• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
autor
dithiaden si dej a calcium panthotenicum ségra to má taky...pomeranče, grepy psotě citrusy nesmí
20. led 2009 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík dithiaden mám. Zajimavé já na to netrpím asi to byl nějaký prevít :grinning:
20. led 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ostravačky zdravím vás všechny.Tak jsem tady po delší době.Nějak nemám čas setad koukat.Ale dneska mi malý usnul už v 7:15 tak budu snad mít klid :slight_smile:
20. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany1 dík za pochvalu. Vždycky jak jdeme ke tchýni tak si na tebe vzpomenu :grinning:
20. led 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
vítám nově příchozí,dočítám,ale nestihám psát,dopoledne prochajda,opoledne vaření a úklid a večer tady leze David,to se pořád hádáme,kdo tady půjde,asi budeme muset koupit notebook a bude klid :grinning: manža,se vůbec nechytá,ten se dostane na komp,když něco dělám a David je někde venku :wink:
Počasíčko bylo dneska super,ale nemám ráda tu břečku,už se líp jezdí s kočárkem,v tom sněhu to nebylo ono a to mám dost velké kolečka
20. led 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kdepak jste maminy? :astonished:
20. led 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute holky, jsem tu až teď, odpol jsem byla u kamarádky na Čeladné a pak jsem tu měla mamku, teď ji vezl manža domů...
po večerním koju a nutrilonu jsem se snažila zbytek mlíka odstříkat, abych zjistila jak na tom jsem, a zkoušela jsem to, ale téměř nic neteklo :frowning2: takže buď to dělám blbě, mám ruční od meledy, a nebo a to spíš už tam toho moc nebylo..pže malý zunknul 100ml nutroše a pak vypadal že by si ještě dal.....takže zítra ho musím udělat víc. chjo :frowning2:
20. led 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky tak jsem b yla dneska venku a koukala jsem jaké bylo teplo.Tak snad nechytneme nějakou chřipajznu :frowning2: .Doma máme problém vydržet.Musíme pořád být někde venku.Jinak je protivný a nedá se s ním vydržet :wink:
20. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia no je to možné, ale to taky nemusí tak být. Já jsem taky jednou zkoušela odsávat mlíko odsávačkoua vůbec mi to nešlo a když jsem odstříkávala ručně tak to šlo :grinning:
20. led 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno Ostravo,tak dneska malej stával už v pět hodin ráno :frowning2: .JSem nevyspaná a prcek je vpohodě.To bude dneska den pěkně utahanej uf :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Asi po obědě lehnu i já a dám si dvacet :wink:
21. led 2009 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my jsme vstávali až kolem půl osmé, jako vždy :wink:
21. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaute, no u nás děs běs, vzbudil se o půlnoci, pak o půl třetí, tak jsem se radovala, jenže pak už co hodku a půl, nakonec v 6.15, tak jsem ho ještě uhojdala v posteli do 6.45 a víc ani ťuk. A teď po kojení chrní, dává svoji 30 minutovku. Večer jdu s kamarádkama na palačinku, no to budu už v devět zívat :grinning:
Jináč hlásím 1,9 stupňů, takže tam asi takové teplo jako včera nebude. Ale řeknu vám to bylo až nepříjemné takový hic....
21. led 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak náš budíček byl taky až mezi sedmou osmou, nikuš asi vstává dříve, ale dokud někoho nevidí tak je potichu, pak uvidí tatku a už chce kecat atd. takže spánek končí i pro mě...
21. led 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem si stihla dát třiceminutovkku to to na mě dolehlo velice brzo.Krista se dívala na pohádku tak jsem s ní sedla a.le za chvilku jsem nevěděla o světě.ALe to probuzení :confounded: .Se mi vůbec nechtělo.Ale už zse normálně funguju,ale na jak dlouho!!!! :grinning:
21. led 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia tak to jste zase měli krásnou noc co? Už se ti ozvali z toho plavča?
21. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
wini to ti věřím, já včera chtěla, že jak nikuš odpoledne usne, něco udělám atd, no lehla sem si kní, že ji uspím a vstávala sem za 2hodiny a nikuš o 15min později. :grinning:
21. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber tak tohle to taky znám.Takhle jsem musela uspávat cerku nebo neuměla sama usnout,ale naštěstí malej usíná sám oto to má lehčí,ale dnska to byl extrém. Tlačí se mu stoličky a je to děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to teda musí být něco. Zoubky jsou zoubky. Ale u někoho to kolikrát ani nejzistí, že mu rostou zoubky. No každé dítě je jiní. Mě teď Eli usla. Taky nemůsím uspávat. Ona kdky je hodně unavená tak začne brečet a je protivná a já ji dám cucnout trochu čaje a ona usne. Cumlíka nám nevezme. Ale večer se napije mlíčka a když neusne hned u krmení, tak ji položíme do postýlky a ona si popovídá s medvídky a pak usne. :grinning:
21. led 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý si někdy povídá tak hlasitě že ho musím uklidnit že má spinkat.Co se naučil postavit se v postýlce tak musím být přísmější.Ale stačí, když změním důraz v hlase a mimiku v obličeji tak ví oco jde. :grinning:
21. led 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo win tak to je. Ono důsledost je vždy potřeba :grinning:
21. led 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo ,ale jednoho dne děti zjistí jak na to aby nemuseli spát.A mohli dělat lumpárny.Al eod toho je taky máme aby nás pozlobili ¨jinak by to nebylo ono :wink:
21. led 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi ještě se mi neozvali, docela mě to štve, těšila jsem se, že už vyrazíme tento týden :angry: jestli se neozvou do konce týdne, tak tam v po volám...
ted mi psala kamarádka, že jim malá od 1 do 4 řvala jak tur, bříško, ani probio kapky nepomáhají, prý je to psycho, trvá to od narození a malá má 6 týdnů :unamused:
21. led 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko mamky,tak dnes je opravdu moooooooc krásné počasí fuj :confounded: :confounded:
21. led 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky :slight_smile:
Dneska mám prací den :angry: cca 3 dny zpátky jsem měla úplně prázdný koš na prádlo,tak jsem byla ráda,že budu mít tedka nějaký čas s praním a žehlením klid než se zaplní a včera byl už plný a to je velký :confounded:
Božééé mě to už fakt nebaví.Žehlí někdo rád?Já ne to nesnáším,večer se mi vždycky nechce jsem utahaná a přes den mi tu kolem toho skáče malý tak to je taky zážitek :confounded:
21. led 2009 v 10:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mončo,u mě je to je stejné,nesnážim žehlení.Před týden když jsem v práci,tak na to nemám čas a o víkendu se mi nechce :angry: :angry:
21. led 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia: a zkusila ta tvoje kamoska Babycalm? Nas mayl taky strasne trpel na koliky uz uplne od mala. Brecel i 6-7 hodin v kuse ubozatko male. Pomahalo nam koupani v kybliku, masiruje se tak brisko, teple obkládky na brisko, odvar z kminu na piti a pak jsme nasli Babycalm!!! To bylo janednou vsechno v pohode. Dlouho jsme pravidelne pred kazdym hamanim davali tech 10 kapek, nebo kolik se toho melo davat a bolesti briska se temer ztratily. Taky zalezi na tom jestli ta tvoje kamoska koji nebo ne. Ja kdyz jsem kojila, tak jsem vubec nemohla nic nadymaveho nebo perliveho... (cerstve pecivo, zeleninu, lusteniny, kvetak, brokolici, zeli, limonady... ) to by maleho asi roztrhalo. Asi byl nejak moc citlivy... Ted uz jsme ale v pohode, no teda ted nam zase rostou zoubky, takze zase psycho, ale brusko uz je v poho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby chlapy uměli žehlit,co? :grinning:
To by byla parádička,bych prala potom i několikrát denně :grinning: :grinning: :grinning:
A kikčo ty děláš v kanceláři,jo?Tak to musíš mít supér,klídek pohodička,jen musíš mít asi hodně práce,co? :slight_smile:
21. led 2009 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by bylo super,kdyby se chlapy podíleli na chod rodinné domácnosti :slight_smile:))).V kanceláři dělám téměř vše,od vaření kávy,přes fakturky,sklady výdej příjem,inventury,přijímání tel.,takové holky pro všechno
21. led 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to musí být náročné,že...
Švagrová dělala taky sekretářku jednomu ředitelovy známé firmě a po roce odešla,musela dát výpověd,doma má 2 děti a tak nestíhala,v práci byla třeba i celý den,protože toho měli dost a ona na to byla sama,tak neměla čas na děti,tak si říkala,že to tak nejde a odešla.. :wink:
Ale když si na to člověk zvykne a má jistou pr.dobu tak to jde.Ona měla dělat do tří odpol.a zůstávala tam kolikrát do 7 večera :confounded:
21. led 2009 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to znám ,a občas aj víkendy :unamused: Ale je fakt že mi to až tak neva....................Jsem zatím sama a manžel odčas chodí i víkendy do práce tak mě odveze a já alespon nejsem sama :grinning:
21. led 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek