• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahoj holky.. me chladno nevadi, jenom nemusi prset.. :grinning:
29. srp 2008 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: ,včera bylo až moc vedro Mařenka celý den nespala,byly jsme ve Skotnici u segry tak si tam hrála usla v autě tak jsem ji doma musela otřít žíňkou :unamused: ,ale spala dlouho teď se koupala.
V noci mě bolelo rameno a koleno tak asi bude škaredě
29. srp 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem si nedávno chtěla koupit pěknou halenku u ťamanů za 150,- a teď ji tady prodává na koníkovy paní za 349,- tak to mám dost :grinning:
A kde jste všechny?
29. srp 2008 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já půjdu popracovat, taky si chci něco koupit, dostala jsem od tchýně 500kč na narozky, tak teď nevím, co koupit :grinning: :grinning:
Ale Májo, to je teda síla, ale je možné, že to má z jiného materiálu. Zrovna včera jsem tu měla zákaznici, která si koupila overálek za 200Kč a její kámoška ten samý, ale se značkou za 4000Kč, tak to už je parádní rozdíl, že? :grinning:
Teda tolik peněz bych do jednoho hadru nedala :grinning:
29. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to já taky,je pravda že dneska máš něco značkového a za pět minut to mají i Vietnamci na stánku :sweat_smile: ,ale nevím no vypadá uplně stejně tak kup si to potom a buď si jistá že to má tu cenu :slight_smile: ,teď ke mě přišla známá a říká jéé ty máš dobrou halenku tu mi nabízela v butiku za 450,- ale že ona nevěděla jestli si ji má koupit no a nakonec si ji nevzala tak sem ji řekla že já ji mám za 100,- myslela že upadne :grinning:
29. srp 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přejí vám dobré ránko :slight_smile: .vSnad dnes nebude pršet musím jet do Havířova :slight_smile: .No to je ještě zbytek práznim,ale myslím si že od září tady nás bude více :grinning: snad.........
:grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

mi ideme o dva tyzdne tiez nastrelovat nausnicky :wink:

Zofi - dufam, ze prsat nebude, dnes poobede ideme pred K Trio na poslednu prazdninovu show pre deti..nech si to mala uzije... :grinning:
29. srp 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO už to tak nevypadá. Al eráno to vypadalo že bude celý den zataženo. No aspoň není takové vedro. :slight_smile:
29. srp 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, copak se to s vámi stalo, že nikdo nic nepíše?
29. srp 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak už tady máme večer.Konečně se mi povedlo děti uspat.Byli jsme dneska na třídním srazu tak jsme přijeli pozdě domů.ALe koukám tak djeska je tady opravdu prázdno.Kdepak jste holky že se nikdo tady nic nenapíše.Já mám taky co říkat jsem tadypo dlouhé době. :wink: No snad to tady bude zítra lepší. :slight_smile:
29. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojte no já byla dva dny na chajdě
včera ve znamení praní a dnes ve znamení uklidu.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ale co někdo to udělat musí
30. srp 2008 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky.. koukám ze ostrava se budí :grinning: já pujdu zachvilku do obchodu, ondru mám i babi tak je treba toho vyuzit a jak prijde z obchodu vrhám se do uklidu..
30. srp 2008 v 07:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko přeji, tak dneska bude asi zataženo.Doufám, že nebude aspoň pršet. :slight_smile:
30. srp 2008 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiři jsme na tom stejně teda já dítě u babi nemám..ale spí a hany jel fotbalovat tak je klid a nikdo mi tu netrousí :grinning:
30. srp 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz jsem dosla z obchodu, díte mi spi po procházce v postýlce.. tak to snad vypada ze bude klid
jinak teplotu v noci uz nemel, ani dneska ráno tak to asi byli fakt zubyska :frowning2: :slight_smile:
30. srp 2008 v 08:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiří a klubou se???
30. srp 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo má natekle dásenka...a furt nevi co by do te pusy vrazil... já jsem debil koupila jsem v te nasi nove pande teplacky malému do skolky, a myslela jsem si ze to jsou 98, ale to jsou 68.. to prdele. doufám ze mi to ti šikmáci vymeni, nec jim nechybi aji cedulky maji.. noa v sáčku kde bylo psáno 104 jsou taky 68 no me by jeblo. :confounded:
30. srp 2008 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zrob scenu že pošleš čoi že klamou zákazníky nesprávnými velikostmi na to většinou slyší
30. srp 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je síla. To je na zabytí :angry: :slight_smile:
30. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jiří v tescu maj tepláčky na Ondru za 80Kč :wink:
30. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už je hotovo, jen ještě uklidit :slight_smile: :wink:
30. srp 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: georgi- tak jo je normální taky jsem tak jednou koupila naopak 68-98 to vypadá tk nějak stejně :wink: ,ale to ti vymění jinak zrob scenu jak říká lucenek však co můžou být rádi,že tu můžou bydlet a podnikat :grinning:
manža je v hospodě tak mám klid,ale trochu jsem nas...á ,chtěla jsem jet ze segrou do obchodu,ale řekla sem mu to pozdě :unamused: .Tak jsem se naštvala a rozhodla se že příští výkend půjdu někam já ,ale ještě musím zlanařit někoho k sobě :grinning:
30. srp 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co holky už hajíte? :slight_smile:
30. srp 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já teď uspala. Dneska jsme celý den běhali po návštěvách a bylo super :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Georgi, já ještě v té pandě nebyla, nějak se tam nemůžu dostat, mám to stráááááášně daleko.
30. srp 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak já padám hajat mám dost brou všem :wink:
30. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! :slight_smile:
31. srp 2008 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hoooj
žofi jak se teda jmenuje ta kámoška tvoje beztak ji znám :grinning:
31. srp 2008 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lusenek Zuzka Horníková :slight_smile:
31. srp 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí