• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky díky no do zábalu by se mi taky nechtělo :frowning2: ale ten panadol sirup nám zabral teplota uz 37.5 po odectení ted uz spinká a pít naštěstí pije hodně pít pila akorát moc nejedla no ráno zajdem k doktorce a uvidíme aspon že teplota klesla l
3. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek a nemůže to mít od zoubků? :slight_smile:
3. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi myslíš ale já se koukala a nemá to nateklé nic to by taky mohlo být bezbolestné ale teploty?no uvidíme zítra co nám řekne doktorka :unamused:
3. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u každého dítěte je to jinak. Někdo má teploty a někdo průjema někdo vůbec nic
3. únor 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Evča měla u zubů i přes 39....a horečka se má srážet až když je nad 38,5 (po odečtení) jinak ty zábaly se u malých dětí dělají jen na nožičky - mokrý ručník(stačí namočit do vlažné vody, nemusí být studená) a přes něj suchý, dobrý je i tvaroh...držím palečky, ať je malá brzy v pořádku
3. únor 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
no Fifuf prvni zoubek ( zatim jeste jediny ) nam dal taky poradne zabrat. :sweat_smile: Nejdriv vubec nic. Pak jsem rano nasla zoubek. Odpoledne uz zacal fnukat a vecer uz mel teplotu 39 po odecteni. K tomu poradny prujem a neustaly, neutichajici, srdceryvny rev. Bobatko nase :frowning2: . Teplotu jsme zvladli Panadolem sirupem, ale to ostatni mu vydrzelo jeste tyden. K tomu absolutne odmital jist i pit. No uzasny tyden. Na poradne byl cely slaboucky a pohubly - no, teda dle me, byl hubenejsi nez obvykle a nemel za cely mesic zaden prirustek, coz se nam jeste nestalo... Joooo, zoubek, previt jeden!!!
3. únor 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko....Petřík má dneska svuj velký den. :slight_smile:
4. únor 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute holky....
Zase po dlouhé době zdravím....
No jo zoubky,to je děs,my jsme to prožili naštěstí v klidu,nějaké teplotky byli,ale nebylo to tak strašné :slight_smile:
4. únor 2009 v 09:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no tak zoubky to nejsou malá má chřipajznu teploty máme pořád ale už jen zvýšené malá pořád bobek spinká což je pro mě hrozné jelikož už jsem neznala takový klídeček ani nevím co mám dělat :slight_smile: no já půjdu uklidit a asi si pustím nějaký film nebo zalehnu k malé :slight_smile:
4. únor 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlavně aby teploty brzo ustoupily. :slight_smile:
4. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Ostravačky, jsem tady poprvé a hned mám na Vás prosbu. Před měsícem jsem se přistěhovala do Ostravy, teď si tady převádím všechny lékaře a vzhledem k tomu, že se v Ostravě teprve rozkoukávám a moc lidí tady zatím neznám, chci Vás poprosit o kontakt na gynekologa či gynekoložku. Napište mi prosím do Interní pošty, ať hned ze začátku nenarazím na někoho, s kým třeba už některá z Vás má špatnou zkušenost. Moc moc moc vám děkuji :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. Vítám tě mezi námi. Bylo by spíš lepší napsat z které časti Ostravy jsi. :wink: Ať ti někdo nenapíše gynekoložku z jiné časti města. :slight_smile:
4. únor 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zanetka82, bydlím v obvodu Moravská Ostrava a Přívoz, pracuji v centru, tak někde tak poblíž. Děkuji :wink:
4. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
orchidejka já tě vítám. Já chodím na gyndu na Slezkou Ostravu. Je tam Dr. Kempný :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Orchidejka-já chodím přímo do Vítkovické nemocnice je tam 5 dr. mužeš si vybrat. Já chodím k dr. Kulové nemužu si jí vynachválit. :wink:
V centru lékaře moc neznám. :slight_smile:
4. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
orchi máš tam centrum...v IPale uvidíš sama nevím jestli jetšě bere má tam nával
4. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, orchidej: vítej mezi nás:slight_smile: já mám paní dr.Valová, je super, ale je v porubě-takže pro Tebe asi z ruky. zofi, kdy vám začíná škola, nám už ted v úterý, kvůli nějakých externistů. dneska nikuš jedna brokolici s bramborem-rozmixovanou s vodou, abych ji to dala do lahvičky- no tvářila se jako jestli to fakt myslím vážně, že tohle má jíst :grinning:
4. únor 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
den já jdu do školy příští týden v pátek :wink:
4. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste barbuchy. :sweat_smile:
4. únor 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedíme u telky :grinning:
4. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Byli jsme ráno u paní dr. a Kubíček dostal antibiotika :confounded: máme zanět prudušek :angry: . Už druhou noc jsme nespaly.
Vidím že se tady už skoro nechodí :frowning2: :rolling_eyes:
5. únor 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Orchidejko, zkus Dr. Karla Buchtu...na ulici Chelčického...kousínek od pošty.
5. únor 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj honey.ka, díky za tip, už jsem na něj v interní poště našla víc referencí a určitě tam zavolám :slight_smile: jen doufám, že bere nové pacientky, hodně gyndařů už má plno :frowning2:
5. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, tak my jsme dneska měly první plavčo a bylo to supeeeeeeeeeeeeeet :slight_smile:
5. únor 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kde jste kdo? :astonished:
6. únor 2009 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, zofi nevím-dneska asi všichni na procházkách, bylo tam moc moc krásně, ale ted to vypadá nějak na déšt-ach jo:frowning2: nikuš byla na očkování prevenarem a včera měla trochu teploty, ale už je to naštěstí dobré:slight_smile:)
6. únor 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Přejí hezký den :slight_smile: Je tam opravdu hezky i zítra tak má být.
Jinak do tématu Ostrava už nás moc nechodí. Děvčata si našli jiné téma :unamused: . Nám to ale nevadí a vystačíme si sami no ne?????? :sunglasses:
Kubíkovi už začali antibiotika zabírat. Dnešní noc už byla opozdnaní lepší :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet máš recht :wink: tak to je dobře, že je mu už lépe. jen tak dál. co jinak plánujete na víkend?
6. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mi nic moc. Petr má zítra sobotu pracovní a odpoledne příjde mamka na navštěvu. V neděli ještě nemáme plán. :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my jsme taky byly na prochajdě. My máme zítra vítání občánků a v neděli nejspíš pojedem za kamarádkou :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek