• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
tož Maji ať už vám to dlouho netrvá a už jste za chvilku v novém bytečku. :wink:
22. led 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
napíšu hned jak se přestěhujem a zapojíme net a pak babuchy zrobíme kolaudačku!!!!! :wink:
22. led 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji Majo aby to rychle uteklo a mate to vše za sebou. :slight_smile: Proč už za nami nepřijde Zdenka na kus řeči? :confused: něco jsme jí provedly? :slight_smile:
22. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máji já nemám Tvé číslo :frowning2:
Mám nový telefón a na tom starém jsem měla uložené některé čísla v telefonu a jak jsem si vyměnila simku mě to nenapadlo,tak nemám plno čísel :confounded:
22. led 2009 v 17:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doré ránko :slight_smile: Dneska je zase škaredě :frowning2:
23. led 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky! Je tam fakt hnusně,ale já dneska odpo jedu na hory, tak mi to vůbec nevadí tam je sníh. Už se moc těším!
23. led 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj......Taky se těším :wink: :slight_smile:
23. led 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
kam se všichni chystáte :astonished:
23. led 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žofí. :slight_smile:
My se s tomaskem06 chystáme na hory. Jedeme na Prašivou :wink:
23. led 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo to se někdo mááááááááááááááá :grinning: . Já dneska nevystrčím nos z domu. My jdeme odpoledne se podívat na maškarní bál :grinning:
23. led 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je super. Petřík bude mít ve školce taky maškarní bál ale až 12 února. :wink: Pujde asi za indiana :grinning:
23. led 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na hory a bez dětí že? :slight_smile: budeme jen flámovat a koulövat se a stavět sněhuláka. Zkrátka si zahrajeme na děti i my.
23. led 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak já hlásím příjezd domů :slight_smile: a spala bych ale malá nechce prijeli jsme v pet a malá akorát vstávala a ted nechce pořád spinkat :angry: tak jsem vás aspon dočetla.....zany1 gratuluji ze ti vysla holcicka jak sis prala hlavne zdravicko a at tehu probíhá i nadále v porádku :slight_smile: no a maji tobe k bytecku at vám to co nejrychlejc utece :slight_smile:
23. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak u nás je dneska den tak trochu blbec. počasí nahouby a potřebovala sem zajet ke své dr. a chci vyjet skočárkem a hupss. zadní kolo totálně prázdné. do toho já s dr. domluvena na přesný čas. no mysleela sem, že mě trefí. teda ten výlet na hory a brzké stěhování-jen tiše závidím. my na hory/chatu pojedem kdoví kdy a stěhování-příští rok touto dobou teprvee rekonstrukce:frowning2:
23. led 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
co blbnete vždyt je tam fajn :grinning:
jsem byla venku je tam 7C :grinning:
23. led 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo už se to začíná vybírat. Ale teplo tam je to je fakt. Malý mi už usnul tak vegetím při kávičce. Co děláte vy?
23. led 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
toma řešim okno v bytě od mamky mám ho vyvalené tak sonduju kolik.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a půjdu se natáhnouti
23. led 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak jsme po prochajdě a venku je super :wink:
ty hory tiše závidím,hned bych jela taky.Můžem jezdit ke známým na chatu,ale malá má ted to spaní nějaké divné a cizím prostředí,bez postýlky, by to asi nedala
a bez ní bych nejela zase já,mám pořád pocit,že se o ní nikdo tak dobře nepostará jako mami :dizzy_face: ,teda kromě manži a bráchy.
Babičky párkrát hlídali,ale jen u nás doma a maximálně 4 hod. a to už jsem byla nervozní jestli je vše v pořádku.Kája je po 15 letech u obou babiček další vnouče,tak mám obavu,že babky vyšli ze cviku :fearful:
23. led 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
iw to naprosto chápu, my naštěstí máme chajdeca hned naprosti sjezdovku :grinning: a proto jsme i kupovali postýlku cestovní....
23. led 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my normálně jezdíme na hory s malým teď to bude poprvé co budu bez něho. Ale jedna babi bydlí s náma tak malý je na ní zvyklý. Jsem sama zvědavá jak to zvládnu. Ale v pondělí ho už babi bereme a jedeme do Jeseníků až do středy tak si odpočine.
23. led 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my na hory v posledních letech-jenom ta chata, navíc mi kdysy dr.zakázal lyžovat kvůli kolenům, že bych taky mohla blbě skončit. ale tenkrát to bylo celé nějaké zmatené - tak poletím k dr. znova a snad mi to povolí:slight_smile: teď už je venku fajn, ale ráno to moc nevypadalo. plánujete nějaký výlet na víkend?? dneska nikuš měla zase mrkvičku, no nadšená nebyla, ale už se tolik nešklebila:slight_smile: :slight_smile:
23. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo?dneska bylo venku fajn....den malá si zvykne mi to malá taky nechtěla pak asi čtvrtý den snědla hodně moc tak jsem byla ráda a další den dve lzicky a i ted nekdy vubec nejí já uz ji dávam i presnidavky a ty mi taky nechtela brát a to jsem myslela ze ji pojedou ale bylo to stejné jako se zeleninou ,zkousej i jinou zeleninku treba ji jiná pojede více
23. led 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda
zanetko Zdenka už chodí do práce tak nemá moc času víš :slight_smile:
24. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste? :astonished:
24. led 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všeci? :grinning:
24. led 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.... no venku prece. Je tam teplo, slunicko sviti, co by jsme sedeli doma...
24. led 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo všici jsou fuč. :grinning:
24. led 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jupí-kočárek už nám zasse funguje:slight_smile: nějak se nám porouchalo kolečko-píšu to pro případ, že bych se o tom nezmínila. nikuš se snaží lozit- bobek- "čumák" zabořený do postele, zadek nahoru a jedem :grinning:
24. led 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my byli taky venku :slight_smile:
Ale malý mi spinká tak od 12,13 do tří,čtyř a pak vyražíme je už velký na kočár tak spinká doma :wink:
Jinak venku bylo fajně,ale pak jsem šli k nám kámošce mrzli prsty a byla jí zima,ale to bylo kolem 5 to se už ochladilo.
24. led 2009 ve 20:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Teda tady je mrtvo. :wink:
Vrátily jsme se z hor bylo skvěle. Prašivá nemá chybu. :grinning:
25. led 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek