• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Nazdárek maminy :wink: :slight_smile:
26. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Něco na mě leze asi hřipajzna...bolí mě celé tělo a je mi zima :confounded:
26. led 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek !
Chodíte někdo s dětmi do herny Sedmikráska v Hrabůvce ? Uvažuji, že bych se tam zašla s Patrikem podívat jen tak, okouknout. Dá se v herně pobýt i s nechodícími dětmi ? Nějaké pravidelné programy jsou asi pro nás zatím zbytečné.
26. led 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Sedmikraska? Kde to je? Ja znam jen Naschvalnicka a Klubicko. Klubicko je fajn, a muzou tam i malinke deti... ja tam byla jen jednou a bez maleho..., ale byly tam i prckove...
26. led 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hufi, je to nahoře ve Špalíčku, mají i www.sedmi-kraska.com. Klubíčko je u Medilandu (nebo jak se to jmenuje) ? Hledám něco, kde bych se nemusela zavazovat nákupem permanentky na vstup a kde si bude moci Patrik volně hrát, bez nějakého organizovaného programu, alespoň na začátku, než se rozkouká.
26. led 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mindo,já to mám kousek,chodila jsem tam na cvičení-to se pernamentka musí koupit,ale přes týden když tam zajdeš mají tam provozní dobu kdy nejsou kroužky,tak zajít tam samozřejmě můžeš,hodina myslím stojí 60,- a pohraje si tam prcek určitě,je tam klouzačka s balonkama,velká klouzačka,pak motorky,a různé hračky :slight_smile:
26. led 2009 v 15:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jak je, my byly dneska na dlouhé procházce - což bylo super, ale jinak(ani nevím proč) se cítím pod psa:frowning2: na mě přišla asi nějaká depka :frowning2:
26. led 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
den,jakto?Jako,že se cítíš hrozně,kvůli něčemu?
26. led 2009 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni, kdybych věděla:frowning2: možná je to tím(ale nevím), že nebydlíme samotni. sice tu máme klid, relativně nám do ničeho nekecají, ale...... nemám tu asi takový klid jaký bych potřebovala nebo já nevím. navíc sme doma teď samotné-nikuš k tomu ještě spí.tak snad jak se probudí bude veseleji. nevím-takový den blbec-přitom mi nic nepadá, ale ....možná to znáte
26. led 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
den,to taky znám.A vy bydlíte s rodiči?
My máme věčně starosti,a jak jsem sama tak moc uvažuji a taky to na mě někdy padá :wink:
26. led 2009 v 15:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
od přítele, ale za rok touto dobou už budem rekon., tak se to krátí. moni, díky, že se zajímáš-potěší to :wink: rodiče sou v pohodě, ale je to jejich, takže si v podstatě nemůžu nic podle sebe upravit-vím já zda se jim to bude/nebude líbit atd.
26. led 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

den - já myslím, že takové dny pod psa má skoro každý, taky si občas připdám vyduchlá a bez energie :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...je to i tím počasím
26. led 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to Tě chápu,my taky nebydlíme ve svým,chceme si vzít právě hypošku a koupit své a právě,že na mě doléhá ta depka jak je to skoro u finále,že nechci se zadlužit na celý život :frowning2: Takže zvažujem,chtěla bych spíš státní byt a být bez dluhů.no nevím jsme v pasti...Takže Tě chápu,taky bych si chtěla dělat byt už podle svého a hrozně se na to těším až to příjde...A vy ho máte,tak to je supér...A jaký typ bytů máte,jestli se můžu zeptat a kde budete pak bydlet?
26. led 2009 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
3+1 v porubě u koruny- je to tam super, hned školka, škola. dětská hřiště atd- moni takto bych už asi bbyla v cvokárně. námchybí rok, je to celkem za rohem-už bude únor, ale zároven se to táhne :frowning2:
26. led 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj vím,kde to je :slight_smile:
A jaktože čekáte rok?
No někdy na palu to je.Ale mám se pořád na co těšit :wink:
26. led 2009 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
monika - taky jsme se nechtěli zadlužit, ale myslím, že pořídit vlastní bydlení bez dluhů ani nejde...tedy pokud nejsi milionář :wink: ....ale chce to rozumné splátky, aby na to člověk měl i když příjde třeba nemocenská nebo nějaké mimořádné výdaje
26. led 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak zase jsem to nemyslela,je fakt,že nám nikdo byt zadarmo nedá i když máme starší babičky,ale bydlí né ve vlastnitcví osob.,ale ve státním...A tam to nějak nejde a myslím si,že vzít si třeba 200 000 na zadlužený státní byt nebo milion na osobní je už opravdu rozdíl a těch 200 půjde vždycky za krátkou dobu splatit,horší je to stím miliónem to je skoro na celý život :confounded: a my se právě nechceme zadlužit na celý život,nevíme jak to bude za 10 let.No je to křižovatka :wink:
26. led 2009 v 17:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,
jsme ve státním,teda obecním,je to" super",pořád zvedají nájmy :frowning2: a v roce 2010 už nemá být regulované nájemné,tak kdybych se měla rozhodnout a měla pár korunek,tak kupuju byt ted,kdy jsou relativně nejlevnější,páč je krize.
Moni-ty splátky na celý život,si taky neumím představit,ale jsi ve svém a jak přestanou regulovat nájemné,tak si myslím,že budeme platit skoro stejně jako,kdybych splácela hypošku.
V okolí co jsou založené družstva,platí za byt stejně,ale mají už na baráku všechno opravené,to my jsme závislí na obci a ta je docela lakomá :angry:
26. led 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iwu,tak to nevím kolik platíte,ale co my máme známé v bytech od obce,tak platí za 3+1 známí 6300 se vším všudy a zvedli jim to o 200,-což moc není a říkali,že zvedat jim to budou naposledy př.rok jinak neplánují nějaké hrozné zvedání navíc byty správy sídlišť se v budoucnu budou odkupovat.A v bance taky každému nedají hypošku,jen s velkými příjmy,tak některým ani nic jiného nezbývá.Nevím,je to můj názor a když už hypošku tak na barák :wink: jenže to by bylo dost peněz a splácet měs.17 taky nejde
26. led 2009 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc my jsme v osobním vlastnictví a ptala jsem se sousedky kolik platí nájem se vším všudy a říkala,že skoro 5500,takže to je taky dost a teď hypoška 8000-milion-třicet-tisíc,takže to taky není žádná sláva,byty šli dolů,ale jen družstevní,osobka šli o trošičku a malý byt za milion je i k ničemu :wink:
26. led 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
platíme za 2,5+1 a 4 osoby 6800 i s inkasem,no každý rok nám to zvedají zhruba o 400-500kč,kdysi se byty odprodávali, u nás v baráku byl tehdy neplatič a ještě nějaké jiné problémy(plno důchodců)tak jsme družstvo nezaložili,byt stál asi cca 50 000,což je zadarmo,ale před 12lety,se to některým zdálo hodně :angry:
Ono taky záleží,kde se byt nachází,třeba je budou ještě nějaké městské části odprodávat tak se vám povede ho pořídit relativně levně
Rajka to napsala dobře,asi to dnes bez dluhů nejde
Okd asi ne,bylo to v televizi,oni se bytů zbavit nechtějí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to platíte dost teda,kamarádka má u duhy stím svým tu 3+1 tam těch 6149,-jsem jí tedka psala na íčku a mají jí velkou 75m2,takže to je supér,mají zadlužený za 250 000,ale mají to supér v tom,že rekonstrukci a ten byt mají s peněz co jim spořili prarodiče a z bytu co prodali po dědovy...Takže Ti mají byt jak kdyby zadarmo a nemají žádné dluhy...A jak se tam stěhovali tak celý barák zažádal o to aby jim byty prodali.
No záleží asi jaký byt no...To je na každém,my uvažujem o tom státním no,nechce se nám nějak když se to blíží ke konci si brát na sebe tolik peněz,no nevím :( Uvidíme jak se rozhodnem. :wink:
26. led 2009 v 18:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak kámoška má RPG a říkala,že bych do takového bytu nešla,odprodávat ho určitě nebudou a platí šílený nájem,který se jim zvedl a ještě zvedat bude :unamused:
26. led 2009 v 18:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky je to tak myslím že to opravdu bez dluhů nějak nejde pokud chce člověk vlastní bydlení my teda máme vlastní družtevní ale dvoupokojový a malometrážní takže nic moc ale tak do tří let bysme chtěli koupit větší máme aspon tu výhodu že nějaký základ by byl protože bychom prodali ten náš takže aspon tak my platíme nájem se vším 5000 platili jsme 4300 ale jak nám zateplovali a dělali okna tak nám to zvedli mony a vy bydlíte v podnájmu?
26. led 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já osobně bych do státního nešla...teda pokud bych se měla rozhodovat co pořídit (kdyby mi někdo byt přenechal, tak jsem ráda i za státní, to je jasné) ale pokud kupovat, tak jedině osobko, popř. družstevní....i za cenu, že se víc zadlužím, jednou jsem ve svém a už mi to nikdo nevezme (pokud to neprohraju v kartách :wink: )

známí si koupili obecní byt ve Vítkovicích - za velmi levno, přesně nevím kolik, ale kompletně ho zrekonstruovali, vrazili do toho cca 300 000, z původně 3.kategorie udělali byt 1. kategorie....byt krásný, velký, ALE příšerní sousedé, nemohli tam vydržet, takže se nakonec odstěhovali a prachy jim už nikdo nevrátil!!!
26. led 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj a tady ten byt,majitel prodává (nám) je to 3+1,ale menších rozměrů.. :unamused:
26. led 2009 v 18:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
raji,byt můžeš kdykoliv vyměnit za jiný,nemusíš odcházet a do vítkovic bych teda nešla i kdyby byl zadarmo :wink: a pokud ho platíš,nemusíš mít strach,že tě odtama někdo vypere :slight_smile:
26. led 2009 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni a vy už máte vybraný byt?
26. led 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni - já vím, my jsme svého času taky uvažovali, že bychom šli do obecního tady v Porubě nebo i do RPG, ale pak jsme to prokonzultovali s různými lidmi a nakonec jsme to zavrhli.....
26. led 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my máme 3 babičky,které bydlí ve státních bytech už spoustu let a nikdy neměli problém,takže my se toho nebojíme :wink:
No máme vyhlídnutý u nás v Hrabůvce,tak uvidíme pro co se rozhodneme.Potom je tady naproti byt,který je družstevní a dlouho tam nikdo není má se prodávat za pakatel,tak ještě mi sousedka musí zjistit,kde se musíme jít na něj kontaktovat... :slight_smile:
26. led 2009 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek