Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
26. únor 2009
já za to nemůžu, já v těhu přibrala jen 3 kila a shodila jsem 10 kg 😃
tomasek06
26. únor 2009
No nic jdu s malým poobědvat a pak si půjdeme dát spolu siestu. 😃
hanynka
26. únor 2009
mno tak to můj přítel je zase zhniloun,toho nedostaneš nikam jinak než autem...
tak já v těhu přibrala 23 kilo a zhubla 20...
wau...obed v 11? Jsi rychlovka, me rozmrza kure teprve a mala chodi spat pred obedem, protoze kdyz je nevyspanam tak je protivna a nechce jist...
sonarisa
26. únor 2009
To se někdo má mít míň kilo než před těhu!!! taky jsem to tak měla u prvního, ale teď to jaksi neeeeeejde 😕 😕 j
Jinak u Panoramky je taky dobrý hřišťátko pro děti, píseček, skluzavky a tak.
tomasek06
26. únor 2009
Měla jsem navařeno ze včerejška 🙂 K Panoramce na hřišťátko chodíme taky,je to tam fajn. Malý chodí spát už konečně po obědě,ale taky dlouho chodil před.
hanynka
26. únor 2009
tak malý od bráchy má 10 měsíců,takže si ho zatím neužil...ale i tak se mají...já už jsem říkala že dám malé do obýváku takové to malé plastové pískovištěm ale pak jsem to zavrhla protože by to nejspíš skončilo katastrofou...
hanynka
26. únor 2009
a co budete mít dobrounkého???
sonarisa
26. únor 2009
hany, to bys měla pak doma pláž.......................
hanynka
26. únor 2009
no právě...
hanynka
26. únor 2009
a navíc mi jde spíš o ten kontakt s dětmi,protože malá se žádnými v kontaktu není a za chvíli půjde do školky a pak z toho bude vyplsknutá...
zofinecka1
26. únor 2009
my máme zahradu tak bude písek tam 😃
hanynka
26. únor 2009
to máš super...ale taky tam moc do kontaktu s dětmi nepříjde...
tomasek06
26. únor 2009
My máme dneska vývar a řízek.
paja
26. únor 2009
Ahoj holky,
tak já vám hlavně závidím to, že jste vůbec doma. Jak já bych teď ráda vařila 😉 . Bohužel musím být v práci 😞 . Malý je dneska u babičky.

S tím bydlením - myslím, že to je o zvyku. Já bych třeba do Poruby nechtěla, protože jsem celý život bydlela skoro v centru, mám tu přátele, rodinu, kousek do práce, takže Poruba by pro mě byla z ruky. Je ale pravda, že mám k Porubě kladný vztah, protože jsem tam takřka vyrůstala - naši pocházejí oba od tama, takže obě babičky tam bydlely. Dnes už je to ale jinak. Bydlím v Bohumíně (což je pro mě do centra Ostravy blíž než z Poruby) a kupodivu se mi tam moc líbí 😉 , je to takové malé městečko, taková větší vesnice 🙂.

No a s těma kilama - ani mi nemluvte. Po porodu jsem teda problémy neměla, protože jsem připbrala jen 10 kg a všechno zůstalo v porodnici. Ale teď jsem přes zimu přibrala 5 kg! Děs! Hlavně, že jsem na Vánoce dostala crossový trenažér. Chce to jen se přinutit! Když ale v poslední době je tolik stresů, že nemám vůůůbec energii na nějaké cvičení. Teď do toho ta nekonečná zima! Už aby bylo hezky, ať můžu s malým vyrazit někam na procházku do parku.
hanynka
26. únor 2009
řízek?to by si mala posmakla,muze se po nich utlouct...sni i 3...
Taky mám kamarádku v Bohumíně, ale mě teda laka ta poruba a pak ještě Hlučín,hrozně se mi tam líbí...
Ta nekonečná zima je příšerná...už mi z ni straší v věži...
paja
26. únor 2009
Jo, Hlučín je taky fajn.
My teď koupili domeček v Rychvaldě (10 minut do centra Ovy), tak až ho doděláme, tak se z Bohumína přestěhujeme tam. Už aby to bylo - máme sice krásný byt, ale domeček je domeček 😉 .

Jinak tomasek06 - nedělej mi chutě, jo? Já mám tady v rámci diety jen jabko 🙂 .
hanynka
26. únor 2009
mno ja bych šla buď do poruby do bytečku nebo do hlučína na baráček...
paja
26. únor 2009
Hanynko, ale v půdním bytě to musí být krásné bydlení, ne?
hanynka
26. únor 2009
bydlení skvělé,ale podmínky pro malou nic moc a to nemluvím o tom,že nemáme výtah a vede nám k bytu 100 schodů...s malou v ruce makačka...
paja
26. únor 2009
Hmm, to jo - to máš pravdu, ty podmínky pro mimčo nejsou zrovna ideální. No a ty schody? Aspoň nemáš šanci přibrat 😃 . Ne, dělám si srandu...To musí být fakt makačka...Si to nedovedu představit. Kolikrát přijedu z obchodu a musím do auta několikrát než to vynesu (když manžel není doma, samozřejmě) a několikrát vyběhnout a seběhnout 100 schodů...hmmm....mazec!
tomasek06
26. únor 2009
Tak jsme se krásně vyspali. Od 12 do 15. No krása!
zofinecka1
26. únor 2009
my jsme si krásně za plavali 😃
sonarisa
26. únor 2009
Tomasek06 - tak to máte kliku, malej mi taky spával až 3 hoďky odpoleldne, ale poslední dva dny spí jen hoďku a pak je večer mrzutý a nevyspaný. Nevím, co mu zase je. Asi zuby, nebo co.

zofi-chodíš s malou na plavání? taky jsme chtěli, ale Riši měl zánět středního ucha, tak jsme to radši vzdali.
zofinecka1
26. únor 2009
son jo chodíme a eli se to moc líbí. Teď chodíme ba vaničky, ale už budeme chodit do bazénku 😃
hanynka
26. únor 2009
Tak malá spí přes poledne hodinku max. 2...ale v noci od 7 do 7,někdy do 8...
a co se týče schodů tak na nákup jezdím jen na velký s přítelem...jinak se to fakt jinak nedá...ještě že mám kde dole uskladnit kočárek, jinak si to nedovedu představit...
zofinecka1
26. únor 2009
holky kdepak jste? :-o
tomasek06
26. únor 2009
Já jsem tady a kde jste vy? Za chvíli bude Ordinace tak tady zase nebudu.
zofinecka1
26. únor 2009
já jsem taky tady. musím vydržet do 11. h. jelikož musím zajet pro manžu do práce 🙂
tomasek06
26. únor 2009
Tak to ti nezávidím a daleko? A kdo hlídá malou?
zofinecka1
26. únor 2009
ne daleko ne. No já tu mám mamku, takže ona vyběhne jenom schody a nebo ji dám dolů chůvičku 😃

Začni psát odpověď...

Odešli