• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ia než se trápit, tak to radši vyreš takhle. My jsme taky byli nuceni přestat kojit a jak přešla na Nutrilon tak je v poho jak ona tak i já. :slight_smile:
14. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu udělám vodu naliju do flašky pořadované množství a až to vychladne tak tam prcnu požadovanou dávku a zašejkuju......jj flašku 260ml plus dudel věku ale my už máme č.4 čili na 6 a více měsíců...ale klidně mu nechej ten novoš......
14. led 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj IA. :slight_smile: Pokud chceš začít dávat nutrilon tak bych začala radši s Nutrilonem Omneo. Je vyborny a doporučila nám ho jak naše dr. tak dr. na pohotovosti aspoň ten první měsíc. Je pro děti lepé stravitelny a přesun s kojeného na um stravu není takový radikalní :wink: :slight_smile: Aby malý neměl zacpu a hlavně prdíky.
14. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme začínali na Nutrilonu HA a ten máme doteťka, ale už budem přecházet na obyč
14. led 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi, ale radka není nucena přestat, májí spurt, což je kojo furt..u tebe to byla pokud si dobře vzpomínáím špatná technika kojení, radu vydrž jak píše rajka.....nebo zkus max tu večerní dávku jako já jen sunar nebo nutráč co chceš,,,,ivdiíš sama jestli se ti i po tokm bude budit hlady nebo jen se bude chtít prsíčkovat..... :dizzy_face:
14. led 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky. Lucka má pravdu, já nepřestávám kojit, aspon v to doufám, ale chci po večerním koupání a kojení dokrmit nutrilonem. Pokud se bude i přesto budit co 2h, tak nutrilon okamžitě vysazuju, zatnu zuby a jedu dál jen s kojením.
Jinak já mám Nutrilon extra, je tam napsáno pro déletrvající zasycení, tak si myslím že když mu ho budu dávat jednou denně, tak mu zácpu nezpůsobím, ne?:frowning2:
Luci, když s tou flaškou "štěrkáš", tak už máš nasazený dudel a ten vršek? pže v návodu na té krabici je napsáno "protřepat a pak nasadit dudlík....pže jsem se dívala že se prodávají i vršky na ty flašky, tak jestli mám manžu ještě hnát do lékárny.
Jo a pls ještě jeden dotaz, nechala jsem koupit dudlíky 3+ a manža nevěděl tak koupil dudlík 3+ kde jsou tři dírky, a pak ještě dudlík 3+, který je nějaký regulovatelný nebo co. Nevíš jak to funguje?
14. led 2009 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Radu ja ti neříkam že máš přestat kojit pouze jsem radila že bys mohla zkusit ten Nutrilon Omneo. :wink:
S dudlíkama ti neporadím :wink: A třepala jsem s tím vrškem a pak jsem nasadila dudlík :grinning:
14. led 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my dáváme někdy nikuš sunar. jinak kojím. máme dudlíky 0nebo1 a když to míchám tak flasku smontuju celou, i dudlik i vršek, prtoze jinak to má tendenci prskat. jinnak snaž se kojit dokud to de. my byly dneska na chvilku ven a až na ten štiplavý sníh, je to super:slight_smile:
14. led 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak dudlíky na flašky, čím menší dírka tím myslím lepší. musí taahat a pak by neměli nastat problémy ani u koj. normál.dudlík pak kupujeme Nuk 2, tj.od 6ti měsíců.vám byy stačila ta1:slight_smile:
14. led 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu dělám to jako denber na flašku cumel a vršek a stím máchám co to dá....ještě existuje a dělá to jen nurtilon svatojándský chléb...na zahuštování mlíka...zkus a uvidíš.......
14. led 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj teď jsem se dívala na avent stránky, že ty vršky stojí 144.-kč, no zatím to nebudu zbytečně kupovat...taky proštěrkám jako vy:slight_smile:
holky, dík, je mi hrozně, na jednu stranu si moc přeju se vyspat, na druhou stranu beru ten příkrm jako osobní prohru...ale když vidím jak je malý unavený, jak není ve své kůži, tak mu chci pomoct..
dneska byl venku s babičkou a dědečkem, tak jsem uklidila, prý je tam fajn, zrovna chytli tu dobu kdy nesněžilo...a kukala jsem že příští týden +4 stupně, paráda :wink:
14. led 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj radu myslím zbytečnost..ale kdybyh si žila jako prase koupim i ten parní sterilizátor :grinning: :grinning: :grinning:
radu neber to jako prohru...jakmile to začneš tak brát spustí dse lavina a nemusíš mít mlíko vůbec..takže radu, klidek a dej po koupání nebo před, jak jsi zvyklá ten nutráček a uvidíš..mě to taky mrzelo...že na noc nebo spaní vlastně musím dávat totk, ale stejně za chvíli noční sunar nebude neb budem večeřet kaši a u vás to bude taky coby dup :wink:
14. led 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to jsem zvědaví jestli ty +4 budou. :slight_smile: Aspoň budememoci jít ven, ikdyž Eli to nějak nevadí. Dneska spala v postýlce od 11 do 14.00 :grinning:
14. led 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek ty jsi Sáře dávala náušnčky po prvním očkování? a nebo musí mít všechna očkování
14. led 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj po první hexe, ale ne hned asi až za týden....
14. led 2009 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
koukam, docitam... ten svatojansky chleb... dneska jsem byla v prodejne zdrave vyzivy ( malemu pro kukuricne krupinky... ), tady u nas a zenske se tam o tom bavily. Meli to na polickach a myslim, ze to nebyl Nutrilon, ale nejsem si jista. Moc jsem se o to nezajimala... takze Radu.. zkus se zeptat v nejake zdrave vyzive. Treba ti poradi...
14. led 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hufi a nnení to něco jiného...jediné zahušťovadlo koj. výživy dělá právě ten Nutrilon...a prodává se jen v lékárnách, ani v drogerkách či v tesku ho neseženeš....
14. led 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme na Hami HA2, predtim jsme meli 1 a jsme spokojeni. Hlavne proto, ze cokoliv jineho nam maly okamzite zvratil, ale festovne. Taky jsem asi do 3,5-4??? mesicu jen kojila, ale pak uz to neslo. Jeste jsem pak bojovala, ale na Novy Rok jsem to zabalila... Ja mela smulu, ze se me drzely zanety mlekovodu, dohromady 5x. To fakt nikomu nepreju... :confounded:
jinak michame ve flasce stejne jako vsichni. Chytnu za dudel a sejkuju :slight_smile:
14. led 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, tak jsem z toho všeho taková rozpačitá...mno okoupala jsem ho, nakojila z obou, pobekával, tak nutrilon, dudlík č.2 vůbec nedokázal pochopit, tak výměna za jedničku, ten zná z čajíku, no tak nejdřív se trochu šklebil, ale neplival, no a pil nepil, vycucnul asi 40ml. Jsem trubka že jsem uvařila celou 180ml, zítra udělám tak 60ml, ať to pak zbytečně nevylívám...
no a spí. Otázka je jak dlouho, že... :unamused:
luci a ten svatojánský chléb se dává do MM, nebo do UM?
taky se mi líbí všechno od aventu, dyby to šlo, tak kupim všecko :grinning:
14. led 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
rikam nejsem si jista, nesledovala jsem to, bavily se o tom pri placeni predemnou... ale muzu se tam stavit a poradne to prostudovat... urcite se ale bavili o svatojanskem chlebu. Ale ze by tam meli vystavene vyrobku Nutrilonu nebo tomu podobne to ne... maji tam jen fakove "fujkove" zdrave veci
14. led 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda hufi tolik zánětů jo???já naštěstí ťuk ťuk nic
14. led 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, hruza a ta bolest, jako bych kojila ziletky, fakt mazec
14. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak pak uz jsem na to nemela a nechala kojeni, protoze kolikrat jak maly poradne potahl, jsem az uplne vyjekla bolesti, maly se lekl a zacal jecet. Dokonce jsem pak uz i kojila na zachode, protoze jsem se az pocuravala bolesti jak ten nas maly otesanek tahal. :unamused: fakt mazec
14. led 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo no ty záněty, to musel být mazec.. :unamused: já jsem nedávno potkala paní, co jsem s ní ležela v porodce a říkala že má jizvu přes celé prso, jak ji to řezali, když chytla zánět, šla v tričku s košem, no říkala že porod byla pohádka růžovou zahradou...
14. led 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hufi tak to tě chápu pádný důvod a obdivuju tě, že jsi vydržela tak dlouho :astonished:
14. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky chodíte teď ven?
14. led 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia my teď ven nechodíme. Je tamm fakt hnusně.
14. led 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Luci dík za info a ty s Sáře nechala nastřelit náušničky že? A kde jsi byla? Nevím kam zajít. Vím že to nastřelují i v kosmetickém salónu ale tam mám strach jít. A z píchání mám strach. To bych asi neustála. :grinning:
14. led 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ten Nutrilon se svatojanským chlebem ten se podává dětem co po kojení zvrací ne? Mají (reflux)
14. led 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek