• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dobré ránko přeji :slight_smile:
27. srp 2008 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojkyyyy :slight_smile: jak se máte??
27. srp 2008 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my se máme dobře :grinning: koukáme na Nema :slight_smile:
27. srp 2008 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se máme taky dobře :slight_smile:
27. srp 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já sice taky, ale tento týden se mi zdá, že pořád jen peru a uklízím. Teda už aby začala škola.
27. srp 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak já bych se tak šlaa ráda někam projít a něco nakoupit, ale nemůžu. :frowning2: Musíme ležet
27. srp 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi, neboj, odměnou za ležení Ti bude krásné mimi a pak budeš nakupovat až až :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
Tak jsme v pořadku máme po zákroku :wink: Akorat Petříkovi musely vytrhnout další zub :unamused: Protože jak ho intubovali tak se pry hýbal a mohl mu spadnout u operace do krku. Takže mám doma pizizubku :grinning: :grinning: :grinning:
a mají tam strašně šikovné mladé doktory až jsem se červenala :wink: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
Přejí hezky den jdu něco uvařit
27. srp 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je fajn, že už máte klid, i se zubem :grinning:
Já vařím na přání dětí cibulovou polívku a halušky s brynzou.
27. srp 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm halušky mňam,my budeme mít dneska kuř.stehno z bramborem a šopák :slight_smile:
27. srp 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mňam :grinning: :grinning: šopák miluji
27. srp 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm to jsou samé dobroty.. já varim pollivku ze včera :grinning: ovezí vývar, a zemlbábu s tvarohem.. tak snad se podari. musim zužitkovat jabka a rohliky :grinning:
27. srp 2008 v 11:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ale mně se nějak ty halušky nedaří, přiznám se, že je dělám poprvé :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si vždycky koupím tšsto na halušky v sáčku a jsou super. :grinning:
27. srp 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
honzul halušky jsou piplacky kdyz je deláš z brambor, já taky radši ze sáčku ono to neni ani poznat, pak dám zelí jenom s škvařenou slaninou, mirne podusit a zamíchám to do toho a je to dobrota,m ze se tlučem o hrnec.. S haluškama je to taky dobre, ale u nás mioc nebodujou...
27. srp 2008 v 11:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja jsem vymyslela jen zeleninovou polévku :wink:
27. srp 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak super, zadařily se :grinning:
27. srp 2008 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, ke komu můžu dojít na oběd :grinning: já mám domácí sekanou, "tchán" včera udělal a je výborná, s bramborem. chtěla sem se zeptat, kdo tu máte rádi činana-čínskou kuchyni? halusky mám strašně ráda, ale brynzou. honzuldo-mám někde v sešitě ze školy dobrý recept na halušky, tak ti ho pak napíšu, ju? kupodivu se mi podle toho daří. já k nim dám uškvařenou slaninu a zelí a sem spokojená jak blecha.
27. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já kupuju halušky taky v sáčku,ale moje mamka měla oba rodiče slováky tak dělá super halušky pravé čobolské ahjooo moc dobré a když vydí že kupuju sáček tak ji berou mory :grinning: ,ale mi se stím nechce piplat jako jí :wink: a mě i manžovi chutnají i ty ze sáčku hodně cibule a špěku,zrlí a je to mňamózní :grinning:
Ale tu žemlovku bych si taky dala :astonished: holky vy děláte chutě jak blázen,teď mi to kuře ani nebude šmakovat :slight_smile:
27. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber já miluju čínu oni vaří moc dobře,sousedka hlídá děti ťamanům a ti fakt vaří mňam,ale jak co to jejich sušené maso moc nemusím blééé.Já si někdy doma udělám čínu z těma nudlema co jsou i v čínských polívkách a to mám ráda já tam ještě kypnu tatarku(to manža nechápe),ale mi to chutná :grinning:
27. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj-taky dělám čínu, někdy i stěma nudlema:slight_smile: znáš čínana u vozovny? já už tu sekanou taky moc neuvítám(asi) , dostala sem chuť na ty halušky :frowning2: :slight_smile:
27. srp 2008 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
den tak já chodím do číňana do tesca. na vozovně jsem ještě nebyla :slight_smile:
27. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm mě to něco říká,ale asi jsem tam nebyla já se taky do Poruby oc nedostanu nikoho tam nemám,tak tam nebudu jezdit jen tak :grinning:
27. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den, díky :grinning:
My je měli s brynzou a slaninkou a i když slaninu moc nemusím, bylo to moc dobré.
Tak jsem při vaření na děti volala : Hurá, daří se , bude oběd !! " a odvedle z domu, kde pracují zedníci se ozvalo : HURÁÁÁÁ.
Tak jsem je aasi měla pozvat na oběd , že?
27. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je dobré.. stema delnikama... :grinning:
27. srp 2008 ve 12:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi-zajdem??:slight_smile: honzul to sis teda dovolila moc, žes je nepozvala :grinning: zítra deme s niky asi na náušničky, tak bude parádnice, holky co myslíte- nastřelení/píchání,????? dr. říkala, že radši píchat, že přece jenom zlato je zlato a je to prý jistější jak ten nastřelovaný materiál. tak nevím:frowning2:
27. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
den:já bych hnrd šla, ale nemůžu. mám nakázano ležet. :frowning2: Dr. se nelíbilo hrdlo a dělal mi UTZ a říkal že je to pod tři cm, tak nevím. takže ležím a ležím.
27. srp 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den, my jsme píchaly a dobrý :grinning:
27. srp 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme píchaly kyky v roku a dobrý Miki nechám taky v roku...
27. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kde jste babky :astonished: :grinning:
27. srp 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek