• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
já si to myslela, ale to neva
:slight_smile:
31. srp 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jakpak se máte- my byli dneska na výletě a superně nám vyšlo počasí. niky poznala další kus rodiny. bude z těch všech tet domotaná :wink: :slight_smile:
31. srp 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak se hlásíme po delší době,pořád jsme někde mimi domov,je škoda to nevyužít,když je venku tak krásně.
Včera jsme chtěli jít na výšlap s Kočárkama na Lysou horu,ale ráno nás odradilo počasí.Tak se výlet nekonal,což uvítal náš puberták,dneska má 15,tak ho rodinné výlety moc neberou. :slight_smile:
To šíleně letí,mi přijde,že se nedávno narodil a už je to 15-letý klacek.Nebyla jste některá včera na tom výšlapu?
31. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
mimo domov,nějak mi to psaní nejde :slight_smile:
31. srp 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
iwu-kdybys nenapsala tu opravu tak sem si toho ani nevšimla. taky bych někam takto šla. co dětičky těší se Vám do školy a do školek? kamarádka říkala, že ta její dcera furt(celé prázdniny) mlela jak se do školy těší a že ji to doma nebaví a tento týden a hl.víkend ji spouští tyátr že tam nechce atd. histerické záchvaty apod. tak snad to s Niky v bud.bude v pohodě. :wink:
31. srp 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
den každé dítě je jiné. Ale je pravda, že dětčky kterou jdou poprvé do školky, tak jsou prvně hrdinové a pak je to úplně jinak. Každé dítě si to na začátku obrečí a pak je klid. Věř mi, mám s tím zkušenosti :grinning: .
31. srp 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já mám úplnou depici jepici, nějak to všechno na mne spadlo. Budu muset zvolnit, nebo se z toho zblázním.
Iwulik, úplně Tě chápu :grinning: , náš Jiřík bude mít 15 v březnu.
Přejeme vašemu vše nejlepší k 15 :grinning: :grinning: :grinning:
Strašně rychle moc to letí.
31. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, koukám, že všichni buď ještě spí, nebo šli s dětmi do školky či školy :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2008 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, já ještě hajám :grinning: . Ale do školk bych taky šla kdybych mohla do práce :grinning:
1. zář 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já uklízím jako mourovatá, za chvíli se banda vrátí.
Žofi, aspoň máš klid :grinning: :grinning: , dneska budopu děti obzvláště upovídané :grinning: :grinning:
1. zář 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno my už jsme vzhůru :slight_smile:
1. zář 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda budou :slight_smile:
1. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už jsou :grinning: :grinning: , ti naši upovídánci doma :grinning: :grinning: , luky má novou třídní a je spokojený, Míša a celá její tčřída dostala hodinky a ještě nějaké věcičky od p. učitelky. Prý aby chodily včas :grinning: :grinning: , ve škole jim zrušili vloni zvonění .
1. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.... :slight_smile:
Na chatě bylo fajn, byly jsme na hřibách :wink: .
První školní rok mě čeká přesně za rok. Už z toho máme obavy :slight_smile:
Jinak už mi s toho stereotypu někdy hrabe. Tak jsem dneska byla v kaufladnu na personalním a pujdu na 2 noční na inventuru :grinning: . Už se těším. :grinning: Na mateřské jsem už 5,5 roku a mužu říct ,že bych šla už do práce. (jen kdyby mi měl kdo pohlídat Kubu) :wink: ....jinak hezky den
1. zář 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my už máme za sebou i hudebku,tak vše naplánováno :grinning: :grinning:
1. zář 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hojec
zítra bych šla na úrpchajdu do třeb parku...ten kolem rybnika mě neba všude samí důchodci ani nakojit není kdfe...teda nepočítám, že tam to bude lepší ale přece jen je to ve čtvrti rodinných domků tak snad budou důchodci na zahradě sedět :grinning:
1. zář 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
luci: tak v parku moc důchodců není. To spíš o víkendu :slight_smile: . Já tam taky chodím na procházku s naším Freďochem :grinning: . Mám to téměř za barákem :grinning: :wink:
1. zář 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to je super...asi vemu i nanču sebou i když ode dneška platí ten zákon psy jedině na vodítku nevíš je tamc edule volný pohyb psů????
1. zář 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne není
1. zář 2008 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no tak to ji nechám doma cajti tam do role chodí k tomu debilovi na jídlo :frowning2:
1. zář 2008 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to chodí :slight_smile:
1. zář 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak nic jen s kočárem
1. zář 2008 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
i tak se projdeš :slight_smile: Jetam moc pěkně na procházky :slight_smile: :wink:
1. zář 2008 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj už se těším
1. zář 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jsem tady nová,tak se tady ještě moc nevyznám,hledám nějakou mladou maminečku z ov na pokec,procházky,kafíčko atd.Mám prcka 2 roky-Lukášek,já mám 21let.Jsme z Hrabůvky :sweat_smile:
1. zář 2008 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata
ahojky moni já jsem z ostravy poruby mám 22 a 2 holčičky 29.m Kristýnku a 10.m michalku.
1. zář 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko!
Moni tak my ru jsme všechny z Ostravy :slight_smile: :grinning:
2. zář 2008 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko.... :slight_smile: Dneska bude zase krásně.
Vítam novou maminku :wink: :slight_smile:
Ja jsem z vítkovic je mi 26 a mam 2 kluky. :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2008 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
Pokud budete mít zájem tak mi napište na meila monculak@email.cz protože tady se moc nezdržuji a tady na těch stránkách hledám svou odpověd,ještě se tady neorientuju,potřebovala bych více času a toho já nemám :grinning: ,mějte se hezký páááááá
2. zář 2008 v 08:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :wink:

Moni - ja som z Hrabuvky :wink: a mam 29, takze som este pomerne mlada :grinning: :grinning:

Luci - az budes mat fotky od fotografky, tak ich prosim hod do alba...tiez by som chcela dat malu odfotit :wink:
2. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek