• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
teda tak další nová mamina :astonished: . No konečně se tu něco děje :slight_smile:
17. únor 2009 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mi se už holky vzbudily tak budu končit ráda jsem vás poznala a určitě znovu skočim na pokec
17. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
amonis
To je fakt,je to děs a z takových mi je dost zle :(
Taky bych chtěla holčičku,jsem vysazená na holčičkovské malinké věcičky :grinning: :grinning: :grinning:
Ale ať nekřivdím chlapečkům tak i oni mají krásné věci :wink: :grinning:

peppapig
Vítám Tě :slight_smile:
a jak se Ti tam žije?Určitě sis už zvykla,né? :wink:
17. únor 2009 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše ještě hajá :grinning:
17. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No konečně se tu něco děje. :grinning: :grinning: :grinning: Všechny zdravím. :wink: Doufám že se to tu zase rozhýbe :slight_smile: My jsme právě příšly ze školky a kluci už řádí.
Mám na něco chuť- tak musím něco ukuchtit na večeři :sweat_smile:
17. únor 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany na večeři je ještě čas ne? :slight_smile:
17. únor 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je je veceri :grinning: my jsme ted dojedli obed haha
Diky za privitani!!! monika zije se nam jako vsude jinde :slight_smile: ale nekdy me hrozne chybi CR, to jak jsme vyrostli jako deti my a tak. Za 2 tydny prileti nasi na navstevu, tak uz se nemuzu dockat. Naposledy jsem byla s malou doma na Dusicky a zda se mi to hrozne davno.
Hele moje mala dneska z ust vypustila slovo BORDEL :astonished: snazim se na ni mluvit cesky, ale bordel slysela urcite od babicky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A jak se vede v Ostravence, mate snih?
17. únor 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
pep jejda my máme sněhu. :grinning: Ale už se těšíme na jaro :grinning: .
Já mám v Anglii švagrovou a ta jezdí vždy jednou za rok domů a pak se ji vůbec nechce odjíždět. To jsou vždy potpky slz jak odjíždí :frowning2:
17. únor 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni, tak držím palečky a hlavně se tak nenervuj!!! Je fakt, že my se o Míšu snažili celý rok a o druhé ani ne pět měsíců - docela mě to i překvapilo!!! Jinak já mám rodičák na tři roky a osm týdnů před termínem půjdu na mateřskou. Výjde mi to jakž takž, tak proto těch 8 týdnů..... Ještě teda musím zavolat do práce, že v dubnu nenastoupím do práce, že v květnu čekáme další přírustek.... Jsem zvědavá co mi na to řeknou...
17. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
m.o.n.i.k.a. - diky za info.
Nic si z toho nedelej, nam to taky trvalo dost dlouho... pak jsme si rekli, ze se nebudeme stresovat a nechame tomu volny prubeh... a po dalsich 5 mesicich se na sonu obevila fazolka :slight_smile: Clovek se tim nesmi nechat vynervovat, a taky hlavne temi kecy od okoli a rodicu!!! To ze planujeme 3 roky odstup je pouze plan!!! Zacneme asi o trochu driv, podle toho jak to bylo Fifulinem... Je snaha je mit o 3 roky... No ale aspon jeden bod planu jsem splnila: mit prdolku drive nez ve 30ti... bylo to jen tak tak, uffff :sweat_smile: takze nijak otalet s druhym stejne nebudu moc... :wink:
17. únor 2009 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hufi: dlouho je kolik? My jsme čekali 2 roky a to nám, ještě tak trochu pomohl dr. :grinning: , ale jsem za Elinku moc a moc vděčná a je to pro mě opravdu malý zázrak :wink: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. únor 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Tím že něco ukuchtím na večeři bylo myšleno že teprve budu vybírat maso z mražáku :grinning: nakonec zvítězilo kuřecí (čína) s bramborem :wink: :slight_smile:
17. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany1 tak my to teď máme naopak stím snažením a jsem zvědavá jak dlouho nás to bude ještě trápit a trvat :grinning:
Pokud máš nějakého dobrého šéfa,tak by to měl pochopit :slight_smile: a kde děláš?

Hufi ,no já se spíš nervuju s něčím jiným :grinning: :wink:
Uvidíme při prvním jsme nepotřebovali dr.tak to zkusíme i ted bez a pokud se opravdu dlouho nebude dařit,tak nic jiného mi nezbyde :wink:
a to jsem si ještě říkala,že se začnem snažit o pár měs.dřív než jsme měli v plánu :grinning: ¨

žanet pošli kousek,čínu jsem neměla dlouho,my máme(salát) těstoviny s kuřecím masem a sýrem
tak dbrou chuťku :wink:
17. únor 2009 v 18:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zozi, to ja taky vzdycky ronim krokodyli slzy, kdyz odjizdim z Ostravy. Navic ted uz tak casto nejezdime, protoze Mia je ulitanec a v dopravnich prostredcich neposlucha. Skoda, ze z Mosnova nic nelita smer Londyn, nevim na co do toho letiste investovali tolik penez :angry: A kde mas svagrovou, pokud se muzu zeptat, mozna je moje sousedka haha spis ne co?!
Hmmm cinu bych si taky dala. Mia prave odmitla rybu a bramborky a cpe se jahodama (coz bych mela radeji ja).
17. únor 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
pep je v Londýně ale kde přesně to nevím. Jen vím že není přími v centru ale někde na okraji. Teď se stěhovala i s přítelem do nového bytečku. :slight_smile: My jsme tam taky měli letět. Už jsme měli letenky zaplacené,a le pak jsem zjistila že jsem těhu a tak jsme neletěli nikam :frowning2: . No ale my si to vynahradíme i s Eli. :grinning:
Já bych si tak zašla na nějakou véču někam do společnosti ať zase vypadnu na chvilku z domu. :dizzy_face: :grinning:
17. únor 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak to mam z ruky, my jsme na jihu, ale skoda :wink: No do spolecnosti se me to asi dneska nepodari pac starousek sel prave do prace :confounded:
17. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ten můj teúrve přijde :slight_smile:
17. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No az ted, jsem prisla na to, ze vidim, jak stare ma kdo deti. Jinak jsem na konikovi novacek, prolezla jsem tolik moznych a nemoznych for a konecne narazila na fajnove :slight_smile:
A ty mas teprve jen miminecko, to je krasny, ja jak vidim miminka hned me to chyta, ale dodelavam si skolu, tak snad 2 baby za par let
17. únor 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pep tak to já si taky dodělávám školu a budu ráda až to budu mít za sebou. :wink:
17. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni dělám recepční v hotelu ve Vítkovicích.... Ale stejně jsem měla v plánu tam po mateřské dát výpověď, přece nemůžu dělat 12hod. směny a k tomu noční.... ještě když dělá manžel na směny. No však uvidíme jak to dopadne...
18. únor 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. :slight_smile:
To mame zase nadílku. Přes noc napadlo tak 15 čísel :confused: Dobrá kalamitka :grinning:
18. únor 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak tu nádílku co nám přes noc napadla jsem musela odhrabat jinak bych nevyjela s kočárkem do obchodu.Tak jsem si trochu zamakala :grinning: .Ale venku je fajna tak odpoledne hurá zase ven,ale tentokrát malého šoupnu do saních a pojedeme.Aspoň mají děti přes prázdniny sníh. :slight_smile:
Jdu dneska poprve v živitě dělat žemlovku tak snad se mi povede.Nějak se mi tady nahromadilo pečivo.Taks e ztím mějte jdu nato vaření a snad to bude taky k jídlu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. únor 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofinecka: taky skoro 2 roky...
18. únor 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jenze u nas to spis bylo tim, ze jsem sedela v praci i 16h(kancl.krysa) a neustale nervy, zodpovednost...proste vynervovana az nepredstavitelne... no a pak jsem se nasr... a dala vypoved. Nasla si klidne teple mistecko, kde mira stresu byla uplne nekde jinde... no a po par mesicich bylo hotovo... :grinning:
18. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm tak to u nnás bylo jiné. :slight_smile: Ale je fakt že tp mnohdy býva stresem, ale já stres v práci neměla.
18. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, po malé odmlce opět zde, zdravím nové maminky. co říkáte na super počasí, my chtěli pár věcí zařídit, ale máme smůlu-nedá se tam dojet- nijak, autobusy tak nedojedou a autem je to taky na dvě věci. jak ste tu psaly o práci-nečetla sem to celé, tak já měla +- dobrou, ale ta vedoucí- v 6:00 přila a : holky makáme makáme je pracovní doba, v regálu ani jedna faaktura nic a dělat že pracuji, když nemám na čem......aspon sem se tam naučila na příjmačky, jediné +
18. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry dopoledne maminy, tak vam zavidim ten snih...skode, ze se mi ted nepodari prijet, mala by byla nadsena. A kalamity u nas, to jste jeste nevidely co delali Anglani, kdyz napadlo 5cm na dva dny, zavreli skoly i obchody hahaha
18. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pep o tom jsem už slyšela. Mluvila jsem se švagrovou a ta říkal že okamžitě zavíraly školy a že ani pomalu nešla do práce. Měla míň klientů než by měla mít. Prý ji to odovolali. :grinning: No prostě nepochopíš :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak, neschopni. Ja vim, ze tu snezi jen obcas a max na tyden, ale za ty roky by se na to uz mohli trosku pripravit, no jo jiny narod jiny zvyk :grinning: Super vam mrzne a my mame 10+ to zas vypukne chripajzna
18. únor 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tak to by se mi líbilo. Dneska manža prohlásil že Eli postavíme sněhuláka, když máme tolik sněhu :grinning:
18. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek