Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
artemiss
19. led 2009
lucenek: připadala jsem si, že v kočárku vezu minimálně milion.......ale náš lukynek je mnohem mnohem víc, než milion... 🙂...navíc většinu prochajdy řídil kočárek manža 🙂
artemiss
19. led 2009
...jen mám trošku strach, aby nám lukynek z korbičky kočárky nevyrostl dřív,než si kočárek pěkně užijeme....Holky, kupovaly jste rovnou trojkombinaci kočárku ať pak nemusíte řešit sporťák nebo kupujete pak sporťák zvlášť? Jo a do kdy vám miminky vydržela v kočárku??? V kolika měsících jste šli do sporťku?
lucenekautor
19. led 2009
arte já mám tu trojku.. quinny speedi a už jezdíme ve sportáku v 5, 5m jsem přesedlala
m.o.n.i.k.a
19. led 2009
Ahoj Arte my dávali malého do sportáku asi cca v 10 měs.měli jsme tehdy takko kočár a ten je velký i v korbě nám vydržel a pak jsme koupili sporťák ,ale u druhýho už kupujeme 3jkombinaci...
Předtím jsem neměla takový přehled o kočárcích jako teď a navíc jsme ho kupovali na poslední chvíli 😃 😉
ia.
19. led 2009
čaute.....my jsme dnes vylezli z pelechu až v devět...v sedm se vzbudil, pak jsme si hodku povídali a hráli v posteli a pak jsme ještě usli do devíti x-)
teď mi volal přepravce že mi veze hrazdičku, tak se moc těšííím 😉 navíc je tam krásně, plus 0,2 stupňů ve stínu, takže to bude nádherná prochajda :-N
arte my máme taky quinny speedi jako Lucka, zatím se mi do korbičky vleze, ale počítám tak konec února a jdeme do sporťáku, takže v 5M. Ale když jsem viděla Sáru od Lucky ve sporťáku, tak jsem se uklidnila, pže malá tam vyloženě ležela a určitě ten sporťák neva i v těch 5M, i když všude doporučují až když děťátko sedí.. Ale u trojkombinací není ta korbička tak dlouhá, to je jen u jednokombinací a hlavně u polských kočárů.
A jaký máte kočárek vy?
Musela jsem se smát, když jsi psala, jak jste se "nesli" s manžou a kočárkem.. 😃 u nás to bylo to samé, hádali jsme se, kdo bude vozit 😃 ale teď už je fajn počasí, tak vyražte s Lukáškem častěji, i jemu se to bude líbit 😉
zofinecka1
19. led 2009
ahoj, tak my máme Cam Cortinu a hlubokou korbičku máme docela velikou. Nevím přesný rozměr, ale mám ten pocit že má 75 cm. Eli má 3 měsíce a pořád se tam ještě vlezem. Jenomže Eli byla taky malušká, takže záleží i na velikosti dítěte. Jo a taky máme trojkombinaci.
denber
19. led 2009
ahojky, jakpak je? dneska sme si s niky daly krásnou procházku, venku je skvěle🙂 my máme mikado oxford-4kolku, přední dvě u sebe a nikuš v tom drandí ještě teď. chtěla sem se zeptat, šijete někdo doma, chci si kupovat šicí stroj a hledám různé + - pro tu či onu značku.
artemiss
19. led 2009
My máme kočárek X-lander. Ještě nevím, jestli jsem s ním spokojená. Dnes jsme byli procházkovat teprve podruhé....ale fakt paráda. Celý měsíc jsme seděli doma. Byly mrazy a my ven ještě nemohli, zato dnes jsme si to vynahradili. Ten den je hned jiný, když člověk vypadne ven s kočárkem, že? Navím mám pocit, že pro sebe něco dělám, tím, že se procházkujeme na čerstvém vzduchu. Navíc lukynkovi se v kočárku náááááramně líííííbíííííí 🙂
zofinecka1
19. led 2009
art všechny děti krásně venku v kočárku spinkají 😃 I ta naše princezna, ikdyž ona krásně spinká i doma 😉
zanetka82
19. led 2009
Ahoj holky. 🙂
Tak na plese bylo skvěle. Měly to dobře zorganizované akorat jsem se malem počurala smíchy když začal uvaděč mluvit po prajsky 😃 😃 😃 Tombola byla taky skvělá a srandovní 😉 samozřejmě jsme nic nevyhráli. ]-(
Akorát švagr vyhrál krásný nerezový tac a známí varnou konvici. 😉 Byl to první ples ze čtyř.
Jinak my jsme měly Roan Kortinu a malého jsem vozila v hluboké korbičce až do 8 měsíce.
Žofí náš malý v kočarku nespinkal to už líp spinkal v postýlce 🙂 v kočaru musel byt dost unavený a muselo se sním houpat a jezdit. Jak jsme zastavily byl vzhůru 😃
minda
19. led 2009
Ahoj holky!
Patrik vydržel v korbě do 7 měsíců (máme Cam Cortinu) a to jsme dávali i fusak.
Když už jste rozebíraly ty dárky od tchýní, tak já jsem dostala taky "překvápko" - 2x šedé punčocháče, prádlo z nějaké umělotiny, do kalhotek se ani rvát nebudu, měla bych je zařezané zepředu i zezadu, papuče a pytlík malých "čokoládek", píšu v uvozovkách, protože to ani čokoládky nejsou, je to taková pochoutková náhražka. Chodím jedině v papučích, vše ostatní jsem hodila do šuplíku. Já bych se vůbec nezlobila, kdybych nic nedostala, ale když už mi tchýně chce něco dát, proč se SAKRA nezeptá co chci ? Mě to vždycky tak naštve. Z její strany jsou to vyhozené peníze a pro mě to jsou věci, které nikdy nosit nebudu a akorát mi budou zabírat místo. Jo a ubrus jsme tady dostali, kde myslíte že skončil ?
zofinecka1
19. led 2009
minda určo stejně jak u nás v šuplíku. 🙂
ia.
19. led 2009
ahoj zanet, téééda ještě tři plesy jsou před váma? To vám závidím 😉 S tombolou nesmutni, neštěstí ve hře, štěstí....však víš 😉 hlavně že jste se pobavili, zatrsali... x-)
minda: s tchýní jsi mě pobavila 😃 😃 to jsou dary 😃 já jsem dostala knížku a peníze, takže mám tchýni naštěstí víc než praktickou..máme spolu moc hezký vztah.
lucenekautor
19. led 2009
radu to máš fajn
minda takové ty šedé důchodcovské??,schovej do foroty 😃 😃 😃
ia.
19. led 2009
luci študovala jsem teď qunny 2009, přijde mi kromě té rukojeti a barev stejné. Narazila jsem tam na stínítko na sporťák univerzální, asi ho na jaře objednám, to se bude v létě hodit...
holky viděli jste ve zprávách, jak někdo na Slovensku vyhrál 11 mil EUR? už tady básníme s manžou, kam bysme jeli 😃 já bych jela tak na půl roku s Vojtou na Seychely :-p
zofinecka1
19. led 2009
teda tak to se někdo má. Ty prachy bych teď taky brala.
lucenekautor
19. led 2009
radu já bych jela na Bali do Royal hotelu 😃
radu ukaž stínítko
ia.
19. led 2009
zofi schovala jsem je na prevenar pro malého, to víš že jsem moc ráda. Ještě zbylo i na zaplacení plaváčka 😉 Tcháni jsou moc hodní.
lucenekautor
19. led 2009
radu kde jsi našla to stínítko na speediho?
ia.
19. led 2009
luci je to univerzal na všechny kočárky, ne přímo na quinny...
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/slunecniky...
lucenekautor
19. led 2009
ahá díkec.....dobrý tip
rajka
19. led 2009
Ahojky 🙂 zdravím všechny 😉 jak se máte?

zanetka- v Darkovicích jsem 5 let bydlela 🙂 , zpočátku jsem starousedlicím a starousedlíkům skoro nerozuměla... 😉 😉
hufina79
19. led 2009
Zdarec holky, tak my jsme se konecne dockali prvniho zoubku, vcera. To byl jeste maly dobry, ale dnes chudinka brecet neprestal. Ma teplotu a prujem. Chudinka moje malinka... 😞 Co jste davaly malym vy? Jedineco mi nabizeli v lekarne byly nejake grepove kapky, ale kdyz maly se mi po grepu vzdy osype... :-|

Jinak my jezdili v ABC 4-techu - trojkombinace..., ale neco po 4. mesici jsme z nej vyrostli a sportak se nam nelibil. Ted jezdime v Jane Slalom sportaku a nemuzu si to vynachvalit... 😃
lucenekautor
19. led 2009
hufi cal gel nebo baby dent 😉
rajka
19. led 2009
hufi - dobré jsou i homeopatika tuším chammomila nebo tak nějak, v lékárně ti poradí
kikca009
20. led 2009
Zdravím všechny snažilky a ptám se,zda bych se k vám mohla přidat?Je mi 31 a s manželem se o mimčo snažíme 2roky :-S
kykynka
20. led 2009
Ahojky holky koukala jsem že se bavíte o stinitku já mám ušitý do honzuldy Gabči je lepší než ten univerzální za 400kč.... 😉
zany1
20. led 2009
Ahoj holky, tak Vás jdu zase po dlouhé době pozdravit!!! Jen nestíhám dočítat... musím to napravit a nakoukávat pravidelněji. Snížek nám taje... no už se těším na jaro!!! Jak budem zase moct jít ven bez šíleného navlíkání.
m.o.n.i.k.a
20. led 2009
Ahoj Kikčo....
Jsem snažilka,ale jednoho prcka už mám.Teďka se nám nějak nedaří :-|
A steblou dr.nic nedělají,když se snažíte tak dlouho?Nebo už máš něco za sebou?Klidně napiš do ip 😉
kikca009
20. led 2009
Ahojky m.o.n.i.k.o.,já už mám také jedno ditko z 1manželství,ale ted bohužel.Dr.mě poslala na různá vyšetření a z toho zjistili,že mám jeden vejcovod neprůchodný tak že je ote. 50/50 ]-(

Začni psát odpověď...

Odešli