen smetanové, špenátové, sýrové a tak, takže si ji udělám, já kečupy a protlaky miluju :dizzy_face:
malouš chrápe, to zas bude usínání po koupání :angry:
13. led 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá tak to ty smetanové víš co udělej mu toto do hrnce nakrájej porek na másle až pustí barvu nalij smetanu ti modrou a dej 1 apetito čisté ajak se bude olizovat :slight_smile:
13. led 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to dělám akorát bez porku, já cibuli a porek ee....
ale milujeme tyto těst: rozmrazit špenát, osolit a přidat česnek. Na pánvi orestuju kuř.maso nebo jen šunku, zaliju smetanou, prdnu apetito, a do toho vmíchám ten špenát. Mňam to je dobrota! Někdy tam dám ještě žampiony...
13. led 2009 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to zkusim....špenát maso mám ale ne smetanu :grinning:
a žíbečky já ee :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vlastně ty ne ty žíbečky... :grinning: tak bez žíbečků, ale je to fakt mňamka :wink:
čekáme na taťku, dneska jel busem, když jsme měli auto my, a pak idem kupat a kojit a uspávat a....tak :grinning: právě jsem sežrala celou čokoládu a klidně bych dala ještě jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu já držim idetu :grinning: nežeru sladký..tak neprovokuj :grinning:
my už spíme dostala jsem chůvičky tak mám dokonce i zavřené dveře
jinak na chajdu v létě do patra budou super je to fakt super věc....
13. led 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu my meli to samé okolo tretího mesíce taky nám napsala ten excipinal nebo jak se to píše strašila nás aby to nebyl atopický ekzém ze to nasvedcuje a uvidí se jak zabere ten ex.a zabral za čtyři dny ji to vyrazně pomizlo a ted ja se ji objeví suché maznu tím a je to pryč ale uz jen vyjímečně má suchou pokožku musím zaklepat :wink:
13. led 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,téda vy jste toho napsali,nestíhám dočítat :grinning:
Máji výjde Ti to ve čtvrtek ráno? :slight_smile: Jinak nemůžu,zítra má ten můj nározky a v pátek už něco mám :wink:
13. led 2009 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak já mám atopický ekzém a je to fakt děs a hrůza. Kdysi jsem to mívala i na obličeji a to bylo strašné. Měla jsem strašně rudé fleky a to nevypadalo moc hezky. Teď se mi to objevuje na těla a rukách a strašně to svědí. Dr. kožní mi na to napsala nějaké krémy, ale oc to nepomáhá. Budu tam muse zajít ať se mi na to mrkne. Jen doufám, že to Eli nebude mít po mě.
13. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci dietu? dyž kojíš? Sára to všechno vytáhne, ne? Na dietu prď, to budem držet až přestanem kojit, to prý jdou ty kila jó nahoru.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
leni tos mě uklidnila, i když já si taky myslím že se to spraví, holt je to těma mrazama,a ta ondřejovka to fakt spravila, takže tenhle krém to musí doladit:slight_smile:)))zatím si z toho hlavu nedělám. Dostala jsem dvě zkumavky na čůránky a ve čt budu zachytávat moč, to bude prča:slight_smile:)ale dala mi pro jistotu i ten pytlík. Za 14 dní jdeme zase na krev, jestli už se mu vyrovnalo to železo, snad jo, pže to zanechává nevypratelné fleky, mám zničené plíny, pyžámka a trička :angry:
13. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no dietu jím vše krom sladkého a snažím se nepřežírat mívala jsem 45kg ted mám skoro 60 a to nechci :grinning:
aj to jsem nevěděla že ty fleky nejdou vyprat.....
13. led 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj je to děs, ani to nevyvaříš nic...buďte rádi, že jste se tomu vyhli, navíc je to hnusné, malý to prskal ze lžičky, bobek..
já dietu zahájím až po ukončení kojení.. Luci 45kg, to je na anorexii, ne? To jsem měla tak v 6.třídě:slight_smile:))já jsem měla před těhu tak 63-65kg, pak jsem tak dva měsíce před otěhotněním skočila na 68kg a to mám teď. Pak chci tu původní váhu a budu spokojená. Zůstalo mi to v bocích :rolling_eyes:
13. led 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu já tak vážila furt ale před těhu jsem začínala na 55kg, spokojím se s 52kg..... :grinning: Jinak přežírala jsem se 9 knedlíku k rajské...a nic....ale zato po porodu...... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vážila asi rok zpátky 48kg a mám 167cm a dr.mě už chtěla posílat na vyštření,že tak málo,teď mám 52kg říkala,že je to ještě málo,že bych mohla ještě přibrat těch 5 kg,já bych ráda,jenže mě to nějak nejde žeru někdy jak bravek a nic,furt na stejné váze... :unamused: to ten můj někdy přibírá i ze vzduchu :sweat_smile:
13. led 2009 ve 20:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci 9 knedlí????kdes to dala, proboha? já dám tak dva a už nemůžu....
13. led 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako to je to....nešlo to vidět žrala jsem na zmrzlinu okurky a tak..bez problémů..ale včil jen projdu kolem rohlíku mám kilo navrch :grinning:
13. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já jsem právě tak nikdy neměla, ale teď jak kojím, tak můžu cokoliv v jakémkoliv množství a nepřibírám...včil jsem mlaskla černého kozla, prý je na mlíko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neprovokuj....příště si dám s tebou černého kozla miluju :dizzy_face:
13. led 2009 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile:))))já taky....
luci chůvičky jsou fajn, viď? člověk je takový klidnější..
13. led 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek