• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
holky to ž kde jste? :astonished:
17. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!!! To je venku ale sněhu co??? A pořád sněží a sněží!!! A já už chci jaro a teploučko!!! Už mě to fakt neba! Jinak Míša má nějakou střevní virozu, v sobotu šíleně průjmovala a jednou se mi i celá poblila a tak jsme nasadili dietku a včera už OK, žádný průjem.... No ale tuto noc zase jednou průjmovala - chudáček..... Tak fakt nevím z čeho to má. Měla i horečku, dneska prozatím ještě ne.... Jinak těhotenství mi utíká a člověk to druhé ani tak nevnímá jak to první. Už mám za sebou ten test cukrovky, zítra jdu do poradny, tak se dovím výsledky. Jo a co Monča??? Jak to s testovaním dopadlo????
17. únor 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
No mě sníh nevadí aspoň děti mají snih zrovna když mají jarní prázdniny :wink:
Je fakt zany1 že druhé těhotenství mi taky rychle uběhlo a neužívala jsem si ho jak u prvního. Prostě nebyl čas :sweat_smile: :grinning:
Jinak jsme celkem zdraví já ještě dobíram antibiotika a doufám že už nám dá nemoc pokoj.
S tím prujmem a teplotama to má doma zrovna kamaradka. Řikala že je to děs střídají se na zachodě s mužíčkem i dcerou :unamused: . Tak přejí ať se toho rychle zbavíte. :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Monča se od doby co tam měla slabé čarečky neozvala. Tak nevíme nic :rolling_eyes: . Tož Moni kde jsi...nějaké novinky,???? :grinning: :grinning:
17. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zanetko, kdyby Miška byla bez průjmu a v pohodě, tak jsem za sníh taky ráda, aspoň bychom zašli na kopec, ale takhle!!! jen sedíme doma a Míša se už fakt nudí!!! :frowning2:
17. únor 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím. :frowning2: Já prujem znám dobře s Kubíkem jsem si ho prošla už 3x a 2x jsme byli dokonce hospitalizovaní na fakultce :angry: No děs radší nevzpomínat. Držím palečky. Hodně nám pomohla smecta :wink:
17. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No smectu mi ani nelokne - ani když jí dám do její oblíbené coly - potvůrka to hned pozná :confounded: No a nedávno jsme si taky prožili virozu se vším všudy, ale to hlavně blila.... tak snad už to bude dobré!!!
17. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je fakt že Míša už není tak moc malá a jí neoklameš :wink: Kubíka jsem ještě oklamala, dávala jsem mu to do jídla i do mlíka (nemléčného) a i do čaje moc to nechtěl ale i troška stačí :wink: :slight_smile: Jdu něco dělat zase mrknu :slight_smile:
17. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já mám chvilku času. Malá spinká :grinning: . No o monče nemám zprávy ani já. Nějak se nám tady ta diskuze zasekla :frowning2:
17. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ¨
Zrovna usedám k pc po skoro týdnu,a vy tak hezky na mě vzpomínáte? :sweat_smile:
No já holky nic.10 jsem to dostala,jak jsem si chtěla udělat druhý test,takže jsem byla zklamaná a bez nalády,tak jsem tady ani nechodila.13 jsem se pořádně chytla stím mým,takže jsem měla zkaženého Valentýna+výročí,takže tedka jsme měli malinkou krizi a byla jsem na nějaký čas na 3 dny u mamči.
Malý zlobivý,já doma sama v depkách jsem to nedávala tak jsem musela k ní kde jsou lidi a dost mi to pomohlo.
Tak zkoušíme dál,bohužel :cry: A takovou naději jsem si dělala,příště už žádný test před ms,měla jsem Vás poslechnout :wink: :sweat_smile:
No holky ser. se mi pořád,nevím kdy se mi začne dařit a to z jakéhokoliv směru.
Jinak Vás zdravím :dizzy_face:
Jo a malý byl ještě nemocný a chytla jsem to teď já :confounded:
17. únor 2009 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni nebu'ď smutná. Já jsem si taky tak dělala testy a vždy to nevyšlo a byla jsem zklamaná. No a pak jsem šla k dr. a ten nám pomohl a Eli byla rázem u mě v bříšku :slight_smile: Jo a taky jsme se docela s manžou hádali. Už jsme tu naší malou hodně potřebovali :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi,já bych i dr.šla,ale ten můj nechce jít na sper.a ona říkala,že až po něm můžu jít na nějaké vyš.já.
Takže mu koupím nějaké vitošky já už beru a uvidíme.Malého jsme měli během 5 měs. a to jsme nic nebrali,žádné votamíny ani jsem nebyla u dr.nic.
Ona mi říkala,že to je možná i stresama,protože něco pořád řešíme,on dělá ještě v herně,kde se kouří o sto šest a tam má taky zodpovědnost a je nervozní.
No tak uvidíme.Nejvíc mě baví malý jak vidí miminko a říká "koupíme miminko mami"? :grinning:
No rošťando.
A i naši se pořád ptají co je snáma,že by už chtěli další vnouče tak to Ti taky na psychice nepřidá :confounded: :wink:
17. únor 2009 v 11:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj :grinning:
To bude dobrý Moni. Každý má někdy krize. :wink: Miminko taky přijde ale nesmíš si ho tak moc přát :slight_smile: Nechej tomu čas a myšlenky směřuj někde jinde.
No a nemoce si vybrál asi každý.
Jo a žofí co sobotní oslava...povedla se? :dizzy_face:
17. únor 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím o čem mluvíš. Mě tak drtila tchýně a pak už jsem tam nechtěla ani chodit. No můj dr. tk posílaů manžu na sper., ale dal mi nějaké injekce na tvorbu vajíček a měli jsme dva dny na početí a ono se to povedlo a tak už na sper. manža nebyl. :slight_smile: A taky jsme žádné vitamíny nebrali ani jeden. Já jsem to ze začátku hodně řešila a bral jsemjen Kys. listovou a pak jsem se na to vysr... a nechala to tak. :wink: Asi záleží na dr. :slight_smile:
17. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
A platila si něco za ty injekce?A bolelo to?Možná bych se jí zkusila na to poptat a říct jí,že ho tam nedostanu ani kdybych se po to :frowning2:
No právě,že já se taky už o tom nechci s nikým bavit,protože než jsem si dělala test jsem na to už vůbec nemyslela,jsem to nechala tak a jsou jiné starosti no a tím testem jsem se dostala zpátky kde jsem byla :sweat_smile:

Žanet no to jo,a my máme poslední dobou hrozné,hlavně já jsem furt protivná nic se mi nelíbí,ten můj vypadne řekne,že jde za klukama a že příjde v tolik a v tolik nejde tak mu volám,nezvedá mi tel.jsem vytočená,nadávám atd.atd. no je to děs.Kdyby se už aspon oteplilo a mohli jít s děckama třeba na celé dopol.nebo odpol.ven. :grinning:
17. únor 2009 v 11:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni jo platila jsem, ale už nevím kolik. a nebolí to. píchá se to do zadečku :grinning: No ale nemusí ti to hned po první povést.

Žany oslava se povedla :slight_smile:
17. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky docitam... uz dlouho jsem tu nebyla...
Ted zrovna taky resime kdy by bylo nejvhodnejsi mit druhe mimco, teda pokud se podari... radi bychom meli tak tri lety rozdil, teda pokud se bude darit... akorat mi neni jasne jak to bude s materskou, a rodicovskou...

Nevite nekdo? Když mam ted naplanovanou rodicovskou na 3 roky, a kdyby se podarilo s druhym navazat...dostala bych materskou a rodicovskou? Nekdo mi totiz tvrdil, ze to takhle pokracovat nejde, anebo spise jde, ale nedostanu materskou a rodicovskou... tak mi to vrta hlavou...
17. únor 2009 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky můžu se k vám přidat?jsem z ostravy -poruby a na koníka už chodím dost dlouho ale jinam tak že bych přišla někdy s vámi pokecat?

moni já jsem taky dlouho čekala na druhé mimi rok po potratu a vyzkoušela jsem fakt všechno od ovulačních testů,gynexu,tabletek na podporu ovulace od gynekologa až po měření bazalní teploty .... :grinning: a no a nakonec to fakt vyšlo v době kdy jsem to vůbec nečekala a přestala na to myslet tak moc...
17. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hufi to záleží jestli jsi byla předtím někde zaměstnána a jestli budou stebou dál prodlužovat smlouvu stím,že jdeš po druhé na mateřskou,pokud né,tak podruhé to bude tak,že dostaneš 21 měs.7600 a pak od 21 měs.3600 a myslím do 4 let.ted si nejsem jistá.
No my jsme taky plánovali 3 letý rozdíl a jak to snáma dopadlo :frowning2:
Malý bude mít za chvíli 3 a mimčo nikde a to se snažíme už od května,června.
:sweat_smile:
17. únor 2009 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré jsou ty ovulační testy zkoušela jsi to?
17. únor 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj amonis,vítám Tě :wink:
Já jsem na to nemyslela,tak dobrách cca 2 měs.a dokonce i když měla přijít ms jsem na to neměla čas.Tím,že jsem měla ty motáky,bolelo mě v podbříšku,ted tu slabou čárečku,tak jsme si říkala,že by?A nic :(
Takže od znova na to zase začínám myslet i když je ted pravda,že mám toho dost a tedka zase už jen minimálně :slight_smile:
17. únor 2009 ve 14:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né ještě né,ale já to poznám podle toho,že mě po ms asi za 2 týdny nějak tak začně šíleně boletbřicho a v podbříšku byla jsem stím u dr.a ta mi řekla,že to mám ovu dny :sweat_smile:
ale zkusím si to koupit a v ty dny si to udělat jestli to jsou opravdu ovu dny :wink:
17. únor 2009 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ta to asi jo ale nejlepší je to že si jich koupíš více a ono to začína jakoby slabší druhou čárečkou a v den kdy je fakt ovulace tak je uplně silná..já nevím co mi pomohlo z toho co jsem zkoušela ale věřila jsem i tomu gynexu po tom taky hodně bab rychle otěhotnělo...... určitě to brzy vyjde vím co to je čekat každý měsíc na mrchu :rolling_eyes:
17. únor 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to stejně v prdel.jak si přeješ mít dítě tak nemáš a fetačky a alkoholičky mají i 10 :(
U mamky na sidláku jich je požehnaně co sedí u nějakého okýnka,kde se prodává chlast a děcka špinavé hladové kolem ožralů lítají.. :frowning2:
No zkusím to,jsem zvědavá,koukám dvě holčičky,to bude doma panenek,kočárků atd. :wink:
17. únor 2009 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám mezi náma novou maminku :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
určitě to vyjde je hodně metod jak tomu pomoct :grinning: hlavně aby chlap chtěl já jsem ho naháněla jak blázen ale vyhověl.....no to máš pravdu já jsem otěhotněla jak měla holka dva a tři měsíce a musela jsem ještě jí hodně nosit atd a potratila jsem a taky jsem si říkala kua někdo kouří, pije a v klidu si porodí a já tohle :confounded:

no u nás je růžovo.. :grinning: :grinning:
17. únor 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
to u nás je taky růžovo :slight_smile: a dlouho ještě bude :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi koukám o měsíc starší jste :grinning: Eliška je krásné jmeno :wink: no ty máš ještě čas na druhé .....
17. únor 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda jo. My stejně chceme další až bude ELi větší :grinning:
17. únor 2009 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja jsem Vendy, taky z Ostravy, ikdyz uz 7 let zuji v UK. A nejak me chybi cesky poklaboseni, tak snad jsme vitani. Nase mala Mia ma 21 mesicu a je pekny dabel.
Tak moc zdravime a tesime se na pokec x
17. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek