• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
hanynko, neboj chce to cas, Mia jeste neni stoprocentni, ale jsem rada ze pochopila, uz mam tech plin dost a ona je chytra holcina, tak bylo na case. Jeste minuly tyden plakala zachvaty kdyz videla nocnik nebo male prkynko a ted je stastna kdyz se vyliva a splachuje. Bez pliny jsme jen doma, protoze venku jej este zima a nechci aby mela zanet (uz jednou mela) k mokreho obleceni a 3 outfity se me tahat nechteji :frowning2: tak uvidime.

paja, to je hrozne je mi to moc lito, cim vas kamarad prochazi :cry: vubec si to nedovedu predstavit. Snad se jeho stav bude jen zlepsovat, drzim pesti!!!! Vubec jsem o takove nemoci nikdy nepremyslela, od dneska umyvam plechovky, ikdyz vzdycky si to muzik otre ale asi to neni dostatecne :astonished:

To album o klarce jsem nevidela, je to nejhorsi videt deti trpet, nekdy premyslim, ze je to vlastne stesti, ze jsme zdravi.

Ja jsem tu mela pana na cisteni kobercu, tak doufam, ze nase bambulka uz neudela zadne nehody na koberec hihi

Jinak uz jsem to psala, jmenuji se vendy a co vy ostatni?
24. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Tak jsme právě dorazili z venku, byli jsme tam celý den. My se chystáme jít plavat zítra na Porubák, ale chodíme sami. Snad to zvládnem.
24. únor 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Haloooooo! Kde jste?
24. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady. Byli jsme na faře :grinning:
24. únor 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: jak se máme při středě :slight_smile:
25. únor 2009 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
máme se dobře. Taky přeji dobré ráno! :wink:
25. únor 2009 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Krásné ránko. Musím do školky ale moc se m nechce.....je tam škaredě :confounded:
25. únor 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji krásné ráno!
25. únor 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás svítí sluníčko :grinning: Dneska se chystáme do poradny, tak jsem zvědavá jak dopadnem :wink:
25. únor 2009 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj už začalo svítit sluníčko. To zase budew obleva. Už včera to byla pěkná břečka. Malý byl pplně promočený,protože musel pochopitelně vymést všechny kaluže.
25. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mi nemluv. Včera jsme byli na prochajde s kámoškou a v té břečce se nedalo pomalu jezdit. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. únor 2009 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
peppapig: Ahoj Vendy :slight_smile: . No já se jmenuju Pavlína :wink:
25. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem přeji krásný den :slight_smile:
25. únor 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nevíte který dr. v Porubě nastřeluje náušničky?
25. únor 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi:dr.Zeman, nebo tak nějak. u duhy ve středisku, byly sme tam s nikuškou. a 100%spokojenost.
jinak tomasek: my taky půjdeme plavat samotné. akorát chci chvilku počkat jak bude malinkoo tepleji. ale už se tam strašně těšíme:slight_smile:
25. únor 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
den díky :slight_smile: Já tam zavolám a domluvím se :wink:
25. únor 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj všechny Ostravandy!!! :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé další nová maminka. Vítám tě :wink: :slight_smile:
25. únor 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj.
Taky vítam.
Skočil na mě nějaký bacil. Asi mám střevní chřipku. Začalo to bolestí hlavy a přidal se průjem a zvracení :frowning2: :confounded: Je mi strašně.....a to sem minulý týden dobrala antibiotika na Angínu.
Mužíček se dneska musel postarat večeři dětem a koupat a uspat je. Nějak mu to nejde ještě kluci nespí :sweat_smile:
Papa jdu hajat.
25. únor 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
vítám novou mamču! zany-to chce trénink :wink: hl.se uzdrav, já sem ráda, že sem zatím měla jen rýmu, že semi ta chřipajzna vyhýbá!!!!!!(musím zaklepat).zofi tys měla svatbu nebo hostinu v tom třebovickém pparku?
25. únor 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
hostinu. Svatbu jsme měli na porubsém zámečku, ale teď budeme mít další a v kostel v Třebovicích :grinning:
25. únor 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my uvažovali právě o porubském zámečku a taky by nám to vycházelo tak, že svatbu tam jo, na tu tam čas je, ale hostina je zabraná. takže vaše druhá svatba, nebo někdo blízký?
25. únor 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude to naše druhá, ale jen v rodinném kruhu a to kvůli křtinám :slight_smile:
25. únor 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! :slight_smile:
26. únor 2009 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak včerejší plavání dopadlo moc dobře. My chodíme často,ale včera jsme doupili plavací kruh a zkoušeli jsme malého učit plavat. Byla to sranda ale ručičkama už mu to šlo,tak to vypadá že ho naučíme plavat sami. :wink:
26. únor 2009 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Noc byla šílená :confounded: Celou noc jsem spala na sedaěce v sedě :angry: . Jakmile jsem si lehla tak se semnou začal točit svět a už jsem utikála. :rolling_eyes:
Žofí a jaké druhé jmeno pro Elišku máte vybrané :wink: Jestli jsem to dobře pochopila tak se musíte vzít v kostele aby jste mohly nechat malou pokřtít? :confused:
26. únor 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No musíme, ale slyšela jsem že to někde nechcou. Záleží na faráři. My druhé jméno pro ELi nemáme. To nemusí být. :wink:
Jinak přeji dobré ránko! Ikdyž pro nás moc dobré nebylo. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Museli jsme s Eli na odběri kvůli štítné žlázy a vůbec ji nemohli nabrat krev, tak je božátko celá popíchaná a musíme zase příští týden. :cry: :rolling_eyes: . Tak snad už ji to naberou a nebudeme tam muset znovu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. únor 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
My na plavání bohužel nemůžeme, obě máme citlivou kůži a měly bychom z toho drbavku...já malou ani nemůžu koupat každý den, ikdyž vodu miluje, jen jednou za 2-3 dny a i přes to, že ji každý den podctivě mažu, má na nožičkách suchou kůžičku.

No my taky nikam nespěcháme, jen babičky a dědečci spěchají a taťka tomu tlaku už začíná taky podléhat...prý jestli to je normální, že ještě neumí chodit na nočník... :grinning:

Včera jsem měla školu, tak jsem se tu nějak nedostala a dneska od rána řeším problém na MMB...jedna maminka se po dvou týdnech co jsem ji poslala balíček rozhodla,že se ji šusťákovka od nás nelíbí a že i ta velikost je velká a že chce poslat peníze...a já nevím jak už ji vysvětlit,že ji zpátky nevezmu,protože nevím v jakém stavu mi ji po 2 týdnech nošení pošle (byla úplně nová) a jak já ji pak budu dokazovat, že mi ji tak ona poslala...ona pak může tvrdit cokoliv...nehledně na to, že mám v podmínkách prodeje napsáno, že ráda zboží přeměřím a ona nic přeměřit nechtěla...

zofi, co má Eli se štítnou žlázou???
26. únor 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
hany: on zatím nic, ale já se léčím na štítnou žlázu a už v porodnici ji brali krev jestli ji nemá taky, ale naštěstí ne. No a když jsme včera byli na poradně, tak dr. říkal, že se ji zdá ve výrazu jako by měla sníženou funkci štítné žlázy. No tak ji chce pro kontrolu udělat nové odběry :stuck_out_tongue_closed_eyes: :frowning2:
26. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký den!!
26. únor 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek