• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Holky, prosím, byla některá z vás na ultrazvuku ve 20 týdnu a nebo na 3D v Ostravě? Můžete se mi ozvat do IP? Zajímalo mě, v kterém týdnu jste tam byly, kde a jak dlouho dopředu jste se musely objednávat? Díky moc... :slight_smile:
10. únor 2009 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
gabi: já na 3D UTZ nebyla, ale dr mi vypsal žádanku na UTZ ve 20. 21 tt. Byla jsem v ostravském gyncentru u dr. Postupy a objednávala jsem se docela brzo. Hned jak mi vypsali žádanku :wink: :slight_smile:
10. únor 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: zase sneží :frowning2:
11. únor 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,bala z vás některá touhle dobou v egyptě?zajímalo by mě jak je to s počasím,jestli se na to nevyprdnout a jet později.
11. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. :slight_smile:
11. únor 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tigr- v Egyptě byla Parybka. Ne touhle dobou byla tam myslím nějak na podzim a říkala že by už tam nikdy nejela s tak malým mimčem. (a to měl Ondrašek myslím 1 rok) Vidím že ty máš ještě mladšího chlapečka. Nic moc nevím tak jí zkus napsat ip :wink:
11. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet díky,my chceme malého nechat u babičky,8dnů to snad nějak vydrží,sice se z něho stává mamánek,ale babičku zná taky dobře,tak snad to bude o.k.
11. únor 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, v egyptě musí být krásně-já tam nikdy nebyla :frowning2: letos pojedem asi na chatu, nikuš je na moře asi ještě moc malá a bez ni se nám moc nikam nechce. co vy jinak- v tom super počasí?
11. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kdepak jste maminy? Dneska bylo venku škaredě, ale nás to neodradilo a byly jsme se na chvilku projít :slight_smile:
11. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak to jste statečné, my nevystrčily nos ven. ale zítra musíme, když bude moc zle, tak to objedem autem.
11. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakto? to ti nikuš nespí?
11. únor 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikuška spí hezky, já jen že se mi do te zimy nechtělo, nikči by to bylo jedno-zababuchaná v kočárku. dneska sme byly a v pohodě. aj to tam vypadá líp, co ve škole - stíháš?
12. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už mám po zkouškách a zítra jdu poprvé do školy :confounded:
12. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata. tak já jsem uplně grogy. Mám angínu jak čert a dneska jsem musela pomoct mamace s vyklízením bytu po prababičce. No mám plné kecky :rolling_eyes: ...těším se do postele. papa a dobrou :pensive:
12. únor 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! :slight_smile:
zany tak se hlavne rychůe uzdrav. :wink:
13. únor 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky proisim nechodite nektera do baby clubu plavacek od 4M? jake to tam je ? a co tam vse je atd? dekuji
13. únor 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji vám krásné dopoledne.TO nám zase pěkně nasněžilo :slight_smile: .Malému se venku líbilo jak sněhové vločky padají.Tak odpoledne půjdeme ven poblbnout dokud tam něco je.My jsme naštěstí všichni zdraví jako řípy.Ani ta chřipková epidemie nás nezasáhla. :grinning:
13. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
weli: my chodíme do plaváčka. Chodíme na vaničky a pak půjdem do bazénku. Je tam skvělá lektorka a i super prostředí. Je tam hernička a saunnička pro větší děti. Nevím jak v bazénku, ale vaničky jsou individuální. Teplota vody tam je 37 st. a v bazénu je 31 st. Pokud nejste zvyklí tak je lepší začít s vaničkami, s tím že pokud to nedochodíte, tak ti to převedou na bazének. Ale nechodím tam jen já, ale i lucenek a ia. A bude tam chodit ještě jedna moje kámoška a ta taky chtěla hned do bazénku, ale jak zjistila jaká je teplota vody tak šla prvně na vaničkyů. Stejně se doporučuje do bazénku až od 6. měsíce. :slight_smile: :wink:
13. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chtěla bych se zeptat maminek, které mají starší děti, od kolika Vám začaly spát jednou denně ?
13. únor 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi diky, ja myslela ze uz budu chodit do bazenku od 4M a kolik je tam deti? musim se tam nekdy stavit a podivat. :wink:
13. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to nevím. Ale když tam zajdeš tak tě provedou a všechno ti řeknou :slight_smile:
13. únor 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Byli jsme na velkém nákupu. Žofí přeji ti ať se ti ta zítřejší oslava vydaří :dizzy_face: Taky budeme slavit. Zítra dopoledne mě čeká ještě vyzdobit byt a hlavně nafoukat balonky. Koupily jsme Petříkovi přenosné dvd do auta, moc si to přál. :wink: :slight_smile: Dobrou noc :pensive:
13. únor 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezký večer :slight_smile:

emko - Evička mi spala jednou denně cca od 11 měsíců....
14. únor 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko Ostravo! :slight_smile:
15. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dopoledne holky :slight_smile: .Malý mi pěkně spinká a Krista je venku na bobách tak mám chvilku klídek sednout si k počítači.Vposlední době je malý pěkně protivný že jsem po celém dnu stak unavená že ani nesedám k počítači. :unamused:
15. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož kde se zase válíte :slight_smile: :grinning:
15. únor 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak tak koukám tak tady nikdo není :unamused: .Že by to bylo kvůli prázdninám co děti mjí ve škole a všichni jste byli na horách někde a užívali si pohodičky. A nebo že by doznívala ještě chřipka!No snad to bude zítra lepší :grinning:
15. únor 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.... :slight_smile:
16. únor 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Kdepak jsste? :slight_smile:
16. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Neodbočuj od původního tématu".
16. únor 2009 ve 22:04 • radus.b.
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek