• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Mončo zeptám se asi hloupě co je IP? :fearful:
20. led 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni - ty ještě pořád nic??? Tak to je mi líto! Snad se brzy zadaří! A o první jste se snažili jak dlouho?
20. led 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Vítám tě Kikčo klidně se k nám přidej. :wink: A IP je interní pošta na pravo od textu jsou 3 obrázky a je to ten stou šipkou.
Dneska budu dělat pořádek v papírach a ve smlouvách a dávat to do šanonu :confounded: :rolling_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. led 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji Zanetko za přivítaní a dík za vysvětlení této zkratky :dizzy_face:
20. led 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikčo a manžela nebo přítele nikam neposílali?
Mě dr.říkala,že mi napíše papír na spermiogram,ale toho mého tam nedostanu.
A ona říkala,že se vyšetření začíná u chlapa.Takže mám s vyšetřením útrum a když nechce tak ho tam nebudu nutit jít...
Zany pořád nic no.Malý nám trval půl roku a tedkom nám to trvá 8 měs.Tak nějak už to neřeším a nechávám tomu volný průběh,protože bych se musela asi zbláznit.Máme teď plno starostí a zařizování,vyřizování,takže jsme jak kdyby oba víc ve stresu tak možná i proto nevím.Nějak nad tím už nepřemýšlím :frowning2:
20. led 2009 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mončo,tak muj manžel na spermiogram šel jako prevní a uplně v pohodě,bez jakého kolik brblání či přemlouvání a bohužel,nebo napsat bohudík on je v 41l v normě :slight_smile: s pulečky.Asi tušil,že je v pohodě,proto mí často říká,že kdyby to vědět,že on je v normě,tak by na vyšetření nešel,neb se trápím tím,že je problém ve mě.Což měl pravdu :cry: .
20. led 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musm,přišla kámoška odepíši odpoledne,zatím pááá
20. led 2009 v 10:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kikca vítám tě mezi námi....jak staré dítko máš a je to holka nebo kluk? :wink: s tím druhým držím palce, snad se brzo zadaří, nebo trochu pomůžou doktoři......
holky jinak venku je neuvěřitelných 6,5 stupně!!!!Takže po o rychle ven :wink: my dnes jedeme za kamarádkou na Čeladnou, tak kočárkování vynecháme, docela mě to mrzí. Tak se malý prospí v autě......Včera nám došla hrazdička, tak je z ní úplně paf, lehátko ho už přestalo bavit, nemůže se v něm hýbat....
zanet ty papíry ti nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ať to jde jak po másle :wink:
hezký den všem! :dizzy_face:
20. led 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj IA,dík za přivítání,mám 10l syna a můj 2manžel mám 19l dceru.Mám skvělou paní dr.ta mi pomáhá otěh,ale já jsem se rozhodla,že tento rok to vypouštím a nechávám zcela na přírodě. :sweat_smile: Taak doufám,že se zadaří a když ne tak časem............. :wink:
20. led 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek holky, taky vítám novou maminu. Dneska tam je fakt super. Jdeme taky ven. :grinning:
20. led 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nejste tady nektera z hermanic? chybi mi nekdo na pokec pri kocarkovani. :slight_smile: diky
20. led 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj wel jiřa bude brzo z heřmanic :wink:
ahoj kikco, snad se zadaří a půjde prcek spontánně
20. led 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak venku 10 stupňů...!!!!za chvíli vyrážíme, a nevím, jestli mám malého navlíkat nebo co :angry:
20. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu je tam teplo co?
já se vrátila od zubáka spocená my dáme kombinézu čepici body s dlouhám teplé kalhoty a mikinu to je vše
20. led 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak já taky koukala na teploměr, jako blázen a nevěrila svým očím :slight_smile: to je supr počasíčko, počkám, až se malý vzbudí, přebalíme, nakojíme a vyrážíme ven :wink: ...to odpoledne je hned příjemnější, když se projdeme po venku a nesedíme doma :slight_smile:, že?
Welinka: já z heřmanic nikoho neznám :frowning2:
20. led 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji všem za přivítání!Holky já vám tak závidím,já sedím v kanceláři a na teplo koukám jen za oknem :confounded: A odpol až přijdu z práce,tak bude určo ošklivo :frowning2:
20. led 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek ktera jira? :wink:
20. led 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
wel georgine..... :wink:
20. led 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Wel :slight_smile:
Jiřka je mamina co bydlí v Ostravě ale budou se stěhovat do Heřmanic staví si tam hnízdečko lásky :slight_smile: :slight_smile: Na diskusi do Ostravy už moc nechodí :frowning2: :wink: Má dva krásné chlapečky.

Holky papíry jsou hotové to byl děs nemělo to konce :rolling_eyes: :grinning: Teplo tam je mame 11 stupňu. :dizzy_face:
20. led 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda my se taky chystáme ven, ale začalo se nějak mračit :frowning2:
20. led 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet,tak to ti věřím.......Tak jsem měla pravdu,nežli mi skončila pracovní směna,tak bude snad aj pršet.Tak to je hnus :angry: .
20. led 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my se vrátili z venku, je tam dobře, až na tu sra.ku místo sněhu a fakt se to tam nějak mračí. Takže nic moc. Ale i tak přeju příjemné procházky!
20. led 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi, teď jsem zkoukla fotečky - nádhera!!!!
20. led 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kikčo,odepsala jsem Ti :slight_smile:
Taky jsme byli venku a ta srajda to je děs :frowning2: V botech mokro,mi tam teklo i vrchnem no hnus...
Malého jsem musela dát do kočáru i když už nejezdíme v kočáru a chodí pěšky,ale hned by vypadal jak prasátko a ještě by někde spadl :confounded:
20. led 2009 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Weli,tak přijeď do ov jak bude tepleji,zkoukla bych broučka :slight_smile: Bychom se prošli... :wink:
20. led 2009 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je děs já mám kopřivku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: svědí mě celé tělo a jsem pupínkatá :angry: Večer jsem snědla pomeranč byl skvělý , slaďoučky a šťavnatý. A tohle mi udělal :cry: :grinning: :grinning: DĚS
Maminu (nevlastní) mám v nemocnici od minulého tydne. Zakopla o naší Jesinku (leonberger) jak šla na záchod ráno a má tříštívou zlomeninu loktu nebo loketní kosti. Je po operaci, má to sešroubované. Léží v Porubě nic moc spokojená není :frowning2: . Domu jí pustí až prý bude hýbat palcem :confounded:
20. led 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni a ty jsi z centra nebo odkud? :wink: jo az bude tepleji se muzeme klidne domluvit :slight_smile:
20. led 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né Weli jsem z Hrabůvky. :slight_smile:
To by bylo fajn :wink:
20. led 2009 v 17:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zanet na traumačku taky nadávám, děs běs...tam :frowning2:
20. led 2009 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíííííí. Co mi pomuže na tu kopřivku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Nasadila jsem si dietu a černý čaj ale svědíto :confounded: Mám ještě mláko po Petříkovi Advantan myslíš že se tím též mužu potřít?
20. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek