Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
hufina79
16. led 2009
teda mluvim o kurzu plavani od 6m. Vanicky jsou asi vedeny jinak...!
lucenekautor
16. led 2009
jj to je fakt vyjde to draho pokud je dítko nemocné.....
jinak v plaváčku se 3 lekce nahrazujou pak propadaj
parybka
16. led 2009
v kennym se dá nahradit každá lekce, ale musí to být nahlašeno myslím 2 dny dopředu
zofinecka1
16. led 2009
nazdárek holky, tak jsme se byli zapsat na to plavčo. 😃
tomasek06
16. led 2009
Ahojte holky! Nic proti hufino ale já kupovala v lékarně od nutrilonu mléko se svatojánským chlebem. 🙂
lucenekautor
16. led 2009
😃 😃 😃
tak a pojďte se pobít 😃 😃 😃
já to říkala že to existuje 🙂
tomasek06
16. led 2009
fakt existuje máš leci pravdu malému jsem to kupovala dva měsíce
lucenekautor
16. led 2009
noooo sem to říkala nemáš foto????
tomasek06
16. led 2009
fotku fakt nemám ale škoda. Teď ho dokonce kupuje kámoška svému mimču.
lucenekautor
16. led 2009
tomasek já to někde vyštrachám...v neděli jdu do tesca na nákup zajdu do lékárny a fotnu si to 😃
m.o.n.i.k.a
16. led 2009
Holky a nemáte to jedno 😃
Jinak Vás zdravím 😉
tomasek06
16. led 2009
Psala jsem té kámošce ať mi pošle aspoň přesný název. Já už jsem ho kupovala strašně dávno tak si to nepamatuju.
parybka
16. led 2009
ad nutrilon... obsahuje vlákninu 🙂
http://www.nutrilon.cz/cs/reseni-kazdeho-proble...
hufina79
16. led 2009
tomasek06: vzdyt jsem tam psala, ze jsme mely pravdu obe, ale kazda jsme mluvila o jinem vyrobku se stejnym nazvem. Lucenek o Nitrilonackem a ja o vyrobku zdrave vyzivy. Vyfotila jsem to jen proto, at se i ostatni do toho nezaplantaji. Ano je vic druhu svat.chleba. No ale at je to jak chce neni to jedno? Uz se nad tim ztratilo dost casu.
lucenekautor
16. led 2009
hufi jo ta fotka v albu
hufina79
16. led 2009
ano
tomasek06
16. led 2009
Jo je to jedno. Mě už úplně ještě že to mám už za sebou malý už pije mlíko z krabice. Jo a ten nutrilon je AR. Jinak dneska bylo venku fajn teplo že? Akorát to přes noc zmrzne a zítra to bude na rozbotí huby.
lucenekautor
16. led 2009
a kdy se dává dětem to krabicové..teda koupila jsem i to nestlé bifidus od jednoho roku..ale počítám..že asi dlouho mlíkařit nebudem
tomasek06
16. led 2009
Já jsem malému dávala mlíko z krabice od roka a půl,ale na večer měl sunar. No a teď už dávám jen z krabice ale plnotučné. On by bez toho mlíka umřel. Je strašně závislý. I na sýry a jogurty.
lucenekautor
16. led 2009
ahá mno uvidíme dokdy budu kupovat UM
zofinecka1
16. led 2009
tož maminy kde jste? :-o
ia.
16. led 2009
hoja x-)
zanet to je skvělé, že máte ze zápisu takový supr pocit, že jste vybrali tu správnou školu, a snad se tam malému bude moc moc líbit :-N
jináč my už jsme taky zapsaní na vaničky,(hufi o té druhé variantě jsem nevěděla, ale díky za info, přečetla jsem si to až teď) prý jsem přišla za pět minut dvanáct, co se týče stáří Vojty x-) moc se tam těším, vypadá to suprově. Luci, můžu tam vzít manžu? Dnes projevil přání se nějaké lekce zůčastnit....
jo jináč jsem teď byla v Tescu, mají tam sice akci 2+1 ale nic moc, ale kukala jsem ti na sunar, mají na něho slevu, 800g stojí 199kč...
večer vycuc Vojta obě prsa, pak ještě 70ml nutroše, no pak prý byl tady hysterák, to jsem byla na nákupu, a teď je zase spando, tak uvidíme na jak dlouho :-S
lucenekautor
16. led 2009
Radu můžeš po mě chodila vietnamka s čechem spolu...takže no problemo....
zofinecka1
16. led 2009
ia tak my jsme taky zapsaní na vaničky. Už se těšíííííííííííííííííííím 😉
ia.
16. led 2009
zofi a už máte nějaký termín? nám bude teprve volat..
zofinecka1
16. led 2009
ne budou taky volat
hufina79
16. led 2009
my jsme zapsani u pani Paprskarove. Jeste jsme tam nebyli, maly byl nemocny, ale Raduska2006 si to pochvalovala. Taky se uz nemuzu dockat. Jinak my jdeme oba. Dan si vydobil, ze bude plavcit s maly a ja budu na cumende a sem tam udelam nejaky ten filmecek ci fotecku.
denber
16. led 2009
hufi a to je kde? holky nestíhala sem dočítat, copak se tu řešil za problém s mlékem, alergie dětí na něj?
tomasek06
17. led 2009
Krásné ráno holky! 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli