• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
no mě taky....asi jsem vás mystifikovala..a dávaj to jen na předpis
14. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná že jo. A možná že ti to nabízela proto že tě viděla v oblečku sestry :grinning:
14. led 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. led 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo zany ale od ukončeného 6. měsíce. Já bych šla taky nynat, ale čekám na manžu :wink:
14. led 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek - luci tak ono je toho asi víc druhů.... :confused: já se v tom tak neorientuju :grinning: zítra nám nepůjde elektřina od 7:30 - 15:30....myslíte, že pojedou výtahy?? měly by mít nějaký náhradní zdroj, ne??
14. led 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
raji no tak to teda netuším. My výtah nemáme. :grinning:
14. led 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi :grinning: :grinning: ...no já kvůli kočárku...jsme v 7.patře...
14. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát, dobrou
14. led 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak to máš blbé. :grinning: Dobrou
14. led 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Rajko asi už je ti to prd pletné ale myslím si že vytahy vám nepojedou. Nám když nešla elektrika tak vytahy nešly. :wink: :slight_smile: bydlela jsem hned naproti tobě.
15. led 2009 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste? :astonished: :slight_smile:
15. led 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nam taky nesly... ale u nas to je skoro jedno jestli jde nebo nejde elektrina... nam vytah nejel od doby co jsem byla v porodnici az do 3 mesicu a 2 tydnu maleho :angry: parada. Bydlime v 5.p a klice od kocarkarny jsme nemeli az do druheho mesice... tak jsme uz ve 4.tydnu odjeli na skoro mesic na chalupu ( srpen ), samozrejme jsem tak co tri ctyri dny jezdila domu prat. Dan byl cele dny v praci a mi se porad nahoru a dolu litat s deckem v klokanovi a s dvema psy nechtelo. Takze my jsme uz zvykli, ted se nam ale maly uz ale poradne pronese... 8 kg+ :grinning: :grinning: :grinning:
15. led 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Májo,kde jsi? :grinning:
15. led 2009 ve 12:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Hufí to musela byt dřina :stuck_out_tongue_closed_eyes: ještě že jsou ty chalupy :grinning: . Včera jsme si s Petrem dělaly srandu že když nepujde plyn tak se nastěhujem na chatu :grinning: tam je kotel na tuhá paliva a vaříme tam na plynové bombě :grinning:
15. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, v lete to je parada, ale v zime je to na prd. Tahnout se 3 km snehem do kopce se vsemi vecmi a deckem... nemluve, o tom ze mame psy nahace, tak ty by nam snad holky umrzly nez by jsme vubec nekam dosli...
15. led 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemluve o tom, ze tam v zime neni tekouci voda... by to roztrhalo trubky.
15. led 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je škoda. My jezdíme i v zimě v topení máme nemrznoucí směs a zamrzá nám akorát záchod tak tam nasypeme sůl a dobrý. Trubky nám nezamrzají máme hrubé stěny.
Pejskum by byla asi zima no :grinning: :grinning: bobci.
15. led 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se mate, my mame takovou tu klasickou beskydskou drevenici, na samote u lesa... topi se tam kachlakama...
15. led 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, já dnes jen v rychlosti....kámoška, která se chystá otěhotnět se mě ptala, jak dlouho před otěhotněním jsme jedla nějakou kyselinu listovou nebo něco takového... :unamused: ...já teda nic podobného nejedla, vy ano??? A jak dlouho teda???.....jejda, až jsem skoro dostala depku z toho, že jsem něco zanedbala...ale lukášek je zdravý, tak jsem to asi jíst neměla... :slight_smile:
15. led 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem jedla kys.listovou s beckama - uz nevim od koho a zeleny caj se selenem a zinkem - MedPharma.
Pul roku jsem mela vysazene prasky,at se organismus ocisti a stejnou dobu jsem zacala uzivat i to ostatni...
Taky jsem se docetla, ze mam zobat kys.listovou a moje MUDra mi jeste poradila at k tomu prihodim i selen, ze je dulezity....Jinak kys.listova je ve spenatu, brokolici,jatre, lusteninach..., ale v malem mnozstvi...ale pri bezne porci denne je telo schopne si vzit jen 1/4toho co by melo mit...
No nevim, ale snad by mohlo stacit 3mesice predem + behem tehu??? nevim, urcite Ti tu nekdo poradi presneji...
15. led 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
artemiss - jinak ja se v prubehu tehu jeste dovedela, ze pokud je mamina nebo tatulin mimca alergik... muzou se pro snizeni predani zobat probiotika, ale to by se melo taky uz par mesicu predem...rikala Mudra.. to jsem zase zadrbala ja. Tak at se zepta na gynde nebo nejake dr.... co ji reknou dle jejiho aktualniho zdravotniho stavu... co my vime???
15. led 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arte já beru calibrum baby plan,je to novinka na trhu a hodně se teďka doporučuje pak je calibrum mami,ale to se bre v druhém a myslím,že i v třetím trimestru těhu,ten baby calibrum plan je před plánovaním těhu a v 1 trimestru...A jsou tam všechny vitamíny,které potřebuješ.Výjde to tak na měsíc a stojí asi cca 139,- :wink:
15. led 2009 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoja
15. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravíčko do Poruby :dizzy_face: tak jaká byla šichta? dóóbré foto :wink:
art: já jsem cca 3 měs před začátkem snažení začla zobat listovku, a po potvrzení těhu mi gynekoložka doporučila gravital, který obsahoval i listovku a už jsem zobala jen to.
Holky, dnes je to rok, co jsem našla na těhu testu // :dizzy_face: padla na mě nostalgie...a Vojta dneska dostal flašu nutrilonu, jen se zaprášilo....on pil a já bečela :frowning2:
15. led 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu...ty jsi dupa....ale jinak kojíš ne????no...nebuj za chvíli místo večerního nutráče bude kaše....ber to pozitivně že nebude mít hlad....at nepřijdeš o mlíčko Radu
a vzpomínala jsem stejně, vím i datum kdy byla Sára zplozena :grinning: a kde a jak :grinning: :grinning: :grinning: prostě jsem to věděla.....
15. led 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj jinak kojím, celý den, a pokud se v noci vzbudí tak samože i v noci....ale přišlo mi to líto, víš jak.... :pensive: ale včera i když vypil jen trošinku, tak se vzbudil až o půl dvanácté, což bylo neuvěřitelné! a mezitím se mi šíleně nalily prsa, takže při dalším kojení všechno vycucl a vydržel tři a půl hodiny! neuvěřitelné! takže jsem zvědavá na dnešek, dala jsem mu nejprve nutroš a potom prso...
jj taky vím jak jsme Vojtu a kdy zplodili:slight_smile:))))
no a co v práci, dobrý, nebo hodně případů???
15. led 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu vidíš..asi fakt míval hlad..ono dojde doba kdy ty děťáka budou hladové a mlíčko jim jako hlavní sytící prostředek nebude stačit..ale vyspala sesaspon troichu ne? i když spát s nalitýma kozama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ee jen 3 výjezdy z toho jeden překlad takže pajada :dizzy_face:
15. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže sis spočla? a bylo ti zase hodně smutno, nebo už to bylo lepčí než minule? byla jsi přes den se Sárou?
no moc jsem se nevyspala, páč manžílek dorazil až o půl čtvrté, oslavovali tu narozenou holčičku, no a já když není doma prostě nemůžu spát :frowning2: takže snad dnes.. :wink: ale malý byl dneska jak vyměněný. Usměvavý, spokojený, zkrátka šlo vidět, že se kvalitně vyspal. Takže asi mu fakt to mlíko na noc nestačí.
15. led 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Radu tak znáš příčinu a to je důležité, než nevědět....
jj dnes mnohem lepší, jezdila jsem na kojo dom..přebalila jsem si a poštiskala to moje zlato :dizzy_face:
zítra jdem plavčit zbývají nám poslední 4 ůekce vaniček a pak hurá na bazén
15. led 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci bazén je od 6M, jo? a musím mít vaničky, nebo můžu začít rovnou bazénem v 6M? Kdy dorazíte ze Sárou do Proskovic? :wink:
15. led 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek