Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
22. led 2009
tož Maji ať už vám to dlouho netrvá a už jste za chvilku v novém bytečku. 😉
maja26
22. led 2009
napíšu hned jak se přestěhujem a zapojíme net a pak babuchy zrobíme kolaudačku!!!!! 😉
zanetka82
22. led 2009
Taky přeji Majo aby to rychle uteklo a mate to vše za sebou. 🙂 Proč už za nami nepřijde Zdenka na kus řeči? =-) něco jsme jí provedly? 🙂
m.o.n.i.k.a
22. led 2009
Máji já nemám Tvé číslo 😞
Mám nový telefón a na tom starém jsem měla uložené některé čísla v telefonu a jak jsem si vyměnila simku mě to nenapadlo,tak nemám plno čísel :-S
zofinecka1
23. led 2009
Doré ránko 🙂 Dneska je zase škaredě 😞
tomasek06
23. led 2009
Dobré ráno holky! Je tam fakt hnusně,ale já dneska odpo jedu na hory, tak mi to vůbec nevadí tam je sníh. Už se moc těším!
zanetka82
23. led 2009
Ahoj......Taky se těším 😉 🙂
zofinecka1
23. led 2009
kam se všichni chystáte :-o
zanetka82
23. led 2009
Ahoj žofí. 🙂
My se s tomaskem06 chystáme na hory. Jedeme na Prašivou 😉
zofinecka1
23. led 2009
no jo to se někdo mááááááááááááááá 😃 . Já dneska nevystrčím nos z domu. My jdeme odpoledne se podívat na maškarní bál 😃
zanetka82
23. led 2009
To je super. Petřík bude mít ve školce taky maškarní bál ale až 12 února. 😉 Pujde asi za indiana 😃
tomasek06
23. led 2009
No na hory a bez dětí že? 🙂 budeme jen flámovat a koulövat se a stavět sněhuláka. Zkrátka si zahrajeme na děti i my.
leninnek
23. led 2009
ahoj holky tak já hlásím příjezd domů 🙂 a spala bych ale malá nechce prijeli jsme v pet a malá akorát vstávala a ted nechce pořád spinkat ]-( tak jsem vás aspon dočetla.....zany1 gratuluji ze ti vysla holcicka jak sis prala hlavne zdravicko a at tehu probíhá i nadále v porádku 🙂 no a maji tobe k bytecku at vám to co nejrychlejc utece 🙂
denber
23. led 2009
ahojky, tak u nás je dneska den tak trochu blbec. počasí nahouby a potřebovala sem zajet ke své dr. a chci vyjet skočárkem a hupss. zadní kolo totálně prázdné. do toho já s dr. domluvena na přesný čas. no mysleela sem, že mě trefí. teda ten výlet na hory a brzké stěhování-jen tiše závidím. my na hory/chatu pojedem kdoví kdy a stěhování-příští rok touto dobou teprvee rekonstrukce😞
lucenekautor
23. led 2009
co blbnete vždyt je tam fajn 😃
jsem byla venku je tam 7C 😃
tomasek06
23. led 2009
Jo už se to začíná vybírat. Ale teplo tam je to je fakt. Malý mi už usnul tak vegetím při kávičce. Co děláte vy?
lucenekautor
23. led 2009
toma řešim okno v bytě od mamky mám ho vyvalené tak sonduju kolik.... :-p
a půjdu se natáhnouti
iwulik
23. led 2009
ahojky,tak jsme po prochajdě a venku je super 😉
ty hory tiše závidím,hned bych jela taky.Můžem jezdit ke známým na chatu,ale malá má ted to spaní nějaké divné a cizím prostředí,bez postýlky, by to asi nedala
a bez ní bych nejela zase já,mám pořád pocit,že se o ní nikdo tak dobře nepostará jako mami x-) ,teda kromě manži a bráchy.
Babičky párkrát hlídali,ale jen u nás doma a maximálně 4 hod. a to už jsem byla nervozní jestli je vše v pořádku.Kája je po 15 letech u obou babiček další vnouče,tak mám obavu,že babky vyšli ze cviku 😕
lucenekautor
23. led 2009
iw to naprosto chápu, my naštěstí máme chajdeca hned naprosti sjezdovku 😃 a proto jsme i kupovali postýlku cestovní....
tomasek06
23. led 2009
Tak my normálně jezdíme na hory s malým teď to bude poprvé co budu bez něho. Ale jedna babi bydlí s náma tak malý je na ní zvyklý. Jsem sama zvědavá jak to zvládnu. Ale v pondělí ho už babi bereme a jedeme do Jeseníků až do středy tak si odpočine.
denber
23. led 2009
ahojky, tak my na hory v posledních letech-jenom ta chata, navíc mi kdysy dr.zakázal lyžovat kvůli kolenům, že bych taky mohla blbě skončit. ale tenkrát to bylo celé nějaké zmatené - tak poletím k dr. znova a snad mi to povolí🙂 teď už je venku fajn, ale ráno to moc nevypadalo. plánujete nějaký výlet na víkend?? dneska nikuš měla zase mrkvičku, no nadšená nebyla, ale už se tolik nešklebila🙂 🙂
leninnek
23. led 2009
kde jste kdo?dneska bylo venku fajn....den malá si zvykne mi to malá taky nechtěla pak asi čtvrtý den snědla hodně moc tak jsem byla ráda a další den dve lzicky a i ted nekdy vubec nejí já uz ji dávam i presnidavky a ty mi taky nechtela brát a to jsem myslela ze ji pojedou ale bylo to stejné jako se zeleninou ,zkousej i jinou zeleninku treba ji jiná pojede více
maja26
24. led 2009
ahojda
zanetko Zdenka už chodí do práce tak nemá moc času víš 🙂
zofinecka1
24. led 2009
Holky kde jste? :-o
m.o.n.i.k.a
24. led 2009
Kde jste všeci? 😃
hufina79
24. led 2009
Ahoj.... no venku prece. Je tam teplo, slunicko sviti, co by jsme sedeli doma...
zofinecka1
24. led 2009
jojo všici jsou fuč. 😃
denber
24. led 2009
ahojky, tak jupí-kočárek už nám zasse funguje🙂 nějak se nám porouchalo kolečko-píšu to pro případ, že bych se o tom nezmínila. nikuš se snaží lozit- bobek- "čumák" zabořený do postele, zadek nahoru a jedem 😃
m.o.n.i.k.a
24. led 2009
Tak my byli taky venku 🙂
Ale malý mi spinká tak od 12,13 do tří,čtyř a pak vyražíme je už velký na kočár tak spinká doma 😉
Jinak venku bylo fajně,ale pak jsem šli k nám kámošce mrzli prsty a byla jí zima,ale to bylo kolem 5 to se už ochladilo.
zanetka82
25. led 2009
Ahojky. Teda tady je mrtvo. 😉
Vrátily jsme se z hor bylo skvěle. Prašivá nemá chybu. 😃

Začni psát odpověď...

Odešli