• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Jj tak to je fajn,máš supér práci a jak si spokojená tak je to dobře :slight_smile:
A hlavně příjdeš na jiné myšlenky :wink:
21. led 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak ste tu psali o ukecanosti dětí. tak nikča ukecaná je až jeje. s někým se bavím a ona do toho spustí to svoje:babajajajmamabatataajajaj:slight_smile: co vy jinak, byly ste někdo venku - jak to tam vidím, tak se mi tam nechce- zakaboněná obloha. vzduch na dvě věci atd. :frowning2:
21. led 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
den tak to budeš hotová jak začne úplně mluvit,to bude parádička.Musíš jí -mu pořád odpovídat a to jde furt dokola :grinning:
Stím vzduchem máš pravdu tady je taky děsný vzduch :( Chtěla jsem s malým a psem na chvíli ven dopol.,že se projdem a jak jsem otevřela okno,že vyvětrám tak jsem ho hned zavřela,to je děs až mě rozbolela hlava :frowning2:
21. led 2009 ve 14:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je fakt,že pokud máš v práci práci tak přijdeš na jiné myšlenky a nemyslíš na blbyny :confused:
21. led 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda je fakt. Jak já se těším až půjdu do práce :grinning:
21. led 2009 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ani nemlu a jestli se ještě rozjede, tak to dotááhne nejméně na mluvčího všech mluvčích :grinning: v noci sem chtěla vyvětrat a to co sme měli vevnitř byl 100% čerstvější vzduch než to co bylo venku. lidičky-jaké máte stroje na šití doma, chci si nějaký koupit a tápu:frowning2:
21. led 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je to děs a začlo i pršet tak vezmem auto a jedem nakoupit,nejprve jsem myslela,že to vezmem prochajdou :unamused:
Já nešiju,ale babička mi chce dát ten stolní,ještě na tom šil dědeček.Tak si ho asi vezmu je fajný a tak jak budu chtít něco zašít se mi bude hodit,ale budu muset se sním naučit zacházet :grinning:
21. led 2009 v 15:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
radu s tím plavčem myslím že bude volat ten příští týden, jelikož jakoby ta naše skupina má předposlední lekci ve vaničce a poslední je v bazéně velkém tak spíš počítám tak......
21. led 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci však mi říkala že tak do týdne nejpozději do 14 dnů :wink: .
Zítra jdeme na poradnu a na první očkování tak jsem zvědavá jak to zvládnem. :grinning:
21. led 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No teda kde jste :confused: kecalindy :grinning:
Tak mě pořád trapí kopřivka. :angry: Dneska bylo venku strašně nedalo se tam vůbec dýchat :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Zase po dlouhé době pletu košíky z novin.......tak nic no já jdu na kutě papa a dobrou noc. :pensive: :slight_smile:
21. led 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy, kdepak jste?
22. led 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju dobré ranko. :slight_smile:
22. led 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, no doufám, že všechny někde v teple - veenku to nevypadá hezky :frowning2:
22. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
den to teda nevypadá a my musíme na poradnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
nezávidím, já bych taky měla jít pár věcí zařídit, ale....... co, jak de škola? chtěla sem se zeptat-baští vám špunti zeleninu, nikuš kašičky jo-to ráda, ale mrkev,brambor-bléééééé, šklebí se, atd. prstě to nechce, tak nevíme co dál... :frowning2:
22. led 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den to chce trpělivost,pamatuju si,že mi malý taky nechtěl zeleninku a tak jsem to zkoušela pořád po troškách a postupem času papal,musí si na to jídlo zvyknout,tak po troškách to zkoušel,hlavně to nesol nebo tak je to bez chuťi a dětem to nechutná.Ale uvidíš,že za chvíli bude baštit :wink:
22. led 2009 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
den: škola celkem jde, ale už chci mít zkoušky za sebou :confounded:
22. led 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den..... zkus zeleninové kašičky a hlavně nedávej ovoce dřív dokud ti nebude baštit zeleninu. Chvilku to trva neboj. :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem zpět z UZV - z ECHA, miminko je v naprostém pořádku, vše je jak má být, odpovídá 22. t.t. A konečně se ukázalo v celé své kráse - je to holčička!!!! Já mám takovou radost!!! Doktor si dělal i srandu, že pokud je první doma holčička, tak to bude taky holka, zkoumal jí snad pět minut a měl radost, že se mu tip podařil!!! Dokonce i roztáhnuté nožičky vyfotil a poslal manželovii... manžel doma fotečku zkumal ze všech stran, ale nevěděl o co jde a tak jsem mu dala nápovědu - koupila jsem růžové mini ponožky a tak to potom poznal :grinning: Takže budem na něho tři ženské :sweat_smile: Den a co zkusit jinou zeleninku. Třeba brokolici - ta Mišce moc chutnala... Myslím, že je třeba zkoušet.
22. led 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žany tak to je supér,že Ti vyšla holčička tak jak sis přála,to je fakt paráda! :slight_smile:
Hlavně zdravíčka a odpočívej :wink:
22. led 2009 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky je tady někdo,kdo dělá na pracáku nebo někdo známí? :slight_smile:
22. led 2009 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Potřebovala bych jen vědět zda proplácejí i kurz na modeláž nehtů?Mám nabídku práce v salónu na nehty a potřebuju to vědět,ať zbytečně nečekám do dubna :wink: Kámoška říkala,že prý jo,že by měli. :unamused:
22. led 2009 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Moni to se pořád mění,zkus zajít přímo na pracák.Kdysi to bylo tak,že jsi musela být v evidenci ÚP a mít příslib,že tě někdo zaměstná,pak ti dali kurz třeba na nehty, ale v kurzu,který má smlouvu z ÚP.
22. led 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zany1 ....blahopřeji ti k tomu že to bude holčička :slight_smile: určitě máš obrovskou radost. :dizzy_face:
22. led 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iwu,
No právě,že od dubna budu evidována na úp ,protože mi končí mateřská,kdybych do té doby otěhotněla tak bych byla hned na začátku doma a měla bych nemocenskou,protože 1 těhu jsem měla rizikové a 2 říkala dr.mám automaticky,ale stím tak nějak nepočítám,počítám stím,že se budu hlásit na úp a budu muset být s malým doma,protože mi malého vezmou do školky až v září a já nemám hlídání,takže bych si mezitím dělala ten kurz a nu té kamarádky v salónu a nevím právě jakto je,asi se tam zajdu zeptat ať zbytečně nečekám,ale ten kurz je zase drahý,no uvidím :confounded:
22. led 2009 ve 13:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany teda gratulace..manža bude makat na vložky :grinning: :grinning: :grinning:
a jste v přesile...a co jméno???
22. led 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,kde je Mája?,dlouho jsem jí tady neviděla :confused:
22. led 2009 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky! Tak už konečně funguju. Nakonec mi nešla celá klávesnice u notebooku,tak jsem dneska letěla pro novou nešlo to opravit. Teď jak malý pije tak ho pořád sleduju a hlídám.
22. led 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki babulky. :grinning:
Zany1 gratuluji k hlčičce, tak si to dál užívejte.
My jsme se zrovan vrátily z poradny a je tam hnus pošasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Eli už váží 5780 g a mám 59 cm. Měla být i čokována, ale jelikož není vakcína, tak až na další poradně. Tak snad už ji budo mít. :wink:
22. led 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda Moni my už nemáme net skončila nám smlouva tak už ji nebudem obnovovat až v novém bytě takže když tak na mobilu ju?!Jinak prašulky už nám daly na byt takže až doputují na misto určení a až se s paní dom luvíme tak se můžem stěhovat,teď jsem u Zdenky tak píšu od ní :slight_smile: nevím jak dlouho nám bude trvat stěhování a zapojení netu snad se občas dostanu u někoho na net tak napíšu!!Už se moc těším a doufám,že si paní najde co nejdřív byt ať se můžem přemístit :grinning: Zatím papa
22. led 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek