Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
27. srp 2008
Dobré ránko přeji 🙂
denber
27. srp 2008
ahojkyyyy 🙂 jak se máte??
maja26
27. srp 2008
ahoj my se máme dobře 😃 koukáme na Nema 🙂
zofinecka1
27. srp 2008
my se máme taky dobře 🙂
honzulda
27. srp 2008
Ahoj, já sice taky, ale tento týden se mi zdá, že pořád jen peru a uklízím. Teda už aby začala škola.
zofinecka1
27. srp 2008
holky jak já bych se tak šlaa ráda někam projít a něco nakoupit, ale nemůžu. 😞 Musíme ležet
honzulda
27. srp 2008
Žofi, neboj, odměnou za ležení Ti bude krásné mimi a pak budeš nakupovat až až 😃 😃 😃
zanetka82
27. srp 2008
Ahoj holky. 🙂
Tak jsme v pořadku máme po zákroku 😉 Akorat Petříkovi musely vytrhnout další zub :-| Protože jak ho intubovali tak se pry hýbal a mohl mu spadnout u operace do krku. Takže mám doma pizizubku 😃 😃 😃
a mají tam strašně šikovné mladé doktory až jsem se červenala 😉 😃 😃 x-)
Přejí hezky den jdu něco uvařit
honzulda
27. srp 2008
To je fajn, že už máte klid, i se zubem 😃
Já vařím na přání dětí cibulovou polívku a halušky s brynzou.
maja26
27. srp 2008
hmmm halušky mňam,my budeme mít dneska kuř.stehno z bramborem a šopák 🙂
honzulda
27. srp 2008
Taky mňam 😃 😃 šopák miluji
georgine
27. srp 2008
hmm to jsou samé dobroty.. já varim pollivku ze včera 😃 ovezí vývar, a zemlbábu s tvarohem.. tak snad se podari. musim zužitkovat jabka a rohliky 😃
honzulda
27. srp 2008
Holky, ale mně se nějak ty halušky nedaří, přiznám se, že je dělám poprvé 😃 😃 😃
zofinecka1
27. srp 2008
já si vždycky koupím tšsto na halušky v sáčku a jsou super. 😃
georgine
27. srp 2008
honzul halušky jsou piplacky kdyz je deláš z brambor, já taky radši ze sáčku ono to neni ani poznat, pak dám zelí jenom s škvařenou slaninou, mirne podusit a zamíchám to do toho a je to dobrota,m ze se tlučem o hrnec.. S haluškama je to taky dobre, ale u nás mioc nebodujou...
zanetka82
27. srp 2008
Tak ja jsem vymyslela jen zeleninovou polévku 😉
honzulda
27. srp 2008
Tak super, zadařily se 😃
denber
27. srp 2008
tak jo, ke komu můžu dojít na oběd 😃 já mám domácí sekanou, "tchán" včera udělal a je výborná, s bramborem. chtěla sem se zeptat, kdo tu máte rádi činana-čínskou kuchyni? halusky mám strašně ráda, ale brynzou. honzuldo-mám někde v sešitě ze školy dobrý recept na halušky, tak ti ho pak napíšu, ju? kupodivu se mi podle toho daří. já k nim dám uškvařenou slaninu a zelí a sem spokojená jak blecha.
maja26
27. srp 2008
já kupuju halušky taky v sáčku,ale moje mamka měla oba rodiče slováky tak dělá super halušky pravé čobolské ahjooo moc dobré a když vydí že kupuju sáček tak ji berou mory 😃 ,ale mi se stím nechce piplat jako jí 😉 a mě i manžovi chutnají i ty ze sáčku hodně cibule a špěku,zrlí a je to mňamózní 😃
Ale tu žemlovku bych si taky dala :-o holky vy děláte chutě jak blázen,teď mi to kuře ani nebude šmakovat 🙂
maja26
27. srp 2008
denber já miluju čínu oni vaří moc dobře,sousedka hlídá děti ťamanům a ti fakt vaří mňam,ale jak co to jejich sušené maso moc nemusím blééé.Já si někdy doma udělám čínu z těma nudlema co jsou i v čínských polívkách a to mám ráda já tam ještě kypnu tatarku(to manža nechápe),ale mi to chutná 😃
denber
27. srp 2008
jj-taky dělám čínu, někdy i stěma nudlema🙂 znáš čínana u vozovny? já už tu sekanou taky moc neuvítám(asi) , dostala sem chuť na ty halušky 😞 🙂
zofinecka1
27. srp 2008
den tak já chodím do číňana do tesca. na vozovně jsem ještě nebyla 🙂
maja26
27. srp 2008
hm mě to něco říká,ale asi jsem tam nebyla já se taky do Poruby oc nedostanu nikoho tam nemám,tak tam nebudu jezdit jen tak 😃
honzulda
27. srp 2008
Den, díky 😃
My je měli s brynzou a slaninkou a i když slaninu moc nemusím, bylo to moc dobré.
Tak jsem při vaření na děti volala : Hurá, daří se , bude oběd !! " a odvedle z domu, kde pracují zedníci se ozvalo : HURÁÁÁÁ.
Tak jsem je aasi měla pozvat na oběd , že?
georgine
27. srp 2008
😃 😃 😃 😃 tak to je dobré.. stema delnikama... 😃
denber
27. srp 2008
zofi-zajdem??🙂 honzul to sis teda dovolila moc, žes je nepozvala 😃 zítra deme s niky asi na náušničky, tak bude parádnice, holky co myslíte- nastřelení/píchání,????? dr. říkala, že radši píchat, že přece jenom zlato je zlato a je to prý jistější jak ten nastřelovaný materiál. tak nevím😞
zofinecka1
27. srp 2008
den:já bych hnrd šla, ale nemůžu. mám nakázano ležet. 😞 Dr. se nelíbilo hrdlo a dělal mi UTZ a říkal že je to pod tři cm, tak nevím. takže ležím a ležím.
honzulda
27. srp 2008
Den, my jsme píchaly a dobrý 😃
kykynka
27. srp 2008
My jsme píchaly kyky v roku a dobrý Miki nechám taky v roku...
zofinecka1
27. srp 2008
tož kde jste babky :-o 😃

Začni psát odpověď...

Odešli