• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak to je super žofi. Taky jsme byli na vítaní občanku. Petřík měl 10 měsícu :grinning: a kubík měl 2 měsíce. Máme to vše z dokumentované.
Petřík má mít 12 ten karneval a možná nebude. Hodně dětí je nemocných :confounded:
6. únor 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky malá už je od včera taky v pohodě už řádila dneska taky venku tak krásně amy nemůžeme na procházku achjo a až budemalá zdravá tak už zase určo bude počasí na prd :unamused: no je fakt že je tu nějak prázdno jinak my na víkend neplánujem nic když je malá nemocná takže budeme doma :slight_smile:
6. únor 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tož pojďte si povídat :slight_smile: :sweat_smile:
6. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budem mít možná výlet za nikčinýma praprarodiči, jsou na rehabilitacích(ani nevím pořádně kde)- nějak +- hodina cesty, dneska sme byli večer na česnečkku a dali sme si pizzu, česnečka slabá a pizu sme chtěli bez oliv, spletli to-donesli s olivama a ještě to vypadalo jako by tam dali extra porci navíc, sme to vybírali jak popelky :grinning: u nikči se blíží lození, už se skoro furt pohupuje na těch čtyřech, se toho pomalu a jistě děsím-ted je to nekdy pěkný dáblík-chvilku tady,hned zas vedle a co teprve až začne lozit-nebo chodit...:frowning2: žofi tak si ty občánky pořádně užíjte, nejsem si ted jista, ale myslím, že v albu mám fotky z toho našeho. tak zatím papa
6. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
den my to budeme mít v Třebovicích, tak až budou fotenky tak je hodím do alba :slight_smile: Taky bych si dala česnečku a pizzu taky. Kde jste byli? :slight_smile:
6. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé pizzu miluju. Mňam a nejradší mam 4 druhy sýru :grinning:
Ještě jsem tu měla na večer sestru s přítelem. Stavili se na pokec celý natěšení že se jim dneska povedlo sehnat nové bydlení (teda jen pronajem) . Byli celý šťastní. Už mají podepsanou smlouvu a za docelá dobrý peníz na dnešní poměry :wink: 1+1 na fifejdách :slight_smile: .......... Mám radost za ně :dizzy_face: :dizzy_face:
6. únor 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tyjo holky mě honí mlsnááááááááááááááááááááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na večer vždycky :sweat_smile: :grinning:
6. únor 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno. Svítí sluníčko :dizzy_face: To bude dneska krásně asi se pustí do pomyvaní oken :grinning: :wink:
7. únor 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zanetko, jsem tady nová :grinning: No a jak už u toho umývání budeš, tak já bydlím v Porubě. Co Ty na to ?? :grinning:
7. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Emko jasně ráda zaskočím :grinning: . Jinak tě u nás vítám :slight_smile: Ale jsem smutná že jsi zase s Poruby :angry: nemám nikoho blízko sebe :grinning: :wink:
7. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdepak jste . Já mám navařeno a umyté okno :wink: :grinning: Další nemyju neboť začne pršet :angry:
7. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ostravačky :slight_smile: .kdopak tady myje okna umě by to taky potřebovalo přeleštit :grinning: .A moc se mi do toho nechce. :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt, že jsem čekala dnes krásný den bez mráčků, ale stále se to mění. Na okna se vrhnu těsně před velikonocema. A jak se na ty okna dívám, tak jsem se nemusela namáhat před vánočníma svátkama, protože mám okna tak špinavé, že jsem ráda za žaluzie. :confounded:
7. únor 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nejsemnaotm tak špatně ještě vidím ven bez problému. :grinning: Ale zatio všechen nábytek v bytě mám pěkně oťapaný od malého.JAk chodí kome stěny a nábytku.Už aby se pustil a začal chodit sám to potom nebudu muset neustále utírát ty šmouhy :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Kdo to má stíhat.Malej je tychlejší než já :grinning:
7. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsme na tom stejně a k tomu ještě tak 3x týdně vysávám, protože malá slečna miluje rohlíček :grinning: a nejlepší přece je, když se rohlík drolí na malilinkaté kousíčky a háže se na zem. A s "ťapancema" na skle, zrcadle jsme na tom úplně stejně. Taky čekám, kdy už začne chodit sama. Akorát bych měla začít trénovat běh :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj emko84 Tak s těmi drobinkami jsme natom úplně stejně.Já musím vysávat 3x až 4x denně jinak by to tady vypadalo dosti děsivě :astonished: .Jak tak koukám tak máš o měsíc starší dítko a jak pak se jmenuje dcerka?Zrovna se mi podařilo malého dát spinkat už začína dosti protestovat ,ale stačí trošku důrazu a je v limbu.Je na něm vidět žepotřebuje ještě spinkat ty tři hodinky denně. :slight_smile:
7. únor 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, vítám novou mamču. Já jsem dneska neměla čas. Ráno jsem měla na návštěvě kamarádku až z Kroměříže i s malým Dominičkem (našim ženichem) :grinning: . A pak přišla tchýně s malou Verčou a šli jsme na vítání občánků. Bylo to fakt super. :slight_smile: A nakonec jsme se šli projít a nakrmit kačenky :grinning:
7. únor 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky-vítám novoou maminku:slight_smile: to že se dnešek zkazí sem čekala, ale doufala sem, že se snad ta jejich předpoveď nesplní. jinak co ste dělaly při sobotě, my byli na výletě v klokočově-za nikčinou prababičkou:slight_smile:
7. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
den ale bylo teploučko, takže se to celkem dalo. :grinning:
7. únor 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Dneska bylo pěkně,šla jsem dopol.ven ve svetru a i v něm mi bylo horko :wink:
Holky mám dotaz:Pamatujete si některá z Vás jestli Vás bolela prsa a jak?(v těhu)Mě totiž nebolí celé,ale z boku u paže a tak nevím čím to může být jestli mám jít k dr.a zeptat se jí nebo co :sweat_smile:
7. únor 2009 v 19:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni: mě bolela prsa, ale presně už si nevzpomenu kde. ale měla jsem je moc citlivá na jakýkoliv dotek :grinning:
7. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska bylo opravdu tepličko venku,ale zítra už má být zase zima :confounded: no fuj.Už aby tady bylo konečně jaro na to se těšíme celá rodina :slight_smile:
7. únor 2009 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi,mě bolí poslední týden a tak mě bolí i přes ms,ale 12 to mám dostat a bolí mě tak 2,3 dny před.Když ležím na břiše tak mě bolí,tak nevím jestli mám jít k dr.a říct jí to nebo co.Asi počkám a pak bych to řekla,pokud bych dostala ms.Někdy cítím nátlak.Jsem už deb.l :grinning:
7. únor 2009 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Moni tak mě bolela prsa přesně jak popisuješ. :slight_smile:
Já dneska cítala jak je teplo jen z okna :grinning: :grinning: :grinning: jak sem je čistila :unamused:
7. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mě osobně prsa při menstruaci ani před nebolela.Měla jsem tto štěstí.Jenom mě bolí teď,když se můj drobek neumí k nim chovat. :unamused:
7. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet tak jak mě bolí,mě bolí před ms,ale tak 2 dny,někdy i 3 dny před.Ale né týden,možná je to i dýl.Nevím asi už blázním.Motá se mi i v hlavě,ale né ráno,často večer.Ráno se mi nechce akorát z postele :frowning2:
Bolelo mě i v podbříšku jak bych měla ovu,ale ovu jsem už měla předtím,takže nevím jsem z toho jaksik pako a musím počkat 5 dní :confounded:
7. únor 2009 ve 20:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přala bych ti aby to bylo ono to velké očekávání ale nedávej tomu velké naděje aby si nebyla potom smutná :slight_smile: Radší na to ani nemysli a nepřípouštěj si to. :wink:
No nic holky jdu na film papa a dobrou noc
7. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak mě na začátku těhu bolelo i břicho jako bych to měla dostat a pokud tě bolí prsa tak je to možné že jsi těhu. To byl první příznak u mě. Však uvidíš a když nedorazí MS tak si udělej testa. :grinning:
7. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žanet:Právě,že když čekáme tak dlouho,tak si říkám,že je blbost aby se to povedlo,právě tomu nevěříma ztratila jsem takovou tu naději si to připouštět,jinak děkuji :wink:

Žofi:Nevím,moc tomu nevěřím,je pravda že jak se mi motá hlava,a je mi trošučku špatně sem tam,ale né pořád tak na to sem tam myslím co kdyby,ale nevěřím tom,měřila jsem si BT byla 37,5.Uvažuju,že bych si zašla pro nějaký dobrý test,který zjistí těhu chvíli před očekávanou ms,ale jak psala žanda at pak nejsem zklamaná,chjo
7. únor 2009 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek