• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
misko vítej, ono-řekla bych, že jsou tu dvě srovnatelně dobré porodnice- Poruba a Vítkovice, v obou je myslím i to cvičení, já chodila na fifejdy,ale jen proto, že poruba byla plná, jinak to cvičení(nevím jak plavání) je i v těch mateřských centrech atd. popř. kámoška chodila na bazén. a ještě k těm porodkám přečti si pár stránek zpátky, zrovna se tu probíraly:slight_smile: :wink:
20. únor 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska66: jestli můžu doporučit, tak je moc dobré cvičení i s předporodními kurzy dohromady, je tam celkem prča.
Já jsem do jednoho takového chodila a bylo to moc fajn, vedla to PA z Vítkovické porodky :wink:
20. únor 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, abych taky pripojila me zazitky z porodnice...
Chtela jsem do Vitkovic, ale moje dr. me poslalado Poruby kvuli koj. JIPky. Mela jsem planovany cisar, ale nakonec jsem k vuli komplikacim mela cisar o neco driv nez byl planovany. JIPku jsme sice nepouzili, ale byla jsem klidnejsi, ze je hned pres chodbu.
Prijmova ambulance byl opravdu des. Uz jsem to tu jednou psala... po dvou hodinach mi natocili ozvy a pak si me vsimli az po 6 hodinach a velice se divili, ze si me nikdo nevsima...
predporodni byla fajn, cisar jako takovy sel taky pekne od ruky... po porodu JIPka pres den byla v pohode, ale sotva se vymenily smeny a na nocni byly dve mlade kaceny tak to stalo za prd... ani pipani dochazejicich leku v pakackach ci volani zenskych o vodu, je nevyvedlo z jejich pubertackych debat... a my tam jen sedely jako placky. To, ze jsme tam lezely jako placky zapatlane od krve je taky nijak nezajimalo,a neprevlekly ani nevymenily nam pleny. Bylo to ponizujici!
Sestinedeli - pokoje byly super: vlastni socialka, obedy na pokoj... Co se tyce personalu, nic moc. O kojeni nam toho moc nerekli, jen pustily video... kdybych nechodila na kurz, tak nevim....
Ale snad to bylo tim, ze kdyz jsem rodila meli stop stav. Vsude precpane... po trech dnech spouty zenskych vyhnali domu a tak to bylo trochu klidnejsi, i personal se zdyl byt prijemnejsi... :slight_smile:
Jen jeste jedna vyhrada by byla k jidlu... prvni obed pro kojici matku hrachova pol. a zeli s bramborem ( maso se nedalo ani ukousnout ani ukrat...)neni zrovna vhodna... vsechny decka prorvaly a proprdely cele odpoledne i noc... bruhy den kvetak... netrefilo by vas? Pak uz jsem obedy nijak neresila a jedla co mi prinesli z domu...

No kdyz to zhrnu, presto, ze jsem mela vyhrady, asi bych zase volila Porubu. Uz k vuli jistoty koj. JIPky a super pokojum. Courat po chodne na zachod ci do sprch me moc nelaka...Co se tyce personalu, s druhym deckem uz budu vedet co a jak, tak mi to bude celkem jedno a s jidlem to asi vyresim stejne jako prvne, tedy pokud se nezlepsi...
20. únor 2009 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska 66: ja taky chodila na kurz do Vitkovicke nem a byl super. Da se tam taky chodit do bazenku...
pred prvnim ditkem bych ti nejaky kurz urcite doporucila uz jen proto, ze nevis na koho v porodnici narazis, jak budou sdilni a nakolik ti poradi... tak aspon budes vedet nejaky ten zaklad
20. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tož kde se flákáte babky :astonished: :grinning:
20. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno všem! Co se s váma děje? kde všichni jste?
21. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
hufina má pravdu to jídlo překvpilo i mě když už po zkušenosti s první holkou jsem věděla co můžu jíst a co né tak jsem tam nejedla nic :angry: ...je taky pravda že pro prvorodičky je to tam celkem blbé oni tam jsou tak nějak zvyklí že musí všechno člověk vědět sám u druhé mě to nevadilo ale jako prvorodička se mi chtělo až brečet od toho jak jsem nic nevěděla......ale i tak by šla zase tam :wink:
21. únor 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
amo koukala jsem na video,super jak se pěkně snaží :slight_smile:
Jinak Vás zdravím :wink:
21. únor 2009 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky kocky.Idem Vas pozdravit.Strasne dlho som tu nebola.
21. únor 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se mate pri sobote? My jsme byli cely den venku, bylo krasne teplo a slunecno, no a nektere maminky uz oblikly sve detatka do kratasek a suknicek bez strampliku :confused: A tak to tu chodi, blazni!
21. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky jak tak koukám tak to tady nějak stojí.Dlouho jsem tady nebyla .Raději jsem venku s dětmi na sněhu, když homáme tolik venku.tak toho musíme využít.Chřipka nás obešla tak může blbnout venku pomalu celý den :slight_smile:
21. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

peppapig - teda závidím teplo, známý pracuje v UK a psal, že dneska 12 stupňů :slight_smile: , ovšem na kraťásky a sukýnku to není....ale čím víc na sever, tím víc jsou otužilí, že? ve Skotsku prý chodí v krátkém rukávu, když my ještě nosíme bundy....tady jsou závěje a sněží asi i do zásoby na příští zimu :wink:

jinak na net taky nestíhám, malý začal lozit, je ho všude plno :wink: tak mám čas až večer a to už tu většinou nikdo není

přeji všem hezkou neděli :slight_smile:
21. únor 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: :wink:
22. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
bre rano
22. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
bian ahojda :grinning:
22. únor 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko takvenku je dneska pěkná kosa :confounded: :astonished:
22. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,taky nakukuju po hoooodně dlouhé době :slight_smile:
Já taky můžu doporučit Vítkovickou nemocnici,že jsem tam byla pokaždé spokojená svědčí i to že jsme tam rodila i po 3. :grinning: a kdyby to bylo opět(což jakože teda fakt už nebude :grinning: )tak bych tam šla zas.To co mi tam sice vadilo vždy je to jídlo,že se musí do jídelny.
JInak RAJI máš tam IP.
22. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem se tu zase po 100 letech objevila...vubec nebyl cas...meli jsme hromadu problemu se stehovanim a stejne jeste porad cekam az nam udelaji sadros...takze mi z toho vseho jde hlava kolem...ale konecne mam cas i na vas... :wink:
22. únor 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo :confused: je to tady mrtvé nějak holky nevíte za jak dlouho se musí naočkovat po druhé hexe třetí?my ji měli mít už v lednu ale pořád není jdeme na poradnu v březnu a mudr říkala že už určitě bude jinak když bude dřív dá vědět ale zatím nic říkala že to neva tak doufám že to fakt neva a nebudou ji to muset píchat znova všechno
22. únor 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak to teda nevím. My nemáme ještě ani tu první :frowning2: :unamused: :angry:
22. únor 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek - my jsme šli na tetru vždy v odsupu 1 měsíce
22. únor 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tak snad doktorka ví co dělá jinak tady v porubě už hexy jsou

moni jo malinká je šikula čekám kdy se poplazí :grinning: :grinning:
22. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
amonis tak ti je super, že už je hexa, aspoň nás už dr naočkuje a pak půjdem na náušničky.

Jo a holky nechci si dělat reklamu :grinning: , ale jestli budete mít zájem některá o kvalitní parfém za bezva ceny, tak dejte vědět. :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. únor 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky mám kvalitní za super ceny. Takže děkuji,nechci...
Holky s Váma se asi neznám, nějkou dobu jsem tu teď nebyla...asi půl roku... :grinning: ...Jmenuju se Hanka, je mi téměř 21 a mám skoro 2 letou holčičku Adrianku.
22. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdopadne je to tu nejake mrtve, driv tu byvalo ziveji...
22. únor 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čauec :grinning:
leni s hexou...prý do 3měsíců, ale tím, že je krize tak MZ uvedlo že až 5 měsíců pokud se prošvihne tato doba tak pak znova..snad se vlezete
ahoj hani
zofi nejsou to ty imitačkyFM?
22. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lucenku... :wink: ...jak to jde?
22. únor 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale spousta starostí to víš...ale snad se blýská na lepší časy co vy jak válčíte?????
22. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau Hanko táák mladá maminka to už se v dnešní době nevidí... :wink: :wink: jinak já bych chodila tady častěji jenže teď nějak nestíhám domácnost atd.takže vždy jen počtu a něco písnu......
22. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky teď máme hromadu starostí...je nějáké náročné období pro všechny...navíc jsme teď byly nemocné...naštěstí už je to lepší...Každopádně už se modlím, ať je jaro, tohle počasí mě ubýjí...potřebuju načerpat energii...
22. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek