• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
radu mno ne přímo od 6m ale zpravidla někde děti jdou do bazénu již od 4m, ale mě to přijde brzo hlavně skrz teploty je tam cca 28C což je síla pro mimčo, já chtěla vaničky už proto, že je ten přechod neznatelný...snižuje se teplota vody..dětičky už něco umí....a myslím si že dobré plavčo by mělo dítko do bazénu pustit kolem půl ročku....záleží na tobě...mno kuknu do diáře ted valim do vany dokud Sára chrní
15. led 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a dotaz, kolik je lekcí ve vaničkách? není na to pozdě, kdybych začla chodit třeba od února?
15. led 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu 10 čili 10 tádně 2,5měs....myslím že není..my začli taky kolem 3-3,5m
15. led 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr, takže říkáš ve Vítkovicích? pohledám na netu :wink:
15. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
BABY CLUB PLAVÁČEK
Komplexní péče o matku a dítě
Regenerace, Na obvodu 41, Ostrava-Vítkovice
tel.: 602 733 395

ZÁPIS nových dětí: 12. - 16. 1. 2009 9.00 - 18.00
Baby Club Plaváček nabízí: Po - Pá Plavání
novorozenců, kojenců, batolat a předškoláčků
• Nově zrekonstruovaný bazén
• Plavání novorozenců od 6. týdne do 4. měsíce
speciální vanová místnost
• Plavání dětí od 4. měsíce do 4 let
• Krásná hernička pro děti od narození do 4 let
ideální pro relaxaci po plavání
• Saunička v průběhu plavání
• Zdokonalovací plavání pro děti od 4 - 7 let
• Natáčení a fotografování nad a pod vodou
Činnost je povolena Krajskou hygienickou stanicí.
Poskytované služby jsou vedené odbornými
instruktorkami s dlouholetou praxí
Krásné Vánoce a hodně plaveckých úspěchů v r. 2009!

ia to je ono
15. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj plaváček club...
my jdem zítra a nechceš jet semnou, že se podiváš i na lekci je tam hernička tam můžeš pak povegetovat nakojit je tam i mikrovlnka na ohřev..kde přebalit....máme ve 13h lekci
15. led 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s tam taky chystáme na zápis. Jsem na to úplně zapomněla :grinning:
15. led 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dík za vyčerpávající info...
Luci, tak to by šlo....budu u našich do 12h, bydlí v Hrabůvce, tak skáknu na trojku, ta jezdí taky bezbariérová, a zajdu se přihlásit....a potkáme se tam :dizzy_face:
holky a kolik to stojí?
15. led 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já nevím. ia třeba budem chodit spolu :grinning:
15. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu super....
potkáme
2000kč vaničky těch 10 lekcí

1900Kč bazén.....nahlásím se rovnou na bazén :wink:
15. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ty už jsi přihlášená? platila jsi to hned?
15. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi nebudete vany jsou indivindi
bazén je lekční..jako skupinový
15. led 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi kdy začíná tenhle kurz?
15. led 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu když se zapíšeš ten pátek tak se ti během 14 dní ozvou a rozepíšou....takže začátek bych tipla konec ledna
15. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr...a ještě dotaz..to jsou nějaké klasické vanynky, takže já tam s ním nejsem v plavkách, jen on a já tam mám jakou roli?
15. led 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj radu jseš normál oblečená, já doporučuju vzít si tílko na převlečení páč plaveš pak s malým ty a ruce ponořené do půl paží čili až k ramenům a malý bude cákat jinak přezůvky kolem bazenu se jde a je tam mokro.....
je to klas vysoká rohovka
15. led 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
supr, tak zítra tam na sebe narazíme :dizzy_face:
luci ještě dotaz...je tam možnost třeba zkusit jednu lekci, a kdyby malý hystericky řval (což si nemyslím, miluje koupání), abych nezaplatila dva litry a pak tam šla jen jednou?
15. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ee myslím , ale zeptej se....mpožná to jde..ale sára mi řvala jen jednou, že jsem ji fakt po 3min vytáhly a lektorka říkala, že kdyby se to opakovalo převede to na velký bazén...že se to nějak dá udělat
15. led 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo, takže zítra, já fičím spát, zatím v chůvičkách ticho, to už byl touto dobou po dalším kojení :dizzy_face: takže spinká andílek můj, já jdu dát spršana.
15. led 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ok pá :wink:
15. led 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brďo,to je celkem dost,my dali za 10 bazénů 1000kč,na atletickém stadionu,ale není tam hernička ani nic,jenom sauna na vyhřátí miminek.my už jsme skončili,LE AŽ SE OPETLÍ BUDEM JEZDIT DO BOHUMÍNA DO AQUAPARKU.JAKÉ MÁTE CHŮVIČKY?
16. led 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tigr jj my do kravař :grinning: Já mám phillips
16. led 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Ostravačky.Přeji vám všem krásný den :wink:
16. led 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, zofi a kdy se jedete zapsat? uvažuji že tam taky sjedem. ještě budu hledat, ale asi bychom to zkusili tam
16. led 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jedem dneska odpoledne. Až se manža vrátí z práce
16. led 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky.
Venku je fajn. Byla jsem naočkovat Kubíka (2 dávka encefalitýdy)
Zápis probíhal uplě báječně. Měla jsem obavu aby Petřík s němi vubec spolupracoval a on byl báječny. :slight_smile: Maloval, zpíval, poznával barvy, napsal své jméno, chytal rybičky na magnet a poznaval hudební nástroje :wink: a říkal básničku no prostě paráda. :dizzy_face: Moc se mu tam líbilo :grinning:
16. led 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia: to plavani.... v te same budove jako je ten Klub Plavacek, je jeste jedno plavani pro mimca. Nemaji stranky, me na ne nasmerovala kamoska co k te pani chodila a byla moooc spokojena...
Jsem tam prihlasena, zacli min tyden, ale maly byl nemocny, tak jdeme az pristi tyden. Jinak jsme tam prihlasene s Raduskou2006. Ta tam ve stredu s malou byla a chvalila si to... Myslim ale ze ten nas ve stredu odpoledne uz je plny... 6-9 mesic...
Po domluve s pani Paprskarovou 604 541 161, se muze prijit na prvni lekci a kdyz se ti nebude libit, zaplati se jen ta jedna cca 170 Kc a jinak se koupi permice...1800 kc 10 lekci ( 2x se da omluvit, jinak lekce propada...)
Kamosla s ni plavala loni a moc si ji chvalila.
16. led 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek: ten svatojansky chleb...
byla jsem se dneska kouknout do te prodejny zdrave vyzivy, a ten svatojansky chleb tam byl. Vyrabi to PROVITA, ale asi to na zahusteni mlyka neni. Je to napsane jako nahrazka kakaa.
Takze je to svatojansky chleb a neni vyraben Nutrilonem, ale neni k zahusteni mleka kojencum... Mely jsme pravdu obe. Ty, ze to asi neni ono a ja, ze to existuje :grinning:
Hned jsem si to tam vyfotila jen tak pro zajimavost, at si to nekdo taky nesplete, a dala jsem to do mojeho alba s Filipkem... :sunglasses:
16. led 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
svatojánský chléb je karob.. takhle ho znám já, opravdu se používá místo kakaa. A na to zahuštování mlíka to je určitě něco jiného, jen mě mate, že se to jmenuje úplně stejně.

Ad plavání Paprskářová: na plavání je skvělá, O. se tam moc líbilo. Ted jsem slyšela, že z bazénu v Regeneraci dostala jedna holčička (3letá) bradavice.. má po tělíčku několik bradavic. Stává se to prý dětem se sníženou imunitou.
Jinak.. já nevěděla, že nahrazuje jenom dvě lekce, my vyplavali jenom 4 lekce a jenom jednu si nahradili. Takže nám to vyšlo hodně draho :confounded:
16. led 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, bylo mi receno, ze se nahrazuji jen dve, mozna se to ale da usmlouvat... treba se s ni domluvit.
16. led 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek