• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
tak jako máme malá byt nemusela bych je mít, ale když jsem je dostala a na chajdu se hodí do patra takže pajada..a radu nemůže se stát že to třeba rádio nebo mobil přeruší?????
13. led 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
malý :grinning: :grinning: :grinning:
píšu jak angličan :grinning:
13. led 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se nám nikdy nestalo a máme to vedle mobilů. Myslím že je to na úplně jiné frekvenci, nebo tak. Já tomu teda nerozumím, ale myslím že to nějak ošetřené je....
nic, ten budíček co dvě hodky se na mě podepisuje, nemůžu udržet víčka, jdu spát.....dobrou :wink:
13. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
brou radu a dobřese vyspi tak yjdu chrnet
13. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanet tak co škola vyhrála gajdoška?????????????
13. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, venku ještě tma a já už tu čumákuju. No hold se musím učit :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zofi tak to ti nezávidím, já bych se nedonutila učit tak brzy a de to aspon?
14. led 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

ia. - s tou suchou kůží u prcka se zbytečně nestresuj, malé děti na to trpívají....Evča mívala takové suché kolečka na nožičkách a loktech a postupem věku se jí to upravilo, chce to jen promašťovat a malý má teď v zimě taky suchá místa....ten Excipial je výborný, ale neměl by se používat dlouhodobě na velké plochy - obsahuje ureu
a s tím kojením....zkus vydržet, asi to bude opravdu růstový spurt a nebo to není vůbec o hladu, ale o přitulení se k mamince :wink: :wink:

denber - psala jsem ti IP - co ty plínky? budeš chtít nebo ne?

za chvíli vyrážím do tesca, chci se mrknout na bio zeleninu, o víkendu tam už mají úplně vymeteno
14. led 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den kdyby mi to tak samo naskočilo do hlavy, ale ono ne. Vůbec se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
radu odepisovala sem ti, ono já to přes to IP ještě moc neumím, tak sem to možná někde zblbla. určitě budu chtít, napíšu ti odpoledne, musíme s nikuš letět pryč
14. led 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji kolik máš stupnů???
14. led 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já hlásím -3 :wink:
14. led 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
aha dík zdálo se mi že to není ta klemra co včera
14. led 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to není, ale my stejně ven nejdem
14. led 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci -3,5 :wink: ale to je ve výšinách :wink: a zdá se mi, že tam tolik nefouká...holky já bych taky nejradši seděla doma, mám práce nad hlavu, jenže mladý pán doma nespí....15 min uspávám a on pak 20 min spí.... :unamused: a to uspávání je s brekem, v kočáru usne hned a v klidu, takže musím....ale už mám o 2kg míň než výchozí před těhu :wink: :wink:
14. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
den - OK :slight_smile: :slight_smile:
14. led 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to je u nás v klidu. Já Eli položím do postýlky a pokud brečí dáme dudana a ona usne bez řečí a spí tak 2 - 2,5 hoďky :grinning:
14. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Tak ve Vítkovicích taky máme -3. Musela jsem do lékarny pro tu mast, tak nakonec mame uplně jinou....Altermed baby :wink: krásně vóní a hezky promaže.(uvidíme)
Jo a škola.... vyhrála Gajdošová :slight_smile: Zítra jdeme na 15.hod. Nevíte jak dlouho to muže trvat takový zápis????
14. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany je to chvilka. Jen se dítěte zeptají na nějaké informace a ještě mají nějaké malé úkoly co splní a jdete domů :wink:
14. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofí díky...sama mám z toho hruzu :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany já i matně vzpomínám na svůj cca 10 minut když nepočítám tu frontu :grinning:
14. led 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: No jo ale mi dostaly lístek a tam je napsano že děti u nás prožijou krásně stravené odpoledne :confused: :slight_smile: ale asi mate pravdu :wink:
14. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
třeba to změnili :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
u zápisu jsem s Evčou strávila asi 40 min - měli to formou hry, malování atd.

v tescu mají akci 2+1 zdarma na plínky, ubrousky, příkrmy a slevy na kosmetiku a bodýčka :sunglasses: :slight_smile: ale bio zelenina i ovoce vymeteno nic :angry:
14. led 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky hlásím se vám s kruhama pod očima, noc katastrofa, takže dnes večer nutrilon. Ořvu to, ale než trápit jeho a sebe, tak raděj to. Rajka ty myslíš že už tak malé miminka se v noci budí, pže chtějí cítit maminku? Já myslím že je to opravdu jen o hladu. Kdyby se budil co 2h tak je to v poho, ale on se po 1h vzbudí, resp má zavřené oči, ale kňourá, vrtí, takže dudlík atd a čekat až bude ta 2h, abych kojila....přes den každou hodinu uspávám,pže je unavený z noci......
Luci, používáš na večer flašku 260ml od avent? a jaké číslo dudlíku? jo pls mám doma nutrilon extra, a tam je rozepsané dávkování na 3M, 4m atd, mám m udělat tu tříměsíční dávku, když jakoby jede čtvrtý měsíc, nebo čtyřměsíční? (Jak s debilem je to semnou, že?) :frowning2: popiš m pls jak to děláš. uvaříš vodu a hned tam dáš mlíko nebo čekáš až to vychladne?
14. led 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
rajka dík za echo z tesca, zítra se tam chystám :slight_smile:
14. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia - já si myslím, že je to hodně o kontaktu s maminkou,on už Vojtík zas tak malinký není a potřebu cítit maminku mají i novorozenci :wink: ...uvidíš no, ale jak začneš přikrmovat, začne ti ubývat mlíčko... já bych ještě počkala tak týden....ale to je jen můj názor, udělej si podle sebe - spokojená maminka=spokojené miminko (a naopak) :slight_smile:
jo a v tescu mají nové kolekce mimi oblečků
14. led 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě www.kojeni.net
mrkni :wink: do databáze otázek a odpovědí
14. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia:. my krmíme taky nutrilonem. Udělej mu dávku na 3 měsíce. my to teď taky tak máme. Jinak já uvařím vodu a abys tam mohla zamíchat ten nutrilon, tak musí mít ta voda cca 40 st. Já to dělám tak že mám už vychladlou přavařenou vodu a namíchám to tak aby to nebylo ani horké ani studené.
14. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
raji ono to trvá asi dva týdny a už jsem docela vyřízená :frowning2:
á miluju ty tesco věcičky, dokážu tam strávit hodinu a kochat se :grinning:
14. led 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek