Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
17. led 2009
dobrí ránko 🙂
zanetka82
17. led 2009
|Dobré ráno. Je tam kosa brr. :-S Dneska jdeme na ten ples doufám že nezmrznu 😃 Je to na prajské v Darkovicích.
tomasek06
17. led 2009
Tak to já si dneska zaplesuju u jukeboxu 😃
zofinecka1
17. led 2009
no tak to já budu plesovat nad učením :-S
lucenekautor
17. led 2009
čauec žany tak ať si pořádně zaplesáš..a jaké máš šatičky, či kostýmek??
zanetka82
17. led 2009
Čau Lucí...no ani šatička ani kostýmek 😃 Nakonec jdu v kalhotách a v topíku. (nevypadá to zle) 😉
lucenekautor
17. led 2009
hmm to bych šla taky tak 😃
zanetka82
17. led 2009
Já sem fakt tip co šaty nevlastní a ani se v ních necítím....tak jsem to vyřešila tak. 🙂
lucenekautor
17. led 2009
jj k tomu podpatky a je to 😉
zanetka82
17. led 2009
No to jsou taky jediné boty na podpadku 😃 .
Jdu vařit Kuře na paprice zatím ahoj 🙂
tomasek06
17. led 2009
Mě ještě zbyla ze včerejška polívka tak ani vařit nemusím. Ale možná si udělám sýrovou omáčku a těstoviny. Mám na to stršnou chuť. Škoda že to malý nejí.
lucenekautor
17. led 2009
já mám gulash ze včera akorát nevím co n azítra asi čínu krřecí
tomasek06
17. led 2009
Kde jste všichni? Haloooooo? Jste na návštěvách u babiček nebo co?
lucenekautor
17. led 2009
ee byly jsme venku
lucenekautor
17. led 2009
tomasek cos dostala od tchýně pod stromek???? 😃 😃 😃
tomasek06
17. led 2009
to radši nechtěj ani vědět. Hrůza chtělo se mi brečet.
zofinecka1
17. led 2009
holky já se byla podívat v porodnici na mimi a to bylo tak super. Jsem si zavzpomínla jak jsme tam byli s Eli 😃
tomasek06
17. led 2009
tak já jsem dostala podkolenky,které aspoň nosím doma a rukavice. Manžel dostal sexy trenky velikost xxxxxxl,nějakou starou čepku značky ting tong a jako společný dárek jsme dostali staré obehrané karty na canastu. To se máme že?
tomasek06
17. led 2009
No a malý dostal tabuli. Tu by ale nekoupila kdybych jí neřekla. A nějaké staré autíčka v igelitovým pytlíku. Taky jsem byla teď u kámošky kuknout na mimi a bylo to super zase chovat
lucenekautor
17. led 2009
tomasek si děláš kozy.......tak to je fakt k pláči i když darovanému koni na zuby nehleď...že....takové danajské dary bych dala do dětského domova
zofinecka1
17. led 2009
no hold, některé tchýně nemají vkus. Já jsem taky jednou dostala otřesný dárek od tchýně, ale to ještě tehdy ani tchýně nebyla. S maželem jsme tehdy spolu chodili a já dostala Vánoční ubrus ale vzor byl modrý a jsou na něm otřesně velé svíčky a to by jste musely vidět. No děs a hrůza. Nikdy v životě bych si to na stůl nedala
zanetka82
17. led 2009
Tý vole Žanet tos mi ani neříkala 😃 😃 😃 To musela byt parada. 😉
tomasek06
17. led 2009
No byla to fakt krása. Pa pa holky jdu s kámoškou na pivčo. A bůh ví jak dopadnem. 😉
zanetka82
17. led 2009
Taky se loučím. Už fičíme doufám že mi nebude zléééé 😃 😉
ia.
17. led 2009
čaute... x-)
zanéééét já ti tak závidím...miluju atmosféru plesu. Teda těch vesnických, ty jsou nejlepší. Ženské, které vytáhnou šaty jak na svatbu, chlapy, co už v deset mají povolenou kravatu a vyhrnuté rukávy a tombolu, z které si každoročně dovezu domů nějaký nevkusný kousek🙂))
no holt letos vynecháme 😃
tomasek to máš úžasnou tchýni 😃 taková dajná je, vyloženě jí nezáleží na koruně 😃 nejhorší je, jak se člověk kolikrát drží, že? Svojí mamce bys řekla svoje, ale takhle se raděj člověk kousne do rtu a je potichu..i když já mám tchýni zlatou..zrovna dneska přijeli vozit na dvě hodiny Vojtíška a já jsem si mohla vypucovat celý barák, paráda x-)
😉 Luci a co Vy ze Sárou, jak se máte?zítra děláš čínu? taky jsem špekulovala co vařit, polívka mi zbyla, hovězí vývar, dneska byl pangasius (trpím, nesnáším ryby),a zítra udělám kuřecí řízky plněné šunkou a sýrem s kaší..
lucenekautor
17. led 2009
radu hoja změna kuře na paprice bude čía v týdnu to bude na 2 dny
zany tak jsi to užijte a zaplesejte.....
já bych vytasila robu ale fakt jen na hogo fogo akci jinak asi to co zany kalhoty a top....
ia.
17. led 2009
já si myslím, že černé kalhoty, top a nějaký pěkný pásek je šik 😉 já vlastně žádnou extra robu nemám, když teď tak nad tím přemýšlím...
kuře na paprice? díky za tip, udělám přes týden 😉
kdy máte další vaničku v plaváčkovi?
ia.
17. led 2009
no tady to dneska žije 😃
lucenekautor
17. led 2009
radu v poondělí 13.30 ted se s tím celkem hýbe což mě štve ale co nadělám že..... jdu se věnovat manžovi teda až se okoupe 😃
ia.
17. led 2009
luci tak to máme teď stejný program🙂))dopiju dvojku červeného a jdem do sprchy 😃 tak papa užijte si to 😉

Začni psát odpověď...

Odešli