• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
No bude urcite krasnej. Mia postavila takovyho malinkyho a jeste mu i nasadila cepici..na druhy den se tam sla nadsene podivat a na lavicce byla jen cepice, tak nechapala bobek :wink:
18. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudáček. :wink: Teda ta musela být v šoku co? A co jsi ji řekla?
18. únor 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: ze mu zacalo byt teplo a odletel na severni pol haha, stale nechapala, ale pak videla v parku solidniho tak byla rada
18. únor 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
zany1
No to Tě chápu,je to mazec při dětech dělat takovou práci,a dneska vesměs skoro vše kde chtějí aspon 9 hod.denně.
Před Vánoci mi nabízel od toho mého kamarád dobro práci,ale taky 12 :( a to nejde,kdo by hlídal malého.

Jinak Vás zdravím,venku je fajn až na tu kosu,byli jsme ráno v obchodě a s malým jít do obchodu,to je děs u řezníka jsem koupila nějaké malé uzené za 90,-a fakt malý kousek jak jsem byla z toho malého vynervovaná a došlo mi to až po cestě domů :angry:
18. únor 2009 ve 13:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé má to být "všude" :grinning:
18. únor 2009 ve 13:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky Ostravačky,

taky se k vám přidávám, dlouho jsem na modrém koníku nebyla. Není vůbec čas - chodím do práce :cry: a malý do jesliček. Naštěstí se mu tam ale neskutečně líbí, tak alespoň něco pozitivního.

Chtěla jsem se ale zeptat, zda nevíte o nějakém dětském zubaři? Prý by měla být první prohlídka už v roce..., no to my jsme teda nějak prošvihli :unamused: :slight_smile:

Jinak, počasí fakt teda síla. Mám z té zimy už deprese. Bože jak já potřebuji sluníčkoooo!!!!! Jsem totálně bez energie - nic se mi nechce. Sedím v práci a do ničeho se mi nechce...Ach jo - už aby bylo jaro!

Tak přeji hezký den :wink:
18. únor 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak dneska se u nás vůbec nespí vůbec nic nestíhám uklízet ale taky se mi vůbec nechce takže jdu nachvíli aspoň pokecat......toho sněhu je už nějak moc ne?je to sice krásné ale já jsem včera musela na fakultku a tlačila jsem kočár tak že jsem byla uplně spocená jak jsem tam došla :unamused:

paji já jsem byla s malou u zubaře až ve třech letech kdy si začala stěžovat na bolavý zoubek a vzala jsem jí ke své zubařce a normálně mi jí vzala a udělala kartu..myslím že snad ani dětský zubní už není nebo jo?
18. únor 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to u nás naštěstí malý spí i ten velký :grinning:

Já jsem taky bez energie,nic se mi nechce,jen pořád spát v tom počasí :unamused:

Zubní jsem měla svou a vzala k sobě i malého.Ted ta kráva odešla ze dne na den a my všichni pacienti máme karty na krajském úřadě v ostravě a jak si najdem nového zubaře máme si pro ně přijít.
Super,že?Mě by zajímalo jaký zubař ještě bere :angry: a to ségra a mamka ho budou potřebovat brzy :confounded:
18. únor 2009 ve 14:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Paja.... Amonis má pravdu dětský zubař není měl by ho vzít tvuj zubní :wink: My jsme byli s Kubíčkem už v 9. měsicích ale jen proto že mi dr. řekla ať ho přivedu s Petříkem že si bude pomaloučku na ní zvykat. A vše probíha v pohodě krasně otvírá pusu :wink: Za to Petřík ten už jí otvírat nechce :grinning: Gizd jeden :grinning:
Ještě spinká ale budu ho muset vzbudit a jít pro Petříka do školky..
Paja a kde chodíš do jesliček? Jestli se mužu zeptat. :wink:
18. únor 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale jo - existuje dětská stomatologie - teda alespoň v jiných městech, v Ově jsem o ní zatím neslyšela. Myslím, že by to měl být doktor, který to s dětmi umí. Nějak si neumím představit, že by se náš Honzíček posadil k doktorovi na křeslo, na požádání otevřel pusu a nehnutě seděl :grinning: . Vždyť on si ani ode mě nechce nechat vyčistit zuby! Ale zdá se mi, že se mu na stoličce tvoří kaz :unamused: - může to být jen zubní kámen, ale vzhledem k tomu, že občas příjde a řekne "Honzíka bolí zoubek", tak myslím, že nějaký problém tam bude ...Nejdřív jsem si myslela, že to okoukal z krtečka, protože tam taky bolí lva zoubek, ale pak jsem mu mrkla do pusiny a fakt má na stoličce černou tečku. Tak jsem z toho nervozní :unamused: .

Do toho máme ještě problémy s kakáním a aby toho nebylo málo, tak se navíc z něčeho osypal. Změnila jsem prášek na praní, tak možná je to tím - nevím...Každopádně jsem z toho všeho na nervy!
18. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám teda perfektní zubařku a i s dětmi to umí. A malého si posadíš na klín :wink: neboj není to tak strašné. Držím palce ať někoho brzy splašíte :slight_smile:
18. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky jsem měla malou na klíně..byla jsem tam taky s tečkou na stoličce a zubařka stím nic nedělala doporučila dětskou zubní pastu elmex a čistit a čistit..a musím říct že to zabralo od te doby kupuju jen tu i když stojí dost ale malou to přestalo bolet tak jsem spokojená.....
18. únor 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky používame elmex i zubní kartačky té značky. Uplná spokojenost.
18. únor 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky konečně jsem tady byli jsme deset dní odříznutí protože se nám pokazil komp :angry: no ale už je to v pohodě :slight_smile:
jinak zdravím nové maminky :slight_smile: neco jsem početla ale za tu dobu jste popsali dost :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. únor 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zanet to jsou i kartáčky?A je na nich něco jiného než na normálních?...že prý Gizd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak takové slovo se fakt najde jen v Ostravské diskuzi :grinning:

leni ahoj koukám taky Karolínka bez vlásků a s modrýma očima doufám že se nepotkají v jedné třídě :grinning: :grinning:

tak už usla malinká a starší poslouchá kazeťák s pohádkami tak jsem aspň zapla pračku :confused: :sweat_smile:
18. únor 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to moje mimino už je zas vzhuru kua půl hodiny jí nosím a položím a ona za pět minut vstane a jede dál.....
18. únor 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všichni! Tak už mám opravená počítač tak jsem zase na příjmu. Jinak k tomu zubaři, taky chodíme s malým k našemu zubaři a sedí mi na klíně. Se zubní pastou elmex jsme taky spokojeni. Jinou jsme ještě ani neměli.
18. únor 2009 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, ohledně toho zubaře, moje mi taky řekla at niky přivedu tak v roku, kámoška má 4letou holčičku a taky chodí ke stejné. ted sem si zpoměla, na netu psali, že v Indii(nebo tam někde) se nějakému chlapečkovi vyklubal zub navíc a oni tam mají pověru, že to znamená-že ho sežere lev(nebo cosik takového) a jediné řešení je oženit ho s fenkou-tak to udělali. tak ten bude má doslova uštěkanou manželku :grinning:
18. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak jsem vás dočetla a už zase musím letět. Jdeme na faru :slight_smile: :wink: tak večer mrknu :wink:
18. únor 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uff tak jsem vás dočetla :slight_smile:
jinak musíme se pochlubit v sobotu jsme Káji našli první zoubek :slight_smile: a to jsme v uterý byli na kontrole a doktorka se ji dívala a říkala že zoubky hned tak nebudou :grinning: no a v sobotu jsme našli :grinning: takže sranda takže nás první zoubek obešel bez bolestí což jsem moc ráda
amonis no taky jsem se už stihla kouknout k tobě do albíčka malá je moc hezká :wink:
tomasek taky jsme měli počítač v opravě hrůza deset dní být bez netu :angry:
18. únor 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
vítám nové tváře :slight_smile: ,dlouho jsem tady nebyla,nějak není čas a Kája leze a začíná se všude stavět,tak mám pořád co dělat.
David má prázdniny,tak sedí u kompu ,tak se nechytám :dizzy_face:
Dneska jsem byla na prochajdě na Hl.třídě,byl to hnus a to mám docela dobré kolečka,ale vůbec jsem se od nás nemohla na Hl.třídu dostat,tam už to bylo o něco lepší :unamused: ,ale myslím,že už je toho sněhu nějak moc a to mám docela zimu ráda.
18. únor 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já jsem ho neměla dýl,byl politý od malého víš. :frowning2: Ale už fachčí. Byla to fakt hrůza. Jako bez jedné ruky.
18. únor 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu tak další Karolínka :grinning: a mooooc hezoučká a asi jsi taky z poruby že?..já mám kolečka na kočarku tak na léto takže já tlačím ostošet a většinou přenáším přes ty návaly :angry: :angry: :angry:
18. únor 2009 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: vidím, že se to tu konečně rozjelo! Vítám nové členky do klubu :wink: :wink:
18. únor 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dětská zubařka je v Mariánkách, bohužel nevím, jak se jmenuje, ani kde přesně sídlí....ale jedna známá o ní mluvila a moc ji chválila. Tak třeba na ni bude kontakt někde na netu.
18. únor 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak nám venku zase přisypal sníh. Je to krásné, ale už se nemůžu dočkat jara :slight_smile: .
19. únor 2009 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Zlato ty jsi ranní ptáče. To my ještě spaly. :grinning:
19. únor 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pěkná fotka :wink: To víš my vstáváme brzo.
19. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak my dneska frčíme na plavčo. Už se těšíme. :slight_smile:
19. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ať vám to dobře plave! My jedeme dneska sáňkovat :slight_smile:
19. únor 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek