• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
zofinecka-dívala jsem k tobě do alba,tvůj manžel je mi nějak povědomý.není on revizor?
9. únor 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, trošku sem zaspala, tak vás v rychlosti dočítám. nikuš už na těch 4 skoro i spí, tak sem zvědavá jak dlouho bude trvat a budu zani lítat... :slight_smile: zany držím palce at se rychle uzdravíš, nedávno sem na tom byla hodnně podobně
9. únor 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jo já jsem si taky říkala, že manžela od zofinecky od někud znám :grinning:
9. únor 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, vdávala jsem se v červnu 2007, však mrkni k nám na spolužáky, tam mám svatební foto. (heslo je Marie).
9. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak jsem se koukala a super :grinning: Jsem ani nevěděla kdo vvšechno je vdaný :sweat_smile:
9. únor 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kdepak jste maminy? :astonished: :cry:
9. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky koukám, kolik máte ve třídě maminek.
9. únor 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je jich tam už hodně. Pěkně se nám to rozrůstá :slight_smile:
9. únor 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo a teď se to obohatí ještě o dva tatínky. Na a ještě jsem zírala na Oldu, takový prcek a řádí někde se samopalem. A kam tak chodíš s malou na procházky ?
9. únor 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
no kam to jde. Většinou se couráme po Třebovicích a někdy se projdu až k nám do práce :grinning:
9. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
opravdu pěkné foto, už jsem to zkoukla. Jé a jak jsem se zadívala na ten dort, hne dbych si kousek dala :grinning:
9. únor 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky. Já ani nevím jaký byl. Ale všichni říkali že dobrý :wink: :grinning: :grinning:
9. únor 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dort ochutnala až na druhý den, na svatbě jsme měli něco na způsob švédských stolů, a právě tam jsem se pohypovala Blbé bylo to, že jsem měla šaty tak utáhnuté, že se toho do mě moc nevlezlo :cry:
9. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak to já tak hrozné teda neměla(teda ty šaty), ale já ho neochutnala vůbec :grinning: . A kdy plánujete druhé mimi? :grinning:
9. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatím na to vůbec nemyslím, manžel se sem tam zmíní, ale já do toho nespěchám. Navíc je pořád v práci a my holky jsme samy doma. Jen jsem uvažovala, jaký je asi vhodný věkový rozdíl. No ale jestli by druhé dítě bylo stejný nespavec jako malá, tak mě picne
9. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Eliška je hodná ?
9. únor 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Eli je hodná. My už spinkáme celou noc. Jinak i přes den je hodňoučká :grinning: Já jsem rozhodnutá mít další až bude mít až tak 5, 6 let :slight_smile:
9. únor 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla jsem se zeptat, chodíš do krtečka ??? Já už se tam dlouhou dobu chystám a ješt ějsem se tam nedostala.
9. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ještě jsme tam taky nebyli. Ale chystám se tam na ten bazárek :slight_smile:
9. únor 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se dívala na videa, které jsou na jejich stránkách a cvičí tam s dětmi u říkanek, myslím, že to může být fajn. JEn jsem slyšela, že se tam chodí maminky vykecat a svoje děti si pak nehlídají, což mě trochu děsí. Ale fakt už tam musím zajít a malá bude mezi dětmi. Už půjdu do postele, dokud malá spí. Ahoj
9. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jo paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
9. únor 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Od rána se snažím něco napsat a vubec to nejde. A kde vubec jste? :wink: :slight_smile:
10. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ÁÁÁÁÁÁ Už to jde :grinning: :grinning: :grinning:
10. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já jsem teď byla s malou na chvíli pochodit venku. Čekám, že se každým dnem pustí. Domů jsme si přinesly spoustu kamínků, už jsem myslela, že to z cesty vysbíráme všechno :grinning:
10. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanet, všimla jsem si, že má malý odrážedlo tu pěkně barevnou motorku, je dobrá ? Četla jsem, že to má velký rozestup zadních kol a vadí to při odrážení. Tak pořád přemýšlím, co koupit.
10. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já jsem tady po dlouhé době a koukám, že přibyly nové tváře, takže vás všechny zdravím :slight_smile: vůbec nestíhám chodit na koníka, a už vůbec né vás dočítat :frowning2: ...naopak koukám, že nevidím stálice těchto stránek - lucenek, parybka, ia., misicka...haloooo, kam jste se poděly....taky časová tíseň, jako u nás??? :angry:
Já teď makala do práce - pomáhala jsem kolegyňkám s účetnictvím - naštěstí z domu.Máma mi chodila hlídat Lukáška, tak jsem měla prostor. V lednu to bylo DPH - těm zasvěceným asi nemusím říkat, že za prosinec loňského roku to bývá záhul....no a teď pomáhám s daněma :unamused: ...každá korunka je dobrá :slight_smile:
Jinak Lukášek je zlatíčko, kromě rýmku, kterou měl minulý týden asi 2dny a občasného pobolívání bříška skoro vůbec nepláče, v noci hezky spinká, v 7hod nakojím a spí do jedné, pak kojo a vydrží do 6-ti - no mazel je to :slight_smile: ...jen si zvykl na pravidelné kočárkování, které vyžaduje - naštěstí je teď venku docela hezky, takže to jde :slight_smile:
10. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Emko- je pravda že je širší a proto jsme jí kupavali až po druhém roku. První jsme měli takovou uzkou motorečku a na tom řadil jak čert ale byla už mu malá a šoupal botama o chodník. :wink:

Arte tak to je dobře že je malý hodný a krásně ti spinká :wink: a penízky jsou potřeba. Když máš někoho kdo ti pohlídá tak není co řešit aspoň se odreaguješ i na jiné věci než na malého :wink:
10. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojki holky, tak já dneska od rána pořád něco dělám :frowning2: , ale půjdeme na prochajdu, tak vypadneme z baráku :grinning:
10. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek