• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
zofi byla jsem u dr. zemana na V. Vacka v tom komplexu u alberta, nastřelení i s náušnicí 500Kč
zany jo ale extra hladovým dětem se taky podává
14. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
a Vacka je kde? Nic mi to neříká. :sweat_smile:
14. led 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u duhy je albert a kousek pod ním je takový komplex..tedy mezi duhou a Zuzanou naproti je Penny
14. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak dík. A musela ses tam objednat? Nebo si tam šla rovnou že to chceš udělat. My jdeme na první očkování 22. 1., ale nevím zda na Hexu. To mi neřekla.
14. led 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, možná že nemá hlad. Pže když jsem si to tak uvědomila, tak on v noci pije chviličku a pak mi u prsa usíná a musím ho budit, na jiné diskuzi jsem četla, že jedné kočce to mimčo dělalo taky a proto, že ho přes den uspávala u prsu. Já ho sice neuspávám u prsu, ale dávám mu cucnout čajík a pak držím dudlík, dokud neusne a mám ho u sebe v klubíčku. Možná tím to je. Takže od zítřka ho zkusím uspávat jen s dudlem. Pobečí si, ale bohužel....
a já to pomalu balím, už na ty písmenka pomalu ani nevidím, dopiju čaj a fičím spát, ráno musím na krev na Fifky.
mějte se hezky :dizzy_face:
14. led 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.nutrilon.cz/cs/reseni-kazdeho-problemu/ublinkavani/nutrilon-1-ar/ no to si právě nemyslím. Na zasycení je zase jiný Nutrilon. No vždyť to je jedno hlavně aby neměl hlad :wink:
14. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia tak to je docela možné.My jsme jednu dobu taky uspávali dudlem a teď už to je zase v poho. :slight_smile:
14. led 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany je to fakt jiná krabka pohledám vydrž..doufám že najdu brala jsem si ve fn Fksp a měli to tam...je to jen zahuštovadlo do jiných UM...
žofi co myslíš? to víš že musela objednat, vygoogli si Dr. zeman V. vacka a najdeš to, první očkování je TBC v porodce, druhé hexa, třetí hexa, čtvrté hexa......
14. led 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha tak dík, takže teď jdeme na očkování na Hexu. TBC už máme. Já si to najdu dík
14. led 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky hledám ale zatím nic. Žaneta (tomašek6) ti to měly bo si dobře pamatuji že maly jí plakal hlady a musely mít tohle mlíčko. :wink:
14. led 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi na náučničky smebyly stejně jako lucenek. a 100%spokojenost :wink:
14. led 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanet možná si to pletu ale mě tam lékárnice právě cosik takového nutila....a kdepak je tomašek a její tchyně?
14. led 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já si tam zavolám a zajdu tam. :wink:
14. led 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: tomasek je nějaká nemocná :wink:
14. led 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá tak pozdravuj at zase dojde na kus řeči
14. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Stím kojením,vždycky jak jsem si nebyla jistá,jestli mám dostatečně mlíko,když se malý malý ke konci hodně budil,tak jsem vždycky šla k dr.zvážili jsme ho před kójem a po a bylo hotovo,poradili jsme si s dr. :wink:
Jinak ode dneška nesnáším naše dobré strážniky :angry: Dneska jsem poznali,že všichni jsou jedna celá banda i když mám tatku u policie jsem na ně alergická a ještě když vidím nové auta,díky jedné pitomé krávy ten můj příjde asi na rok o řidičák,úplně zbytečně,ale to je na dlouho,kryjou se navzájem,doufám,že na ně taky dojde jak toho někteří hold dost zneužívají :angry:
14. led 2009 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Už jsem tady. O tchýni mi moc nemluvte z vánočních dárku mi je ještě teď zle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. led 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

lucenek - ten svatojánský chleba (jak píšeš zahušťovadlo :wink: ) se jmenuje Nutriton a dává se dětem, které mají reflux...dávala jsem to malému...ale na zasycení bych to nedávala, malý z toho měl zácpu a prdy :frowning2:
14. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda to jsou mi věci. To ani nevím že nějaký Svatojánský chleba existuje :astonished:
14. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem dávala malému ten nutrilon ze svatojánským chlebem proti ublinkávání a fakt to pomohlo,ale zdálo se mi že má po tom ještě větší hlad!
14. led 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
raji kruciš tak co mi ta baba nabízela k zahuštění na hlad?????brala jsem nutrilony kaše čaje no vybírala jsem celé fksp
14. led 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci já vím že Nutrilon má nějaké UM pro větší zasicení, jak psala ia, ale že by bylo nějaké zahušťovadlo tak to teda netuším.
14. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
fakt byla to mini krabička cca 300g...NUTRILON a něco..ale jestli to není jen na recept a nedávaj to novošům na neonatolce..byla jsem tam v sesterským
jj má nurtilon extra takový oranžový
14. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je myslím ono. My naštěstí nejsme hladovci. Ale i tak kupujem teď ten HA a ten se vyrábí jen ve 400 g balení :frowning2:
14. led 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj máme nutrilon extra a je oranžový. Koupila jsem si ho ještě v těhu, kamarádka mi říkala že je dobré mít v zásobě doma UM, kdyby náhodou došel přírodní zdroj, tak ať nemusím hned valit do lékárny....
14. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to jsem vůbec nepomyslela v těhu. Tehdy mě to netrápilo. :slight_smile:
14. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany ty jsi detektiv.....
14. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
To víš když mi leží něco v hlavě :grinning: :grinning:
14. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda je. Já ho viděla i v lékarně v Tescu stojí 339,- a ten náš HA 25O,-
14. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek