• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Aha,tak to je daleko,aspon budeš mít teďka odpočinek :wink:
A na co, se zaměřuješ?Jako jaký obor?
28. led 2009 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dodělávám si učitelství pro MŠ.
28. led 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé zrovna dneska mi psala kámoška jestli nechci jít sní na výšku ohledně tohoto oboru,že nechce jít sama :grinning:
28. led 2009 ve 14:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš. Jedna moje kámoška chce taky jít na ten samý obor. :slight_smile:
28. led 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
No,ale já nemůžu jít,měla bych toho pak moc a asi bych se sesypala :wink:
28. led 2009 ve 14:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak taky studuješ?
28. led 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né,né,ale budu dělat u kámošky v tom salónu,př.měsíc začínám kurz,do toho malý,snažíme se o další domácnost a starosti stím bytem,takže další studium si na krk vzít už nemůžu,už tak je toho na mě moc a to jsem ještě nezačla dělat ten kurz :confounded: :wink:
28. led 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni ty si budeš dělat ten kurz na nehty?? a kolik to tak stojí?? kdyžtak se hlásím jako zákaznice, pokud mě bereš :wink: :slight_smile:
28. led 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to chápu moni. Pro mě je to taky docela záhul td s Eli, ale zas už příští ok končím, tak t o už mám za pár.
Den já chodím ke skvělé nehtařce a je i levná :wink: :wink: :grinning:
28. led 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi kam?? já sem nosila nehtíky asi do 4-5m těh. , alepak sem je sundala a ještě chvilinku počkám a dám si je znova. sem hrozná na upravené nehty:slight_smile: tam máme v sobě dnešní kašičku, lumpík-zase mi nenechala ani lžičku:slight_smile:
28. led 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodím do domova sester. Je tam nehtové studio a právě že tam dělá i ta moje nehtařka. No a platím tak 350 kč. :wink: :slight_smile:
28. led 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den jj budu no a je drahý stojí kolem 6000 jak kde,+si koupit lampu a potřeby na to aby si je mohla dělat,ale to všechno už mám koupené,jen mi chybí ten kurz a pak hned nástup do toho salonu :wink:

Žofi,tak to máš supér,budeš to mít za sebou a budeš učitelka ve školce :slight_smile:
28. led 2009 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už jsem jen si dodělávám VŠ :grinning:
28. led 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....dneska první :slight_smile:
29. led 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se, že sem lezu, ale mám malé varování pro ty, co dnes v době krize hledají práci.

HOLKY Z OKOLÍ OSTRAVY A Z OSTRAVY, MÁM PRO VÁS VAROVÁNÍ!!!!! V OV působí firma, která je značně nevýhodná, co se práce týče - je to chození po ulici a nabízení produktů různých firem (Generali, T-mobile, O2....), nabízejí místo na REKLAMAČNÍM ODD., nebo místo ASISTENTKY, na místě vám ale sdělí, že je místo obsazené a podobné výmluvy - já jsem na tuto firmu naletěla před 6ti lety, tehdy sídlila v centru naproti Českému Rozhlasu a jmenovala se SAWE MAX, teď sídlí kousek od Síkorova mostu v ulici Na Hradbách a jmenuje se RANGER!!!!!
29. led 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, kozimura taky sem u nich byla. a děkuji pěkně-nikdy více. navíc tato firma působí pod dvěma názvy.druhý si bohužel nevzpomenu. nám neřekli, že je místo obsazené, ale že si máme zavolat odpoledne zda postupujeme do druhého kola a světe div se - sešly sme se tam úplně všechny - tam nám popřidělovali doprovod a hurá do ulic. ještě jak sem tam volala tak mi řekli, že elegantní a slušné oblečení je vítáné-tak sem v horku lítala v podpadcích v havířově. kámoška to prodělala taky, odešla od tama, pak šla do té druhé a když viděla, že je to stejné tak řekla rovnou, že to neberre- potom ji volali a opravdu ji nabídli místo vkanceláři, ale: dlužili ji výplatu, lhala klienntům atd. mi v té druhé firmě rovnou po 5ti minutách řekli, že postupuji do druhého kola.... ta druhá je na masarykači, vedle staré radnice(muzea). a ještě se ke mě doneslo na jiných konkurzech, že nějaká holka na tom dokonce prodělala, protože si sama musela platit dopravu do různých měst kam je posílali. tak opravdu nedoporučuji
29. led 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Denber - úplně přesně! Taky mě opravdu vybrali. Nejsměšnější byly ty večery u zvonu :unamused: A jak říkáš, já lítala po Ostravě a po Českém Těšíně v podpadcích a kostýmku - fakt paráda - 12 hodin na nohou. Večer jsem dojela až někdy kolem 22(dřív mi nejel bus) a ráno v 5 opět budíček :angry: Za týden, co jsem tam byla, jsem vydělala asi 50,- a projela tak 500,-
29. led 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju a v tom Ranger byla na pohovoru dnes má mamča, takže jsem se rozhodla to tady hned napsat - jako varování pro ostatní.
29. led 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste celý den :confused: :frowning2:
29. led 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme vybíraly včem půjde Petřík na maškarní bál. Buď Indián nebo čaroděj...... :grinning: :grinning:
29. led 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany a včem by chtěl jít nejvíc, nebo v čem byl loni-zda byl:slight_smile:
29. led 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: teda tady to nějak vázně :astonished: , už tu dlouho nebyla lucenek a maja, kdepak se toulají?
29. led 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj..... Den v loni byl za pírata a před loni byl za malou vosu :grinning: . Právě že on ještě pořadně neví za co che jít :wink:
29. led 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Rají Mája...nemá přístup na internet do té doby než se nastěhují do nového a Lucenek líta po jiných debatach :wink: :grinning: :grinning:
29. led 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany nestíháme :grinning: . Teda aspoň já :slight_smile:
29. led 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet - jj už si vzpomínám, psala to tu, že se budou stěhovat

lucenku - kde jsi? netoulej se v tématech, kde se hádají.....četla jsem to jedno a stačilo mi....to je síla, co některé baby jsou schopné napsat :astonished:
29. led 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těším až malá půjde na karneval a něco ji ušiju, raji-jaké máš na mysli. já moc jinde nekoukám, tak nevím, jen někdy ohledně nějakých léků nebo pod. ale to se radši zeptám tady. zofi co zkoušky, už skoro konečná, ne? držím palce :wink:
29. led 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky...
zofi už se ti ozvali z plaváčku?
29. led 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, tak s firmou SAVE MAX mám taky své zkušenosti. Taky jsem hledala před 8 lety práci a taky jsem absolvovala pohovor. Děs běs. Naštěstí jsem už v té době byla trošku otrkaná, nebyl to můj první pohovor, takže jsem to nebrala tak vážně. Každopádně mi stačily jen ty plky u pohovoru a pohled na jejich tehdejší sekretářku, na svém psacím stole měla jen psací potřeby a telefon. Žádné PC, což mi už v té době připadalo divné.
Jaké bylo ale mé překvapení, když jsem se s pracovníky SAVE MAX setkala už jako zaměstnanec jedné společnosti, které přišli nabídnout absolutně nevýhodné poukázky na jídlo do nějaké pizzerie. Zásadně chodili po dvou, když přišli k ochrance, tak se odmítali představit a říct kdo jsou, co chtějí. Chtěli se vždycky nasrat až k nejvyššímu. Natrefila jsem na ně takhle několikrát, potom jsem je už i poznávala podle stylu chování a rovnou jsme je vyhazovali. Jejich chování je ve stylu "vyhodíš je dveřmi a oni vlezou oknem", navíc někteří byli i drzí.
29. led 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
den omalu se blíží konec a už mě to strašně zmáhá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ia: včera jsem mluvila s tou paní a měly jsme mít včera první plavčo. Říkala že mi posílal sms ve stejný den jak tobě, ale mi nic nedošlo, tak jdeme příští týden ve čtvrtek.
Příští týden bude náročný, měla jsem jít v pondělí k holičce, ale musím s Eli na kariologické vyšetčení :frowning2:
30. led 2009 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek