• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
bydlím v Porubě 1.obv a tady jsou cihlové byty a asi nejdražší,tak asi proto tolik platíme nájem,ale baráky staré 50 roků do kterých už obec moc nechce investovat,něco opraví,ale vedle ve vchodech jsou založené družstva a je poznat ten rozdíl,mají skoro vše nové a už si platí jen fond oprav,bez nájmu,který nám ve státním každý rok navyšujou a za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jsou tady i vchody,kde mají nebytové prostory s obchodama a to je výhra tam bydlet,všechny opravy jim zaplatí nájem z nebytových prostor :wink:
26. led 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to my naštěstí nemusíme řešit žádný nájem. Jelikož bydlíme v domečku, tak to není náš problůém, ale zase tu jsou další věci, které se musí platit, ale to je fakt pakatel :grinning:
26. led 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni - každopádně držím palečky, ať vám to vyjde :wink:

zofi - se někdo má :wink:
26. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ráji,děkuji.Já doufám,že brzy se něco vyklube :wink:
26. led 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu koukat na ten nový seriál, mějte se :wink:
26. led 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. :slight_smile:
Tak Rajko já bych klidně mohla byt tvá známa jelikož jsme získaly byt jak vaší známí a bydlím ve Vítkovicích kousek od dopravky a Prumyslové školy a nemužu si stěžovat. :wink: Moniko myslím že bys byla ráda i za ten náš krásný byt. (nebyl krásny ale mi si ho zpravily) ze 4 jsme udělaly 1. Záchod byl na chodbě a v bytě jen studená voda...bylo toho hodně ale mi jsme to zvládli. Za dva roky nám ho budou prodávat. Letos se prodává barák naproti nás. :wink: A i když máme 1 tak nájem mame za 4 takže sevším všudy platíme 5100 + - :wink: :dizzy_face:
26. led 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet-to máte supér...
No víš,mě se Vítkovice nelíbí,takže bychom tam určitě nešli,ale každému se líbí jiná lokalita,at se Vám dobře bydlí :wink:
26. led 2009 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
za rok až proto, protože byt se naštěstí nekupoval na hypoteku, dali se nějak peníze dokupy, ale chceme to zrekonstruovat a potom zařídit-nabýtek. a na to už penízky nezbyly, tak sme u rodičů, byt se pronajímá a šetříme. chvilku padla myššlenka, že tu zůsstaneme déle-z různých důvodů, ale u mě padla 100% a u drahé poloviny myslím taky.
26. led 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nový seriál mě vůbec nenadchnul :frowning2: , nejlepší byla písnička od Krajča a Vaculík -jak stárne má něco do sebe :wink:
26. led 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
den a to máte osobko?
Neboj,určo našetříte a budete brzy bydlet,a přes známé to nemáte ty úpravy atd.?To výjde levněji po známích,né? :wink:
26. led 2009 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak jsem tu dneska první :grinning: . :dizzy_face: :dizzy_face:
27. led 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
bré ránko a já druhá :grinning: holky mám dotaz malá včera celý den plakala pořád chtěla být na rukách i na nich občas palakala ale teplota nebo tak že by ji něco bolelo žádné známyk myslíte že chtěla být čistě na těch rukách jako že ji prostě bylo jen smutno nebo tak ještě jsem tohle s ní nezažila takhle přímo celej den :frowning2: snad to uz dneska bude v pohodě
27. led 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko babušky. :slight_smile:
Leninek občas dětičky mají takové nálady že by se chtěly chovat celý den a mazlit se. :dizzy_face: Mojí kluci to taky dělávají a jsou plačtivý a mrzutí ale u nás to vždycky přináší nemoc :angry: Uvidíš jestli Kája bude dneska v pořádku :wink:
27. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, moni-já se takhle v tom nevyznám(vím ostuda), takhle je to naše, s tím, že aby to šlo do osobka musí požádat tři byty ....což trochu nechápu, ale prý to tak je.takže je to asi družstevní. jinak, leni a nerostou ji zoubky nebo nebolí bříško-nevím, uvidíš jak se bude chovat dneska. nikča včera měla taky vážnou náladu, teda až na večer-to sme náhodou zaštěrkali tiktakem a ta myslella, že se potrhá smíchy.
27. led 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink:

leninek - u nás takhle začínaly zoubky - plačtivá nálada, furt nosit....v pusince nic vidět nebylo, ale se to tam chystalo...pak byl asi 14 dní klid, pak znovu protivné nálady a pak jsem najednou našla 2 jak se klubou :wink: a teplotu neměl
a nebo prostě jen "den blbec" - když se podívám z okna ven, nedivím se, je tam hnusně
27. led 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky zdravím vás :dizzy_face:
zofi v pá jdeme poprvé na plavčo :dizzy_face: co vy?
27. led 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia mě se ještě neozvali, tak čekám. Kdy ti volali?
27. led 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den taky bych se v tom nevyznala,ale když nemáš byt tak nasáváš od různých lidí různé informace :wink:
a pak se v tom už vyznáš,jaké je kde vlastnictví :slight_smile:
tak co malá dneska už je klidnější?To může být i zoubkama,třeba se jí klubou a bojí jí to... :pensive:
27. led 2009 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikuš je celkem v pohodě, ta nadává že ji nejde lození, od leninka Kája - tam mě napadly taky zoubky, ale uvidíme, lenča napíše. jinak málem odtrhávám lístky z kalendáře, blíž a blíž k bydlení. jinak dneska sme byly na procházce a pěkně sme promrzly, fuj:frowning2: navíc teď hlásí, že budou zase chvilku mrazy a navíc rozjela se chřipajzna:frowning2:
27. led 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak dneska kája uplně v pohodě hraje si je hodnoučká takže nevím bud se chtěla jen nosit a mazlit anebo třeba ty zoubky kdoví :confused: a jinak mám pocit že nám malá taky brzy začne lozit zvedá se na kolínka dupku vyšpuluje no ještě nějaký ten pohyb a půjde to dneska ji tu babička ukazovala jak se lozí se řehtala ale občas se jí podaří posunout tím stylem že tu jednu nožku zvedne a odrazí se jakoby takže taky máme veselo až na ten včerejšek :frowning2: jinak deny neboj to uteče zas lepší počkat ten rok a aspon nebute zadluženi :wink: to je přece lepší než bydlet hne a zadlužit se ten rok zas není moc představ si žebyste teprve šetřili na byt a ne rekonstrukci
27. led 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi psali mi sms...dopoledne.
27. led 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já doufám že se mi taky ozvou :wink:
27. led 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to ani nemluv, to bych byla asi ve cvokárně. to nevím, jak by to bylo.co Kája,už dobrý??
28. led 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute baby,tož kde jste všeci? :grinning:
Holky není tady některá,která dělá nehty?A má kurz?Kamrádka hledá nehtyřky do svého salónu,má pár volných míst :slight_smile:
28. led 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nehtařky :grinning:
28. led 2009 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj já jsem zde. Byla jsem na zkoušce. :wink:
Já teda nikoho nemám. Na nehtíky chodím, ale ta už práci nehledá. :grinning:
28. led 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zkoušce?Jak dopadla,předpokládám,že určitě dobře. :slight_smile:
28. led 2009 ve 13:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dobře. Ještě mi zbývají dvě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je supér,jsi šikulka,jak doabsolvuješ ty další dvě tak máš po?a klídek?
28. led 2009 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a další mě čekají v červnu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. led 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek