Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
hufina79
2. únor 2009
nám by uz byly taky male, dik 😉
lucenekautor
2. únor 2009
Hufi nekecej, kolik má Filípek????
hufina79
2. únor 2009
No mame 8,5kg, ale je to takovy "miselin" ze se do tech malych nevleze... 😃 ... no ted sice opticky trochu zhubl, jelikoz nam davaji zoubky poradne zabrat a nepapa... takze zaden prirustek nebyl, ale i tak je to macon. x-)
denber
2. únor 2009
ahojky raji ,máš poštu 😉 nechcete náhodou někdo, nebo nevíte o někom, kdo by chtěl odsávačku, mám doma a nanic-leží ve skříni😞
zofinecka1
2. únor 2009
teda hufi 🙂 čím ho krmíš? 😃
hufina79
2. únor 2009
no ma byt pokom 😃
hufina79
2. únor 2009
a to jsme sli z porodnice s 2,75 kg :-N :-N :-N
zofinecka1
2. únor 2009
hufi však on to vyběhá až bude chodit 😉
hufina79
2. únor 2009
To jo, on neni zase nejak tlusty, ale celkove takovy macaty. To bude chlapisko. A taky ale lenivec. Az do ted se nechtel pretacet. Umi to ale nechtel. Lenivec po papinkovi x-) Kdyz jsem mu pohrozila, ze nas posle dr. ma Vojtu tak najednou se toci jako vrtule... 😃
lucenekautor
2. únor 2009
hufi prej kluci jsou celkvě lenivější, ale jak u koho u jedné kočky tady už malej leze...takže si nnevybereš a upřímně s mišelinkama se blbě točí že?
hufina79
2. únor 2009
to jo, ale jinak je to strasny silak. Porad se pritahuje a dela "sklapovacky" 😃 , asi bude sriv sedet nez se poradne prevalovat 😎
lucenekautor
2. únor 2009
hufi to asi jo 😃
hufina79
2. únor 2009
Hnusne pocasi... tatka uz zase domu dotahl bacil a mrnoust to od nej chytil. PARADA. My snad budeme nemocni az do leta... :-|
smardik
2. únor 2009
hufina a jak je to u té paní cenově? at vím s kolika Kč počítat

rajka máš ješty ty plavací plínky?
zofinecka1
2. únor 2009
tak co maminy, kdepak jste? :-o My jsme dneska byli na kontrole na kardiologii a vče je v naprostém pořádku 😃
rajka
2. únor 2009
dneber, smardik - psala jsem vám do IP 😉
hufina79
2. únor 2009
smardik: 1800 Kč / 10 lekcí ( 2 jsou nahraditelne ). Ale to je kurz od 6-ti mesicu. Ty ale asi pujdes na vanicky, ne? Ty nevim kolik stoji. Jsou vice individualni... zeptej se na tom tel. co jsem tu psala...
zofinecka1
3. únor 2009
dobré ránko
zanetka82
3. únor 2009
Dobré ráno...... 🙂
honey.nka
3. únor 2009
Ahjky všem... :o)
denber
3. únor 2009
ahojky 😉
denber
3. únor 2009
dneska sme byly na očkování a už vážíme 7050g-je to silene, "nedavno"měla poloviční váhu
leninnek
3. únor 2009
ahojte Den nám maláí váží 7900g jinak jak se máte malá je asi nemocná ráno a dopoledne uplně v pohodě byla a ted brečela oči červené změřila jsem ji teplto a 38 bobek takže zítra valíme k doktorce achjo 😞
lucenekautor
3. únor 2009
tak my jsme upro máme 7700g 😃
leninnek
3. únor 2009
holky čím snížit teplotu jak na ty zábaly radsi se chci informovat kdyby to třeba v noci neklesalo dala jsem ji ten panadol sirup ale zatím to neklesá 😞 achjo bobek můj malý pořád spinká apson tak no
zanetka82
3. únor 2009
Ahoj. Leni...u nás třeba vubec panadol nezabíral . Přešly jsme na nurofen sirup a ten byl dobrý v kombinaci s čípkama. Zábaly bych u tak malého mimča nedávala...nevím co ti na to Lucenek řekne. (jestli jo nebo ne zabaly)
lemurek911
3. únor 2009
Leni, střídej panadol s nurofenem, buď čípky nebo sirup, ale dávej jak bude mít na 38 po odečtení.
lemurek911
3. únor 2009
a podle návodu, tam je za jak dlouho můžeš dát další dávku, např. v 16:00 měla 38,5, dala jsi Panadolza hodinu přeměříš, teplota neklesá, tak dej Nurofen sirup a hlavně at dodržuješ rozpětí mezi dalšíma dávkama a hodně tekutin.
zanetka82
3. únor 2009
Ty davky se mužou dávat až po 4 hodinách. A hodně pít to je fakt ale moji kluci zase nechtěli. Teď už je to lepší.
lemurek911
3. únor 2009
Žaneta tak, ty tekutiny fakt duležíté, ať nemusí do nemocnice kvůlimdehydrataci, prostě nutit, nutit a nutit