• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Denber - malý taky trpí na zácpu a docela mu pomáhá švestková přesnídávka od Hippu, mají ji v DM a v lékárně na Bulharské, možná i jinde, tak zkuste. Jinak pozor na tu mrkev - ta dost staví. Zkus ji třeba na pár dní vysadit a uvidíš, jestli se to nezlepší.
30. led 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj- zrovna se mi povedlo z ní udělat úplnou kaši a tohle:frowning2: zkusíme to koupit, snad to seženem
30. led 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den to koupíš myslím skoro všude já jsem kupovala od Hipp. Převažně v Hypernově ale i v lékarně :wink:
30. led 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ste zlatíčka-moc moc děkuji!!!
30. led 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko děvčata :slight_smile:
Venku krásně sněží,a já dneska jedu pryč :frowning2:
Už od rána jsem nervózní z jízdy,achjo po dlouhé době pojedu dál než sem a venku takové počasí a poprvé pojedu v takovém počasí,bojím bojím :confounded: :grinning:
31. led 2009 v 09:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nechodíte tu někdo plavat s mimčama někam do Ostravy? chci s malým začít chodit plavat - má 3 měsíce tak sháním info kde, tady v Orlové sice je ale slyšela jsem hodně ztížností na plavání u nás tak bych raději někde jinde
31. led 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Moni neboj jeď si svojich 50 a nestresuj se. :wink:
Smardík plavat tu chodí ve směs všechny maminy....Lucenek, Ia a Žofí ti určitě dají info. :slight_smile:
31. led 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
smar: my začínáme chodit do Plaváčka ve Vítkovicích, Budeme chodit na vaničky. Ia už byla a Lucenek už bude chodit do bazénu. Je to tam super. Je tam hernička pro děti a sauna. :slight_smile:
31. led 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet,díky za podporu :wink: Jela jsem už do Poruby ráno a v uličkách jak je zasněžená cesta tak to teda pěkně klouže...Tak uvidíme snad to vzládnu do Bohumína je totiž blbá cesta-jsou úzké a pak škarpa :unamused:
31. led 2009 ve 12:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni -jak já jedu do Bohumína (mám tam tchýni) Tak jedu po dálnici a vyjedu v Bohumíně u Ryběny nebo jak se to tam jmenuje :grinning: :grinning: . Super cesta než přes centrum. :wink:
31. led 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet já vím no,že se teďka jezdí přes dálnici,ale k tatkovy bych asi přes ní nedojela,znám jen cestu přes centrum :grinning: A ta to je děs :confounded:
31. led 2009 ve 13:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni ty si expert :grinning: :grinning: :grinning:
Mi to doma všechno spí od dětí až po manžela :slight_smile:
31. led 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím :grinning: :grinning: :grinning:
Mě taky,ten můj přišel dneska o půl 4 ráno :angry: tak chrápe,jde na noční a za chvíli budu budit i malého,protože budeme muset jet :frowning2:
31. led 2009 ve 13:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to odpoledne hezký užijte. Taky dneska čekáme navštěvu....budeme tak trochu slavit narozeniny od manžela a babička přijde popřát Petříkovi taky k narozeninám.. Jinak větší oslavu máme až 14 unora :slight_smile: :slight_smile:
31. led 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka nemas odkaz na ty vitkovice?
31. led 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet děkujem,vidím samé oslavy,my jedem právě taky kvůli tatkovy měl nározky :slight_smile:
Tak přeji chlapům vše nej a hlavně hodně moc zdravíčka a ať se Petříkovy líbí ve škole(sice je do toho ještě daleko,ale to uteče jak voda a bude školáček :wink: )
Tak já fičím,papa
31. led 2009 ve 14:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
BABY CLUB PLAVÁČEK
Komplexní péče o matku a dítě
Regenerace, Na obvodu 41, Ostrava-Vítkovice
tel.: 602 733 395

ZÁPIS nových dětí: 9. - 13. 2. 2009 9.00 - 18.00
Baby Club Plaváček nabízí: Po - Pá Plavání
novorozenců, kojenců, batolat a předškoláčků
• Nově zrekonstruovaný bazén
• Plavání novorozenců od 6. týdne do 4. měsíce
speciální vanová místnost
• Plavání dětí od 4. měsíce do 4 let
• Krásná hernička pro děti od narození do 4 let
ideální pro relaxaci po plavání
• Saunička v průběhu plavání
• Zdokonalovací plavání pro děti od 4 - 7 let
• Natáčení a fotografování nad a pod vodou
Činnost je povolena Krajskou hygienickou stanicí.
Poskytované služby jsou vedené odbornými
instruktorkami s dlouholetou praxí

smar tady to máš :wink:
31. led 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi krásně napsáno:slight_smile: možná tam taky půjdem, ještě máme jednu cestu tady na porubu a uvidíme, nikuš podle všeho voda baví, tak uvidíme....
31. led 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
Zanet my máme taky 14. oslavu, ale mých narozenin :grinning:
1. únor 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Žofí tak to je super...a narodila ses přímo na Valentýna? Nebo to jen ten den slavíte? :wink: :slight_smile:
1. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi dík za ten kontakt, zajdu tam :slight_smile:
1. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne jen to v ten den slavíme :grinning:
1. únor 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak máme venku zase krásně bílo :slight_smile: .Včera jsme měli velikou slávu malej slavil svoje první narozeniny .Tak si pochutnal takyna dortě a jela mu :grinning: .A teď musím dát cely byt do pořádku.Tak jdumakat snad mi zbyde trochu času se tady povat večer tak se zatím mějte :grinning: jdu uklízet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. únor 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, wini tak gratulace. jakýpak ste měly víkend, my takový marodný, máme doma: rýmu, kašel, začínající bolest v krku, takže naprosto super :frowning2:
1. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
den my jsme měli celkem dobrý víkend. Naštěstí se nám nemoci vyhýbají :wink:
1. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem ráda že zatím nás žádné nrchlazení ani chřipka.Ještě že tak. :slight_smile:
1. únor 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
smardik: ja a Raduska2006 my chodime plavat do klubu Chobotnicka. Je to na uplne stejnem miste jako Plavacek. Ta pani je super. Jsme moc spokojeni, ale nema webovky... tel.: 604 541 161 pani Paprskařova.
1. únor 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Holky, které chodíte na plavčo - DARUJI 8ks plavacích plínek 4-9kg, zůstaly mi a už je nevyužiju (malý již pokořil 9kg hranici) pokud má někdo zájem, napište mi do IP, domluvíme se na předání.

Už jsem to tu jednou nabízela, zájem měla Denber, ale neozvala se, tak si to asi rozmyslela.
1. únor 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Raji děkuji já mám 2 balíky.....sakra...ale snad to užijem
2. únor 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my je zatím nepotřebujeme :slight_smile:
2. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek