• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
luci jo :slight_smile: :grinning:
22. únor 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
A monča co tady chodí,je ještě mladší než já...tuším o rok...jsem chtěla být vždycky mladá a krásná maminka...
22. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zofi tak to ee kupuju jen origo
22. únor 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mno ja mam primo z Marionnaud a vim 100%. že je to origo...
22. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super já taky mela první dvě po mesící ale tu třetí nic no snad se teda vejdem nerada bych odznova ale tak snad to už bude :angry: já se jinak taky hlásím k mladým maminkám ale ne až tak :grinning: 21 už mi bylo :grinning:
22. únor 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě až v dubnu...týden po malé...
22. únor 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanko,tak to ses nespíš spletla,protože mě bylo 22 :wink:
22. únor 2009 ve 21:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Vás zdravím,dneska jsem celý den taky lítala-doma :(Prala,žehlila,uklízela,vytírala atd.atd.
Bolí mě strašně záda ,no miláček příjde domů tak to bude masáž :grinning:
22. únor 2009 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Žofi,jaké parfémy?
Nejsou to náhodou FM Group? :slight_smile:
22. únor 2009 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty moni nechceš zítra přijít taky by se mi hodil takovej úklid :wink: a mony kdy ti bylo 22 letos nebo letos bude 23
22. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha,tak to promiň...
22. únor 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni dej pokoj :grinning: Naberu novou sílu a příjdu :wink:
Bylo mi 14.12....
22. únor 2009 ve 21:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemáš se za co omlouvat :wink:
22. únor 2009 ve 21:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
moni jo už jsem to psala
22. únor 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha už Lůca se na to ptala,toho jsem si nevšimla :grinning:
22. únor 2009 ve 21:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dala bych ti dva pokoje na úklid k tomu bys ohla koupelnu záchod no a vsechno umýt utřít prach hmmm co ty na to :grinning: tak jsem starší o něco :grinning:
22. únor 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude paráda,tak naoplátku příjdeš ty ke mě :grinning:
Musím končit,jdu na masáž :DTeda drahá půlka mi jde dělat masáž :wink:
Mějte se dobrou :slight_smile:
22. únor 2009 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to radši nic :grinning: nezávidím já měla včera k svátečku kino pak večer drbkání a u toho jsem usla :grinning: což teda mi bylo vyčteno až ráno já si pomalu nevzpomínám ani na to drbkání :grinning: jinak dobrou já jdu do sprchy
22. únor 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou holky... :wink:
22. únor 2009 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné dobré ráno holky! Tak nám venku opět sněží co? Zimu mám moc ráda,ale už se nemůžu dočkat jara :slight_smile:
23. únor 2009 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dobré ráno!
23. únor 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš, já zimu nesnáším,miluju léto a už mám z té zimy deprese...takže se modlím,aby už se začalo oteplovat. :frowning2:
23. únor 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejhorší je že v té zimě se nedá s dětma skoro nic dělat. Jen sáňkovat nebo plavat a to je vše. Už mě to nudí :unamused:
23. únor 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte no ani nemluvte mě picne zase sněží to jsem se chtěla dneska projít :angry: ale v tom sněžení se mi nechce a my nemužem ani sánkovat ani plavat takže vymýšlím co půl hodiny nové a nové programy jak tu moji neúnavnici unavit ale ona stejně ne a ne spát ta usne nejdřív v jednu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to chci vařit
23. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninnek to tě chápu,to mi mě asi odvezli. S malým jsem měla stejný problém! Teď už je naštěstí větší,tak je to super.
23. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky,
to pocasi je fakt na hlavu. U nas to je to same...snazim se toho naseho rostaka unavit, ale nejak mi to nejde. Navic mu asi zacina rust 3. zub, tak je nejaky ubuleny... chudinka moje mala. Vzdy mi usne v kocarku a je klid, ale copak to jde vyjet ven kocarem??? Tady kolem to nikde neni protahnute, a to jsme relativne ve stredu deni... Vcera jsem se rozhodla jit do obchodu... no to jsem si dala. Tech par set metru do "Jabka"-samozrejme Hrusky :grinning: , jsem si pripadala jako rolba! Jsem to prohrnovala asi poprve po tydnu :angry: . Tam a zpet, to byl fyzicky vykon hodny profesionalniho sportovce :sweat_smile: .
23. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Navic jak jsem se snazila prejet ty zaveje, kdyz jsem se chtela dostat na uhrnutou cestu, tak jsem maleho malem vyklopila z kocaru. Navic s trojkolkou se v zavejich jezdi uplne uzasne :confounded:
23. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj z trojkolkou se ve sněhu nedá jezdit. My jsme měli teréňák od Hocca a ten zase projel vše. I na horách jsme jezdili ve sněhu jako kdyby jsme tam měli lyže. To jsem byla pak ráda že jsem tak dobře koupili.
23. únor 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s tím odhrnováním mi to taky leze na nervy u nás před vchodem hromada sněhu ptali jsme se domovníka jako kdo tu má odhrnovat sníh a řekl nám pouze že on je taky nájemník a nebude ze sebe dělat blbce takže jako super no :angry: ten můj by to klidně odhrnul jenže čím přece si nebudem kupovat ze svého odhrnovák ....no nic musím to ještě těch pár týdnů přežít... malá sice nelozí po čtyřech ale kam chce tak se doplazí nebo dokutálí je to hrůza musím ji hlídat protože se nám čtyři dny zpátky zasekla pod topením bobek to enchci vidět až začne chodit máme nízké skřínky na nich samozřejmě spoustu blbostí a věcí no bude to zajimavé :slight_smile:
23. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
To teda budeš mít zajímavé Leni. Já jsem taky všechny ty kravinky musela stěhovat, protože uhlídat to nešlo.
23. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek