• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
čauec dneska jdu na velký nákup..teda jestli bude za co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jste tu někdo z Ostravy?
18. led 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo všicni jsme z ovy. :grinning:
18. led 2009 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj jety
18. led 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek :slight_smile:
18. led 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
čuste tety. Tak jaká byla neděle? Co nákup, vydařil se? :wink:
18. led 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj radu jo..rychlovka..jen mě serou že maj jen jednodruhové zboží..jako jenom pronto na prach a jiné konkurenční a levnější značky ne......
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. led 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, a kdes byla?
holky, my máme dneska mega úspěch. Dopol vařím, malého jsem položila na sedačku, kuknu na něho a on se překulil ze zad rovnou na příško a pásl koníky!!sice jedna ručička mu zůstala pod bříškem, takže jsem mu pomohla, ale hleděla jsem jak blázen!!a to jsem si myslela, že ho v tomhletom bude brzdit široké balení.....jinak u nás spurt pokračuje... :unamused: včera kojo, nutroš 100ml a po 4 hod kojo a pak zas co dvě hodky. Jináč když jsme byli s manžou v nejlepším tak se probudil na kojo. Manža jenom zaúpěl :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia teda. Tak u nás to bylo skoro. Malá vyjekla a manža se hned koukal co se děje :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu to s tou ručkou nám taky dělalo do min. týdne už si ji sama vytáhne
byla jsem v porubě tady v tesku
a vidím, že nejen my máme kazišuka :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: ty děti jsou narušitelé, že? než jsem dokojila, tak jsme museli začít zase od začátku, manža "vychladl" :grinning: :grinning: ale pak už se naštěstí nevzbudil...
v Tescu není výběr? já jezdím do Hrabové a mi to přijde v poho..ale je pravda že jsem si dost oblíbila Hypošku, i když je drahší. A úplně nejlepší, když jsem jezdila v práci tak jsem si nakupovala v Globusu. Tak byl takový výběr, že to bylo neuvěřitelné. A ceny fajn...
18. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jako ne že by výběr nebyl ale podle mě jak s jakým dodavatelem jsou zadobře jiné hypoše maj např proti prachu pronto , Ajax, a jiné značky...teso jen pronto nic víc...a tak je to třeba i u věcí do auta....řetězy a tak...
18. led 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš recht. Mají nebo měli jednu dobu hrozný výběr jogurtů, teď to moc nesleduju, pže manža jí bílou activii a já když kojím tak ostraváčky, ale jogurty mám ráda oříškové, kiwi, stracciatela a tak a tam byl teda hrozný výběr....
peču si krůtí maso zítra na oběd, tady to vóónííííí :grinning:
18. led 2009 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já mám to kuřato na paprice z dneška zítra jdem plavčit tak nemusim vařit
18. led 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak v tescu jsem byla taky a výběr je tam čím dál horší. No prostě se strašně zhoršili. Já mám zítra na oběd vepřové masenko se zeleninou :wink:
18. led 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jó vlastně vy jdete na plavčo :dizzy_face: jsem zvědavá kdy se ozvou...tak si to zítra užijte :wink: kolik vám ještě zbývá vaniček?
18. led 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj zofi zminimalizovali výběr hlavně konkurenčních značek a je to tím jak rozvětvili ty svoje tesco výrobky jogurty bio potraviny, psí žrádlo...prostě všecko

radu se zítřkem tři pak bazén ale v sobotu chci jít na sazeru už se sárou lektorka říkal že by klidně mohla už ted do bazénu, ale jí si chci ještě užít tu individualitu toho kurzu
18. led 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to je teda pravda Luci. Teď mají te tesco značky až nad hlavu ale tež se všechno kupovat nedá. Všechno není tak kvalitní jak by mělo.

ia já jsem taky zvědavá kdy se ozvou :wink:
18. led 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
na sarezu? a kolik je tam stupňů? my totiž jedeme na přelomu únor-březen na prodl.víkend do Jeseníků a mají tam hotelový bazén s 30 stupňovou vodou, tak si říkám, kdybysme měli za sebou tak 5-6 lekcí, jestli by se dalo do toho bazénku s Vojtou jít....
zofi jestli se ti ozvou, tak tady písni :wink:
18. led 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně že pisnu :wink:
18. led 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu ptala jsem se a dětský bazén má 28-29C
18. led 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to vypadá nadějně.....mno uvidíme kolikrát do toho konce února stihneme vaničky, ale bylo by to moc fajn plavčit s ním v bazénu...
18. led 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj to jo ale nechci jít hned sama musim s někým víš jak mít grif v ruce.....
jdu do hajan tak brou
18. led 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už kojila, to zas bude noc, hrrrrr :angry:
dobrou, jdu do sprchy a do postele....
18. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čago to všeci chrápete????
19. led 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj! Já jsem měla problém s kompem,malý mi ho normálně včera polil a nemohla jsem ho nastartovat. Teď už to jde ale nejde mi psát tvrdé i. Tak budu psát s hrubkama. Já jen ať se nedivíte.
19. led 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
teda tomasek tak jo :grinning:
19. led 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Málem mě odvezli a mislela jsem že ho zabiju. Aspoň že to jde. Jinak jdeme teď na nákup,tak se odmlčím. Pa pa
19. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky, já se vám jdu hned poránu pochlubit - my byli včera odpoledne poprvé kočárkovat :grinning: :slight_smile: :wink: ....moc hezky jseme si to užili. Šli jsme s manžou po obědě na půl hoďky ven s kočárkem a bylo to hrozně hezké....fakt jsme se nesli!!!! Jestli nás někdo pozoroval, tak si musel říkat, že máme dost!!! Ale bylo nám hrozně fajn. Malý spinkal v kočárku moc hezky :slight_smile: Ale byli jsme venku něco přes půl hoďky, ať to nepřeháníme a pak rychle domů do teploučka :slight_smile:
19. led 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arte to je správně taky jsem se nesla.... :grinning:
19. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek