• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no zkus opravdu počkat. Moje kámoška si děla test jak se ji MS opozdila asi jenom jeden den nebo dva dny a už jo to vyšlo že je těhu
7. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám doma best-2 a tak si ho zkusím zítra ráno udělat,protože je tam psáno,že je hodně citliví a to mi zbývá do ms tak 4,3 dny tak uvidíme.. :wink: Kámoška mě ted navnadila na ten test tak to nevydržím :confounded:
7. únor 2009 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni zkus to vydržet. Já jen´m to tehdy taky nemohla vydržet a pořád jsem čekala a čekala. A pak jak jsem si už tak trochu byla jistá že to klaplo, tak jsem to vydržela docela dlouho a pak jsem si až dělala test. Měla jsem opoždšnou MS asi 10 dní
7. únor 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: to nejde vydržet :grinning:
:wink: :wink: :wink:
Jdu do hajan,tak dobrou :sweat_smile:
7. únor 2009 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

moni opravdu to vydrž. Já se taky pořád přemlouvala a vydržela jsem to :wink:
8. únor 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
Žofi,tak já to přece jen nevydržela a ukázala se mi tam hodně slabá druhá čárka.Tak zkusím si ho udělat znova 10,1,2 dny před ms. :wink: :sweat_smile:
8. únor 2009 v 08:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi,koukám,že máš ten sám kočár co bych chtěla já :grinning:
Jak si sním spokojená?Moc se mi líbí,už tak rok po něm toužím a slintám :wink: :sweat_smile: :dizzy_face:
8. únor 2009 v 08:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni tak jestli je slabounká tak by to mohlo vyjít, hlavně na sebe dávej pozor. Ještě budeš na samém začátku. Moc ti to přeju. Vím jaký to je pocit, objevit vytoužené dvě čárky. Já jsem pak byla celý den mimo :grinning:
8. únor 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem na cvokárnu,protože to mám pořád v ruce a čumím na to,jestli tam opravdu je nebo si to namlouvám,ale když jsem se ptala mého,tak mí říká vidím dvě,ale tu druhá je tady a je špatně vidět.
Nevím nějak tomu nevěřím,počkám ještě ty 2 dny a zkusím to znova jestli zesílí,jestli není ted fakt brzo,kdy ms očekávám tak toho 12. :slight_smile: Tak to trochu beru s rezervou :wink: Jinak děkuji
8. únor 2009 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no však uvidiš, ale já si myslím že by se ti to tam jinak neobjevilo :slight_smile:
8. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo uvidím :slight_smile:
A jak stím kočárkem teda,jsi spokojená?
:wink:
8. únor 2009 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem moc spokojená. Je fakt super. Má docela i velkou tu hlubokou korbičku a je dobře ovladatelny a hůavně se dá na podvozek přidělat vajíčko :slight_smile:
8. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé kdybych věděla jaký je výběr u malého tak ho hned koupím,ale to jsme neměli ještě net a já jsem si myslela,že takko je úplně nej kočár co může být,ale teď se mi strašně líbí ten co máš ty v zelené kombinaci,ale i v té oranžové...No mám na to čas,ale určitě jestli to výjde si ho pro druhé časem pořidíme. :slight_smile:
Tož potěšilas mě :grinning:
8. únor 2009 v 09:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jsou to fakt super kočíky. Má ho i kámoška a je s ním moc spokojená :slight_smile:
8. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A skladný je taky dobře jo? :slight_smile:
8. únor 2009 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. No co to tady čtu. Tak si přece nevydržela :grinning:
Holky dneska je tam hnusně :angry: a to sem chtěla dneska ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: . No nic jdu se zkulturnit. Před chvilkou jsme vstávaly. :grinning: :grinning:
8. únor 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je dobře skladný.
8. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Moni, tak to je hezká zprávička - tak držím palečky, ať čárečka sílí!!!!! Jinak Vás moc všechny zdravím, opět jsem tu dlouho nebyla, musím to fakt napravit!!! Jinak naše prďolka hezky roste, ve čtvrtek jdu na test cukrovky, tak jsem zvědavá, jestli jí opět budu mít. Ale počítám s tím...
8. únor 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj winifred, dcera se jmenuje Markétka. No a závidím Ti, že přidáš trochu důrazu a malý spinká. Když jsem já přísnější, tak se na mě ta malá ještěrka šibalsky směje. Ale po půl hodince usíná.
8. únor 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A zdravím zofinecku, nevím jestli si na mě Lucko pamatuješ, ale chodily jsme spolu do školky, taky na základku. Na základce do jsem chodila do "béčka". Občas se k Vám chodím mrknout na spolužáky. Martina :slight_smile:
8. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žany1 děkuji,taky doufám,že bude jen sílit a že to není nějaký planý poplach :angry:
Je dobře ,že jste zdraví a rostete pěkně :slight_smile: Jé na cukrovku,brrr-natahuje mě když na to pomyslím.Jsem se u malého málem po to a s ucpaným nosem jsem to vypila,bléé :confounded: a na 2x poprvé něco v nemocnici zblbli tak zamnou přišla podruhé,jsem myslela,že je zabiju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. únor 2009 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej tak to fakt nevím. Jaké máš příjmení :astonished:
8. únor 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
je teď mi to došlo. Už vím která martina. Hoď bějakou fotenku do alba. :grinning: Teda ten svět je ale mylý. A kde v Porubě bydlíš?
8. únor 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
To nám to krásně sněží :dizzy_face:
8. únor 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak můžem zase vyrazit na sáně :grinning:
8. únor 2009 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofinecko, bydlím kousek od porubské radnice. Vždycky se na spolužácích dívám na nové foto Elišky, je moc šikovná.
8. únor 2009 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
emko: aha :slight_smile:, tak to já bydlím v Třebovicích.
Jo jinak jsem dala nové fotenky do alba z vítání občánků :wink:
8. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty jsi vdaná Marťo? :slight_smile: Já mám fotky ze svatby na bereme se :wink:
8. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kdepak jste holky? :astonished:
Dobré ránko přeji.
9. únor 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno.
Pro mě bohužel ne. Vzbudila sem se s teplotou a oteklým bílým krkem :frowning2: Au Au
9. únor 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek