Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
26. únor 2009
sonaris zdravím tě 🙂 😉
sonarisa
26. únor 2009
děkuji za přijeti 🙂 🙂 🙂 🙂
zofinecka1
26. únor 2009
odkud si z Ostravy?
sonarisa
26. únor 2009
ahoj žofi, prosím, můžeš mi poradit, jestli se dá dát ta ostrava do oblíbených nebo tak něco, abych to nemusela pořád hledat, když zapnu net a koníka.
zofinecka1
26. únor 2009
no já to nezkoušlea, jám mám v oblíbených jen koňa, ale počkej zkusím to 😉
hanynka
26. únor 2009
zofi...bobek malý...
Ahoj sonaris...
sonarisa
26. únor 2009
z poruby a ty?
sonarisa
26. únor 2009
ahoj hanynka 🙂
zofinecka1
26. únor 2009
já jsem kousek. Z třebovic. Jinak to jde. klikneš myší a teď nevím jestli to je pravý nebo levý 😃 a objeví se ti takové okýnko s nabídkou a tam si najdeš přidat k oblíbeným položkám a klikneš na to a jen to potvrdíš a máš to tam 😃 x-)
zofinecka1
26. únor 2009
jo je to bobenek, ale teď si tu hraje pod hrazdičkou jako by se nic nestalo 🙂
hanynka
26. únor 2009
všechny z poruby a z centra žádná... :o(
hanynka
26. únor 2009
pravým tlačítkem...
zofinecka1
26. únor 2009
no to víš. Hold poruba je hezčí. A my máme baráček, takže ještě lepší 😃
tomasek06
26. únor 2009
Já jsem taky z Poruby 🙂
sonarisa
26. únor 2009
jj, v Porubě se žije docela dobře, hlavně to okolí, akorát nám na osmáku staví Globus, takže už žádné romantické procházky s manžou a dětmi po lesíku, ach jo.
hanynka
26. únor 2009
mno, tak u nás se o romantice vůbec bavit nedá...my bydlíme přímo na stodolní...ani tu není kam jít...nejbližší park je u radnice...o nějákém pískovišti si tu tak můžeme nechat zdát...ale u nás doma to vypadá taky jak kdyby si byla v nějákém rodiném domku, ale to je tak vše...taky bych chtěla do poruby...
tomasek06
26. únor 2009
Jj v Porubě je hezky a hlavně mám pořád kde chodi. Chodíme hodně i do Třebovic zofi 🙂 .Na hřiště na tvarůžky a pak do mlýna.Hany Jinak s bazéném mám problém já,jsem totiž od malička ekzematik a taky se vždy osypu. Malý je naštěstí zatím v poho.
sonarisa
26. únor 2009
kdysi se na stodolní bydlelo dobře - tak před 35 lety, bydlela tam kamarádka. Asi to není žádný med, po večerech randál. Sice park je za radnicí krásný, ale chodit tam takový kus, kolem cesty a tak. My sice bydlíme na vozovně, takže večer nemáme šanci mít otevřený okna, protože neslyšíme vlastního slova, jak tady stojí autobusy, fičí tramvaje, a někdy to ti řidiči pěkně rozhulí a ještě je slyšíme i z druhé strany, jak jedou do depa. Ale zas za pět minut jsme v parčíku, pak kousek na osmák, procházka do Plesné,nebo do Třebovic k řece Opavě. No, už se těším moc na léto, malýho šupnem do sedačky na kolo a paráda, nebo kolečkový brusle - a shodím aspoň pár kilo. Jaksi vážím o 3 kila víc, jak po porodu, což je teda nářez.Se už do ničeho nevlezu....
hanynka
26. únor 2009
no já jsem taky ekzematik, malá naštěstí taky ne,jen má sušší pokožku...
tomasek06
26. únor 2009
Jo ekzém je hnus. Však už jsem zase osypaná. Ale vodu a plavání miluju tak se musím obětovat. 😉
hanynka
26. únor 2009
mno tak my tu naštěstí nic moc neslyšíme, jen vlastně z barev, ty jsou hned vedle nás tak v pátek a v sobotu večer se to přes ten barák trochu táhne,ale nic hrozného...z venku nic neslyšíme...máme odzvučené okna a navíc bydlíme v půdním bytě, takže jsou nahoru a naštěstí to tu nic nedoléhá...ale s tím okolí je to hrozné...dvoreček je tak malinký, že tam stojí jen 4 popelnice...a před barákem je jen velké parkoviště a kluby...takže super vyžití pro téměř 2-leté dítě....
hanynka
26. únor 2009
já taky každou chvíli a to ibez bazénu...nejhorší to bylo, jak jsem čekala malou,to jsem se toho nemohla zbavit...mě se dělá hlavně na nohou a na hřbetu rukou...ale jak jsem čekala malou,tak i na obličeji...
zofinecka1
26. únor 2009
jo ve mlýně to je super a vlétě už budou dětičky řádit na průlezkách 😃
hanynka
26. únor 2009
a s těma kilama si nic nedělej...já mám taky o 3 víc než před těhotenstvím...a to už mám po porodu téměř 2 roky...
zofinecka1
26. únor 2009
jo tak to já vás nepotěším, já mám míň než když jsem byla před těhu 😃
hanynka
26. únor 2009
brácha bydlí s přítelkyní a malým u panoramky a úplně jim tam to bydlení závidím... 🙂
tomasek06
26. únor 2009
Jo malý je tam jak doma a hlavně tam je přejezd a jezdí tam vlaky. Je do vlaků úplný blázen. Tak se tam možná budeme podkávat 😉
hanynka
26. únor 2009
zofi to neni fer.... ]-(
hanynka
26. únor 2009
tak vlak nám tu jezdí takymale nikdo z nás z nich hotový není... 😃
tomasek06
26. únor 2009
Tak to můj manžel a malý jsou na nádraží pořád a pořád musíme někde jezdit na výlety a jen vlakem. Už jsem si zvykla.