• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Dobré ráno.
Žofí ty jsi teda ranní ptáče :slight_smile:
A proč pak musíš jít na kardiologií? Já jsem chodila s Petříkem už od narození do hrabuvky k dr. Kunčarové :wink: Byla skvělá. Chodily jsme tam se šelestem na podkladě struny.
Budu držet palečky ať mate vše v pořádku. :dizzy_face:
30. led 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany právě že nám dr. řekla, že taky slyší šelest na srdíčku a tak mě poslala na další vyšetření. Říkala že buď na fifejdy a nebo k té Kunčařové. Já volala na fifejdy.
Jo a jinka bych tu nebyla tak brzo ráno,ale mám dneska zkoušku a tak jsem se potřebovala připravit :dizzy_face: :grinning:
30. led 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojec raji to víš znáš mě......
30. led 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
My si vybraly Kunčarovou...je to dobrá kapacita a pokuď si dobře vzpomínam tak hodně spolupracuje s dr. Gruszkou na fifejdách.
Moje sestra prodělala operaci srdce ve 2 letech (v Brně) a Už tenkrát chodila k dr. Kunčarové a pak přešla na fifejdy ke gruszkovi. :wink: Budu držet palečky.
Ahoj Luci. :slight_smile:
30. led 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky..
zofi a ty jsi tam někomu říkala, že chceš abychom chodily spolu? pže mi volala včera ta paní, plantala něco o tom, že chceme chodit tři, já nějaký Vojtíšek Lokaj a ještě někdo a že mi teda ten pátek kdy jsem objednaná přehodí, což mě rozhodilo a nasralo, já jsem řekla, že tam nikoho neznám a ten dnešek mi moc vyhovuje a už to mám domluveno i s manžou, který to chce vidět.
30. led 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne neříkala jsem jí nic. Možná tam je někdo kdo to tak chce. Se jim divím. Jak by to nebylo jedno. :wink:
30. led 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je divné....no každopádně jdem dneska, tak se těším :wink:
30. led 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vam tak závidím.....taky jsem chtěla chodit na plavčo ale nemužem :unamused: . :rolling_eyes: . Tak si to Radu užij v plné parádě i s manžílkem :wink: :slight_smile:
30. led 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ia tak pak dej vědět jak bylo. My se už taky těšíme. Měla jsem jít taky dneska, ale jelikož mám zkoušku, tak nemůžu. Tak jsme to nechali na další týden. :slight_smile:
30. led 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet, nemůžete kvůli těch ledvin? my jsme byli v po na sono ledvin, jak tam po porodu našli malému ty odchylky v kanálcích, a už to má ok, takže velká úleva :dizzy_face:
30. led 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
JoJo kvůli ledvině no :confounded: Tak to je super že to máte v poho.
30. led 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to u vás s tou ledvinou vypadá? nějaké zlepšení?
30. led 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
žadné zlepšení ale ani žadné zhoršení...pořad stejné :wink:
30. led 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet tak hlavně že se to nezhoršuje ne? :wink:
30. led 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Kubík miluje tu reklamu na Hami jak se tam ty děti smějou...před chvílí byla zase. A ne jen Kubík ale i já ji mám moc ráda muže se počurat smíchy...hlavně při tom posledním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Jo Žofí to víš že jsem ráda že se to nezhoršuje :slight_smile:
30. led 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet přesně.....neutrální stav je vlastně dobrý. Akorát bobešek malý že má takové omezení, že nemůže do bazénu a tak... :pensive:
ta reklama je boží:slight_smile:))) já miluju tu na pampersky jak ty mimi se probouzejí, dycky u toho bečím :grinning:
30. led 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ta reklama na Hani je super. :grinning:
Nic holky letím na zkoušku :stuck_out_tongue_closed_eyes: , už ať je to za mnou. :grinning:
30. led 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já mam zlost :angry:
V létě jsme malovaly kuchyň a předsíň a dneska nás sousedka vytopila :confounded: vytekla jí pračka :rolling_eyes: a zrovna kuchyň a předsíň.
30. led 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zany tak ti to cvakne ne..... :wink:
30. led 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky.
Venku se opět ochladilo.Dofám,že nenasněží,protože mě zítra čeká delší cesta autem a v takovém počasí se bojím řídit :frowning2:

Žanet ta reklama se nám taky hrozně líbí,pamatuju si jak to dávali,že jsem byla nasra.. na toho svého a mluvili jsme spolu vážně a zrovna hrála,tak jsem se smála a už bylo po vážnosti :grinning: :wink:
To by Ti měla zaplatit,a pokud se bude obracet zády tak miluju takové lidi,to by bylo něco pro mě :wink:
30. led 2009 v 16:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tu škodu by měla platit určitě, buď ona nebo její pojištovna-pokud je proti tomu pojištěna, otázka je co je to za člověka, zda nebude stát menší úsilí si to zařídit na vlastní triko-ale nárok na to 100%máš
30. led 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no pokud není Žanda pojištěna,nebo nemá pojištěnou domácnost a i ta paní,tak asi těžko to bude z ní vymáhat,na sousedkou bydlí chlap-policajt,ten jí vytopil minulý rok když opilí usnul ve vaně,naštěstí přišla ta jeho z práce tak hned zastavovala vodu ho probrala a letěla k sousedce jestli nemá zatopený strop,samozřejmě měla,že se jí omítka odlupovala,ta jeho stím nechtěla mít nic společného tak to řešili sním a myslíte,že jí to opravil nebo dal na to peníze?cc ani ťuka,proti takovým nic nezmůžeš :(
Bych zabíjela,snad bude paní rozumější,když je to její chyba :wink:
Den a co malá už Ti baští? :slight_smile:
30. led 2009 v 18:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím, neznám to podrobně, ale u nás byl v baráku podobný problém a tak jak je pojištění za odpovědnost v práci, tak je i s bytem, oni je vytopili, naštěstí tam nebyly žádné nové věci a pak jim to zaplatili z pojistky, ale je to dva roky zpět. no nikuš celkem jo, ale dneska nás trápí kakání- místo takové mazlavé kaše, dělá už hovínka- a bolí ji to když se to snaží tlačit-neumí to. tak jak brečí tak skoro brečím taky, masíruju ji to bříško - rvu do ni čaj a uvidíme, už toho vykakala celkem doost, tak snad bude už klid. jinak je hodná, v klidu, akorát to kakání :frowning2:
30. led 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mi pojišťení jsme. Nemám obavu o nějaké finance ale že znovu musíme malovat :confounded: A teď v zimě . Stejně Petr říkal že to musíme nechat první vyschnout. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Sousedka tu byla omluvila se a řešit to budeme později ....sama měla dost práce se svým bytem. Chuděra celé lino musela sundat a dřevotříska je uplně nasaklá.
30. led 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
den to jo no,je to težší s prdíky jak dokrmuješ a dáváš jinou stravu.To kakání Vás snad brzy přejde :wink:
30. led 2009 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se snažím malou pořád kojit-celkem mě mrzí, že už to nezvládám zcela(ale vím-muselo to přijít), dostává někdy sunar, na večeře kašičku a potom ta mrkev, zkoušeli sme bramborek. prdět prdíkuje normálně, ale to kakání nám dalo zabrat, všechno v pohodě a přišlo kaky a pláč jak hrom, červené očička a ještě takový pohled, hledající u mě pomoc a já........neschopná :frowning2:
30. led 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj,to se zpraví,než si zvykne na ty příkrmy :wink:
Já už ani nevím jak to bylo u nás :unamused:
30. led 2009 v 19:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den od 4 měsíce mužeš davat švestkovou šťavičku...rozhodně ji zkus nam jí doporučila dr. a hodně nám to pomohlo :wink:
30. led 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
den, tak my jsme si toto prožili jak jsme přešly na UM a za pár dnů si zvykla a bylo to v poho :wink:
30. led 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky snad to půjde, zany to se dá koupit v lékarně??
30. led 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek