• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
sonaris zdravím tě :slight_smile: :wink:
26. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuji za přijeti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
odkud si z Ostravy?
26. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj žofi, prosím, můžeš mi poradit, jestli se dá dát ta ostrava do oblíbených nebo tak něco, abych to nemusela pořád hledat, když zapnu net a koníka.
26. únor 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to nezkoušlea, jám mám v oblíbených jen koňa, ale počkej zkusím to :wink:
26. únor 2009 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi...bobek malý...
Ahoj sonaris...
26. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
z poruby a ty?
26. únor 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj hanynka :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem kousek. Z třebovic. Jinak to jde. klikneš myší a teď nevím jestli to je pravý nebo levý :grinning: a objeví se ti takové okýnko s nabídkou a tam si najdeš přidat k oblíbeným položkám a klikneš na to a jen to potvrdíš a máš to tam :grinning: :dizzy_face:
26. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo je to bobenek, ale teď si tu hraje pod hrazdičkou jako by se nic nestalo :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
všechny z poruby a z centra žádná... :o(
26. únor 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pravým tlačítkem...
26. únor 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš. Hold poruba je hezčí. A my máme baráček, takže ještě lepší :grinning:
26. únor 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky z Poruby :slight_smile:
26. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, v Porubě se žije docela dobře, hlavně to okolí, akorát nám na osmáku staví Globus, takže už žádné romantické procházky s manžou a dětmi po lesíku, ach jo.
26. únor 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno, tak u nás se o romantice vůbec bavit nedá...my bydlíme přímo na stodolní...ani tu není kam jít...nejbližší park je u radnice...o nějákém pískovišti si tu tak můžeme nechat zdát...ale u nás doma to vypadá taky jak kdyby si byla v nějákém rodiném domku, ale to je tak vše...taky bych chtěla do poruby...
26. únor 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj v Porubě je hezky a hlavně mám pořád kde chodi. Chodíme hodně i do Třebovic zofi :slight_smile: .Na hřiště na tvarůžky a pak do mlýna.Hany Jinak s bazéném mám problém já,jsem totiž od malička ekzematik a taky se vždy osypu. Malý je naštěstí zatím v poho.
26. únor 2009 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdysi se na stodolní bydlelo dobře - tak před 35 lety, bydlela tam kamarádka. Asi to není žádný med, po večerech randál. Sice park je za radnicí krásný, ale chodit tam takový kus, kolem cesty a tak. My sice bydlíme na vozovně, takže večer nemáme šanci mít otevřený okna, protože neslyšíme vlastního slova, jak tady stojí autobusy, fičí tramvaje, a někdy to ti řidiči pěkně rozhulí a ještě je slyšíme i z druhé strany, jak jedou do depa. Ale zas za pět minut jsme v parčíku, pak kousek na osmák, procházka do Plesné,nebo do Třebovic k řece Opavě. No, už se těším moc na léto, malýho šupnem do sedačky na kolo a paráda, nebo kolečkový brusle - a shodím aspoň pár kilo. Jaksi vážím o 3 kila víc, jak po porodu, což je teda nářez.Se už do ničeho nevlezu....
26. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky ekzematik, malá naštěstí taky ne,jen má sušší pokožku...
26. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ekzém je hnus. Však už jsem zase osypaná. Ale vodu a plavání miluju tak se musím obětovat. :wink:
26. únor 2009 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno tak my tu naštěstí nic moc neslyšíme, jen vlastně z barev, ty jsou hned vedle nás tak v pátek a v sobotu večer se to přes ten barák trochu táhne,ale nic hrozného...z venku nic neslyšíme...máme odzvučené okna a navíc bydlíme v půdním bytě, takže jsou nahoru a naštěstí to tu nic nedoléhá...ale s tím okolí je to hrozné...dvoreček je tak malinký, že tam stojí jen 4 popelnice...a před barákem je jen velké parkoviště a kluby...takže super vyžití pro téměř 2-leté dítě....
26. únor 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky každou chvíli a to ibez bazénu...nejhorší to bylo, jak jsem čekala malou,to jsem se toho nemohla zbavit...mě se dělá hlavně na nohou a na hřbetu rukou...ale jak jsem čekala malou,tak i na obličeji...
26. únor 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ve mlýně to je super a vlétě už budou dětičky řádit na průlezkách :grinning:
26. únor 2009 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
a s těma kilama si nic nedělej...já mám taky o 3 víc než před těhotenstvím...a to už mám po porodu téměř 2 roky...
26. únor 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak to já vás nepotěším, já mám míň než když jsem byla před těhu :grinning:
26. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
brácha bydlí s přítelkyní a malým u panoramky a úplně jim tam to bydlení závidím... :slight_smile:
Jo malý je tam jak doma a hlavně tam je přejezd a jezdí tam vlaky. Je do vlaků úplný blázen. Tak se tam možná budeme podkávat :wink:
zofi to neni fer.... :angry:
26. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vlak nám tu jezdí takymale nikdo z nás z nich hotový není... :grinning:
26. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to můj manžel a malý jsou na nádraží pořád a pořád musíme někde jezdit na výlety a jen vlakem. Už jsem si zvykla.
26. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek