• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
no jo ale kde to dám to bude věc :confused: já furt tak doufám že ji to třeba nebude zajímat :grinning: ale myslím že naivně :grinning:
23. únor 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím,zakázané ovoce nejvíc chutná. Já jsem to musela posbírat do krabice a dala jsem na skříň. Teď už to mám v poličkách,ale vysoko :slight_smile:
23. únor 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu si dát s malým odpolední spánek a pak půjdeme ven. Zatím pa pa
23. únor 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten nas prdolka uz nam dela poradek v sanonech, ktere mame v polickach od vrchu az dolu... spodni rada uz je taky premistena. Pohled na oslympanou pracovni smlouvu me dostatecne presvedcil
:sweat_smile: :wink:
23. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani mi nemluvte...my máme kočárek Quinny Buzz-má přední kolečko asi tak jako klasický golfáč a kdyby nebyly ty zadní kola nafukovací, tak nemám šanci se s ním třeba jen pohnout a to bydlíme přímo v centru. Už jsem se naštvala a jezdíme do obchodu autem a na procházky jedině pěšky...na sáně malou nedostanu... :frowning2:
leninku pokuď máte normálně rozpis úklidu,tak ten co má úklid a pokuď Vám chodí uklízet nějáká firma,tak by to měla udělat ta firma...
23. únor 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme taky vše z dosahu malé odklidili...fakt se to uhlídat nedá a už nám pár věcí zničila, rozbila apod.
23. únor 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hany právě proto jsem koupily speediho buzzíka jsem chtěla ale dvě zimy bych s ním neujela ani omylem
23. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja jsem ted uvazovala, ze hodim maleho do toho ABC 4-techu, ale zitra ho vezu do bazarku, tak uz se mi nechce ho znovu pucovat... takze budu doufat, ze snih brzy opadne.
23. únor 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hufi a kam ho vezeš?
23. únor 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do Poruby u Zuzany... tam nekde
23. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj vím to měla spolužačka pak ho střelila :wink:
23. únor 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to je on jdu k te nove kocce Radce, to zase kamoska jedne moji... :wink:
23. únor 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, leni tak se sněhem sem si dneska užila, odhazovala sem ho před barákem a garáží. u našich v baráku je na to rozepsaná služba, tak jak na chodbu tak na odhazování sněhu. jinak já mám mikado oxford a ten je jako trojkolka akorát má v předu 2kolečka- pokud je v tom sněhu nezablokuju-at se mi nenatáčí tak je to ....... a s kámoškou sme jely a ona měla taky problém a to má 4kolku normální a ještě takovou potvoru, jenže oni odhrnou cestu, chodník jen tak a to že se na ten chodník musíš dostat neřeší, tam máš aj 10cm, jak to odhrnují tak to tam zůstane. co jinak ste všechny zdravé, u nás ted onemocnel tatka, tak ho kulírujemm-je to někdy srandaa
23. únor 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my jsme se právě vrátili z kyčlí a máme je v poho hurááááááááááááááááááááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dneska jsme byli na návštěje u kámošky, tak jsem si pochovala ani ne 6-ti týdenní mimčo. No to bylo super :grinning: Takový lehoučký byl. :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
No musím se přidat,mě zima nevadí,ale taky mě to ubijí,že stím malým jsme většinou zavřeni doma a nemůžem pořádně ven :unamused:
Doma zlobí,dělá bordel a já jsem z toho už vyčerpaná :angry:
Tak já fičím,koukám na fotbal,hraje ve Slávii od kamarádky přítel a hraje po dlouhé době tak čučíme a fandíme :grinning:
zatím pááá
23. únor 2009 v 18:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je to hrozným fakt vymyslet co furt doma dělat... :unamused:
23. únor 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já ještě nic vymýšlet nemusím a až budu muset, tak mi to nebude dělat problém. :grinning: Učitelka se ve mě nezapře :grinning: :grinning: :grinning:
23. únor 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo! Když máš na to školy,tak to vymyslíš raz dva :slight_smile:
23. únor 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase ne a ne usnout, tak jsem si vas precetla.
ja jsem marod, chripajzna me nakonec dostala, ale uz je lip, snad to nechtne zbytek rodinky. A tak jsem byly cely den doma, Mia uz malem okusovala zdi, ale prezila to a navic by;a cely den bez plinky a ani jedna nehoda, tak jsem na ni moooc pysna, protoze jeste v patek mela zachvaty kdyz videla nocnik.
Tak se zatim mejte pekne :slight_smile:
24. únor 2009 v 00:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno!
24. únor 2009 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásné ráno! :slight_smile:
Tpmášek co tak brzo? :astonished:
24. únor 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vstávám brzo pořád! No já teda malý, já by klidně ještě hajala.
24. únor 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno no dneska to počasí taky moc zajímavě nevypadá ale dneska mi to nevadí jedem na návštěvu :slight_smile: oběd mám ze včera takže bude asi lehárko den a dokonce ted malá usla což nechápu kde se to v ní vzalo už takový měsíc přes dopoledne nespí.........jo jinak s tím naším chodníkem prej to má dělat uklízečka co tu chodí no ale nedělá tak asi smůla no ted tu prozměnu máme fajnou břečku :slight_smile:
24. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peppapig- Tak to vám jde nočník krásně...to ta naše příšerka vůbec...říkám ji, chceš na nočník? Ona na to NE. Za chvilku mi to stejně nedá a posadím ji tam...ona se zvedne a jde pryč a za chvíli začne křičet e-e-e-e...jenže to ona křičí až už e-e je... :frowning2:

My se dnes chystáme poprvé po nemoci ven,tak jsem docela zvědavá, jak to tam vypadá...
24. únor 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda, je tu mrtvo...
24. únor 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vidim ze tady je hodne novych maminek ne?
Prosim prosim poradte mi. ja jsem se dneska byla podivat v baby clubu plavacek a celkem me to zklamalo, s cim mate jeste dobre zkusenosti v ostrave a odkdy se tam plave? dekuji
a nebo nechodila jste nektera do bohumina do bobese? :wink:

Co takhle plavaní s rybickou?
24. únor 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanynko,
tak to jsem ráda, že nejsme jediní, co se nám nechce na nočník...Náš Honzíček dělá to samé co vaše Adrianka :slight_smile: . Ale nestresuju, není kam spěchat.

Welinko - my chodili do Vítkovic do rybičky. Bylo to fajn. Paní lektorka byla skvělá. Nechápala jsem jak si všechny ty děti mohla zapamatovat! My jsme ale museli přestat chodit, protože malý byl furt nemocný :frowning2: . Ale můžu fakt doporučit. Jinak o Bobešovi v Bohumíně jsem taky slyšela pozitiva.

Jinak přeji krásný den všem. Už to venku vypadá pozitivněji, co? Sníh nám taje a o víkendu má svítit sluníčko a být až 8°C - huráááááá :slight_smile: !!!!
24. únor 2009 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak teď jsem totálně rozsekaná! Viděly jste album od Feyry s názvem "jak nám Klárka marodí"? Sedím tu u PC a bulím...Člověk si tu hrůzu hned převede na toho svého drobečka a to jsou pak strašné představy!!!! Já vím, že tak člověk nemůže přemýšlet, ale je to hrůza co všechno si někteří lidé musí prožít!
Manželův nejlepší kamarád je teď taky v nemocnici - bojoval o život, ale už je na tom lépe. Chytil nějaký virus asijského typu, který přenáší hlodavci - pravděpodobně ze špatně tepelně opracovaného masa, ale mohlo to být z čehokoli - třeba z plechovky od coly nebo od piva, která se dobře neumyje. Plechovky leží ve skladech, potkani na to čurají, pak si to člověk přiloží k puse a problém je na světě! Takže já teď drhnu úplně všechno co přinesu z obchodu domů! Kamarád už od 30.12. leží na ARU ve Fakultce, z toho cca 3týdny byl v komatu.

Takže holky, hlavně ať jsme všichni zdraví a hlavně ti naši andílci! Vše ostatní jsou fakt "prkotiny" :wink:
24. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paji a nemas prosim kontakt na tu rybicku? a od kdy se tam plavalo a kolik tam bylo deti? to je nekde u vitkovickeho stadionu? pac ten plavacek me zklamal.
A nebo nemate prosim nekdo kontakt na bobese?
24. únor 2009 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Welinko, v mobilu už ten telefon nemám - doma zkusím pohledat. Jinak myslím, že to bude i někde na netu - jak na rybičku, tak na bobeše.
Rybička je na Vítkovickém stadionu - vzadu u tenisových kurtů. Ve skupině nás bylo cca 5 - nepamatuju si přesně a chodili jsme od půl roku. Dívám se ale, že tvůj Matyášek má teprve tři měsíce - a to myslím, že to tam je fakt až od toho půl roku. Ale nevím to určitě - lepší je tam zavolat. Jak říkám - zkusím ten telefon zjistit. Jinak paní lektorka tam se jmenuje Petra Šrámková.
24. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek