• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
dobrí ránko :slight_smile:
17. led 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
|Dobré ráno. Je tam kosa brr. :confounded: Dneska jdeme na ten ples doufám že nezmrznu :grinning: Je to na prajské v Darkovicích.
17. led 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já si dneska zaplesuju u jukeboxu :grinning:
17. led 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to já budu plesovat nad učením :confounded:
17. led 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec žany tak ať si pořádně zaplesáš..a jaké máš šatičky, či kostýmek??
17. led 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau Lucí...no ani šatička ani kostýmek :grinning: Nakonec jdu v kalhotách a v topíku. (nevypadá to zle) :wink:
17. led 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hmm to bych šla taky tak :grinning:
17. led 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem fakt tip co šaty nevlastní a ani se v ních necítím....tak jsem to vyřešila tak. :slight_smile:
17. led 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj k tomu podpatky a je to :wink:
17. led 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to jsou taky jediné boty na podpadku :grinning: .
Jdu vařit Kuře na paprice zatím ahoj :slight_smile:
17. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě ještě zbyla ze včerejška polívka tak ani vařit nemusím. Ale možná si udělám sýrovou omáčku a těstoviny. Mám na to stršnou chuť. Škoda že to malý nejí.
17. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám gulash ze včera akorát nevím co n azítra asi čínu krřecí
17. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všichni? Haloooooo? Jste na návštěvách u babiček nebo co?
17. led 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ee byly jsme venku
17. led 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tomasek cos dostala od tchýně pod stromek???? :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
to radši nechtěj ani vědět. Hrůza chtělo se mi brečet.
17. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já se byla podívat v porodnici na mimi a to bylo tak super. Jsem si zavzpomínla jak jsme tam byli s Eli :grinning:
17. led 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem dostala podkolenky,které aspoň nosím doma a rukavice. Manžel dostal sexy trenky velikost xxxxxxl,nějakou starou čepku značky ting tong a jako společný dárek jsme dostali staré obehrané karty na canastu. To se máme že?
17. led 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a malý dostal tabuli. Tu by ale nekoupila kdybych jí neřekla. A nějaké staré autíčka v igelitovým pytlíku. Taky jsem byla teď u kámošky kuknout na mimi a bylo to super zase chovat
17. led 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tomasek si děláš kozy.......tak to je fakt k pláči i když darovanému koni na zuby nehleď...že....takové danajské dary bych dala do dětského domova
17. led 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hold, některé tchýně nemají vkus. Já jsem taky jednou dostala otřesný dárek od tchýně, ale to ještě tehdy ani tchýně nebyla. S maželem jsme tehdy spolu chodili a já dostala Vánoční ubrus ale vzor byl modrý a jsou na něm otřesně velé svíčky a to by jste musely vidět. No děs a hrůza. Nikdy v životě bych si to na stůl nedala
17. led 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý vole Žanet tos mi ani neříkala :grinning: :grinning: :grinning: To musela byt parada. :wink:
17. led 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No byla to fakt krása. Pa pa holky jdu s kámoškou na pivčo. A bůh ví jak dopadnem. :wink:
17. led 2009 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se loučím. Už fičíme doufám že mi nebude zléééé :grinning: :wink:
17. led 2009 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute... :dizzy_face:
zanéééét já ti tak závidím...miluju atmosféru plesu. Teda těch vesnických, ty jsou nejlepší. Ženské, které vytáhnou šaty jak na svatbu, chlapy, co už v deset mají povolenou kravatu a vyhrnuté rukávy a tombolu, z které si každoročně dovezu domů nějaký nevkusný kousek:slight_smile:))
no holt letos vynecháme :grinning:
tomasek to máš úžasnou tchýni :grinning: taková dajná je, vyloženě jí nezáleží na koruně :grinning: nejhorší je, jak se člověk kolikrát drží, že? Svojí mamce bys řekla svoje, ale takhle se raděj člověk kousne do rtu a je potichu..i když já mám tchýni zlatou..zrovna dneska přijeli vozit na dvě hodiny Vojtíška a já jsem si mohla vypucovat celý barák, paráda :dizzy_face:
:wink: Luci a co Vy ze Sárou, jak se máte?zítra děláš čínu? taky jsem špekulovala co vařit, polívka mi zbyla, hovězí vývar, dneska byl pangasius (trpím, nesnáším ryby),a zítra udělám kuřecí řízky plněné šunkou a sýrem s kaší..
17. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu hoja změna kuře na paprice bude čía v týdnu to bude na 2 dny
zany tak jsi to užijte a zaplesejte.....
já bych vytasila robu ale fakt jen na hogo fogo akci jinak asi to co zany kalhoty a top....
17. led 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím, že černé kalhoty, top a nějaký pěkný pásek je šik :wink: já vlastně žádnou extra robu nemám, když teď tak nad tím přemýšlím...
kuře na paprice? díky za tip, udělám přes týden :wink:
kdy máte další vaničku v plaváčkovi?
17. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady to dneska žije :grinning:
17. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu v poondělí 13.30 ted se s tím celkem hýbe což mě štve ale co nadělám že..... jdu se věnovat manžovi teda až se okoupe :grinning:
17. led 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci tak to máme teď stejný program:slight_smile:))dopiju dvojku červeného a jdem do sprchy :grinning: tak papa užijte si to :wink:
17. led 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek