• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
lucenek: připadala jsem si, že v kočárku vezu minimálně milion.......ale náš lukynek je mnohem mnohem víc, než milion... :slight_smile:...navíc většinu prochajdy řídil kočárek manža :slight_smile:
19. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
...jen mám trošku strach, aby nám lukynek z korbičky kočárky nevyrostl dřív,než si kočárek pěkně užijeme....Holky, kupovaly jste rovnou trojkombinaci kočárku ať pak nemusíte řešit sporťák nebo kupujete pak sporťák zvlášť? Jo a do kdy vám miminky vydržela v kočárku??? V kolika měsících jste šli do sporťku?
19. led 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
arte já mám tu trojku.. quinny speedi a už jezdíme ve sportáku v 5, 5m jsem přesedlala
19. led 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Arte my dávali malého do sportáku asi cca v 10 měs.měli jsme tehdy takko kočár a ten je velký i v korbě nám vydržel a pak jsme koupili sporťák ,ale u druhýho už kupujeme 3jkombinaci...
Předtím jsem neměla takový přehled o kočárcích jako teď a navíc jsme ho kupovali na poslední chvíli :grinning: :wink:
19. led 2009 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute.....my jsme dnes vylezli z pelechu až v devět...v sedm se vzbudil, pak jsme si hodku povídali a hráli v posteli a pak jsme ještě usli do devíti :dizzy_face:
teď mi volal přepravce že mi veze hrazdičku, tak se moc těšííím :wink: navíc je tam krásně, plus 0,2 stupňů ve stínu, takže to bude nádherná prochajda :sweat_smile:
arte my máme taky quinny speedi jako Lucka, zatím se mi do korbičky vleze, ale počítám tak konec února a jdeme do sporťáku, takže v 5M. Ale když jsem viděla Sáru od Lucky ve sporťáku, tak jsem se uklidnila, pže malá tam vyloženě ležela a určitě ten sporťák neva i v těch 5M, i když všude doporučují až když děťátko sedí.. Ale u trojkombinací není ta korbička tak dlouhá, to je jen u jednokombinací a hlavně u polských kočárů.
A jaký máte kočárek vy?
Musela jsem se smát, když jsi psala, jak jste se "nesli" s manžou a kočárkem.. :grinning: u nás to bylo to samé, hádali jsme se, kdo bude vozit :grinning: ale teď už je fajn počasí, tak vyražte s Lukáškem častěji, i jemu se to bude líbit :wink:
19. led 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my máme Cam Cortinu a hlubokou korbičku máme docela velikou. Nevím přesný rozměr, ale mám ten pocit že má 75 cm. Eli má 3 měsíce a pořád se tam ještě vlezem. Jenomže Eli byla taky malušká, takže záleží i na velikosti dítěte. Jo a taky máme trojkombinaci.
19. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jakpak je? dneska sme si s niky daly krásnou procházku, venku je skvěle:slight_smile: my máme mikado oxford-4kolku, přední dvě u sebe a nikuš v tom drandí ještě teď. chtěla sem se zeptat, šijete někdo doma, chci si kupovat šicí stroj a hledám různé + - pro tu či onu značku.
19. led 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme kočárek X-lander. Ještě nevím, jestli jsem s ním spokojená. Dnes jsme byli procházkovat teprve podruhé....ale fakt paráda. Celý měsíc jsme seděli doma. Byly mrazy a my ven ještě nemohli, zato dnes jsme si to vynahradili. Ten den je hned jiný, když člověk vypadne ven s kočárkem, že? Navím mám pocit, že pro sebe něco dělám, tím, že se procházkujeme na čerstvém vzduchu. Navíc lukynkovi se v kočárku náááááramně líííííbíííííí :slight_smile:
19. led 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
art všechny děti krásně venku v kočárku spinkají :grinning: I ta naše princezna, ikdyž ona krásně spinká i doma :wink:
19. led 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
Tak na plese bylo skvěle. Měly to dobře zorganizované akorat jsem se malem počurala smíchy když začal uvaděč mluvit po prajsky :grinning: :grinning: :grinning: Tombola byla taky skvělá a srandovní :wink: samozřejmě jsme nic nevyhráli. :angry:
Akorát švagr vyhrál krásný nerezový tac a známí varnou konvici. :wink: Byl to první ples ze čtyř.
Jinak my jsme měly Roan Kortinu a malého jsem vozila v hluboké korbičce až do 8 měsíce.
Žofí náš malý v kočarku nespinkal to už líp spinkal v postýlce :slight_smile: v kočaru musel byt dost unavený a muselo se sním houpat a jezdit. Jak jsme zastavily byl vzhůru :grinning:
19. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Patrik vydržel v korbě do 7 měsíců (máme Cam Cortinu) a to jsme dávali i fusak.
Když už jste rozebíraly ty dárky od tchýní, tak já jsem dostala taky "překvápko" - 2x šedé punčocháče, prádlo z nějaké umělotiny, do kalhotek se ani rvát nebudu, měla bych je zařezané zepředu i zezadu, papuče a pytlík malých "čokoládek", píšu v uvozovkách, protože to ani čokoládky nejsou, je to taková pochoutková náhražka. Chodím jedině v papučích, vše ostatní jsem hodila do šuplíku. Já bych se vůbec nezlobila, kdybych nic nedostala, ale když už mi tchýně chce něco dát, proč se SAKRA nezeptá co chci ? Mě to vždycky tak naštve. Z její strany jsou to vyhozené peníze a pro mě to jsou věci, které nikdy nosit nebudu a akorát mi budou zabírat místo. Jo a ubrus jsme tady dostali, kde myslíte že skončil ?
19. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
minda určo stejně jak u nás v šuplíku. :slight_smile:
19. led 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zanet, téééda ještě tři plesy jsou před váma? To vám závidím :wink: S tombolou nesmutni, neštěstí ve hře, štěstí....však víš :wink: hlavně že jste se pobavili, zatrsali... :dizzy_face:
minda: s tchýní jsi mě pobavila :grinning: :grinning: to jsou dary :grinning: já jsem dostala knížku a peníze, takže mám tchýni naštěstí víc než praktickou..máme spolu moc hezký vztah.
19. led 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu to máš fajn
minda takové ty šedé důchodcovské??,schovej do foroty :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci študovala jsem teď qunny 2009, přijde mi kromě té rukojeti a barev stejné. Narazila jsem tam na stínítko na sporťák univerzální, asi ho na jaře objednám, to se bude v létě hodit...
holky viděli jste ve zprávách, jak někdo na Slovensku vyhrál 11 mil EUR? už tady básníme s manžou, kam bysme jeli :grinning: já bych jela tak na půl roku s Vojtou na Seychely :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. led 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to se někdo má. Ty prachy bych teď taky brala.
19. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu já bych jela na Bali do Royal hotelu :grinning:
radu ukaž stínítko
19. led 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi schovala jsem je na prevenar pro malého, to víš že jsem moc ráda. Ještě zbylo i na zaplacení plaváčka :wink: Tcháni jsou moc hodní.
19. led 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu kde jsi našla to stínítko na speediho?
19. led 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci je to univerzal na všechny kočárky, ne přímo na quinny...
http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/slunecniky/stinitko-na-kocarek
19. led 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahá díkec.....dobrý tip
19. led 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: zdravím všechny :wink: jak se máte?

zanetka- v Darkovicích jsem 5 let bydlela :slight_smile: , zpočátku jsem starousedlicím a starousedlíkům skoro nerozuměla... :wink: :wink:
19. led 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec holky, tak my jsme se konecne dockali prvniho zoubku, vcera. To byl jeste maly dobry, ale dnes chudinka brecet neprestal. Ma teplotu a prujem. Chudinka moje malinka... :frowning2: Co jste davaly malym vy? Jedineco mi nabizeli v lekarne byly nejake grepove kapky, ale kdyz maly se mi po grepu vzdy osype... :unamused:

Jinak my jezdili v ABC 4-techu - trojkombinace..., ale neco po 4. mesici jsme z nej vyrostli a sportak se nam nelibil. Ted jezdime v Jane Slalom sportaku a nemuzu si to vynachvalit... :grinning:
19. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hufi cal gel nebo baby dent :wink:
19. led 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hufi - dobré jsou i homeopatika tuším chammomila nebo tak nějak, v lékárně ti poradí
19. led 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny snažilky a ptám se,zda bych se k vám mohla přidat?Je mi 31 a s manželem se o mimčo snažíme 2roky :confounded:
20. led 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky koukala jsem že se bavíte o stinitku já mám ušitý do honzuldy Gabči je lepší než ten univerzální za 400kč.... :wink:
20. led 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Vás jdu zase po dlouhé době pozdravit!!! Jen nestíhám dočítat... musím to napravit a nakoukávat pravidelněji. Snížek nám taje... no už se těším na jaro!!! Jak budem zase moct jít ven bez šíleného navlíkání.
20. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Kikčo....
Jsem snažilka,ale jednoho prcka už mám.Teďka se nám nějak nedaří :unamused:
A steblou dr.nic nedělají,když se snažíte tak dlouho?Nebo už máš něco za sebou?Klidně napiš do ip :wink:
20. led 2009 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky m.o.n.i.k.o.,já už mám také jedno ditko z 1manželství,ale ted bohužel.Dr.mě poslala na různá vyšetření a z toho zjistili,že mám jeden vejcovod neprůchodný tak že je ote. 50/50 :angry:
20. led 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek