• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
já za to nemůžu, já v těhu přibrala jen 3 kila a shodila jsem 10 kg :grinning:
26. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic jdu s malým poobědvat a pak si půjdeme dát spolu siestu. :grinning:
26. únor 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno tak to můj přítel je zase zhniloun,toho nedostaneš nikam jinak než autem...
tak já v těhu přibrala 23 kilo a zhubla 20...
wau...obed v 11? Jsi rychlovka, me rozmrza kure teprve a mala chodi spat pred obedem, protoze kdyz je nevyspanam tak je protivna a nechce jist...
26. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
To se někdo má mít míň kilo než před těhu!!! taky jsem to tak měla u prvního, ale teď to jaksi neeeeeejde :fearful: :fearful: j
Jinak u Panoramky je taky dobrý hřišťátko pro děti, píseček, skluzavky a tak.
26. únor 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla jsem navařeno ze včerejška :slight_smile: K Panoramce na hřišťátko chodíme taky,je to tam fajn. Malý chodí spát už konečně po obědě,ale taky dlouho chodil před.
26. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý od bráchy má 10 měsíců,takže si ho zatím neužil...ale i tak se mají...já už jsem říkala že dám malé do obýváku takové to malé plastové pískovištěm ale pak jsem to zavrhla protože by to nejspíš skončilo katastrofou...
26. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co budete mít dobrounkého???
26. únor 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
hany, to bys měla pak doma pláž.......................
26. únor 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no právě...
26. únor 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a navíc mi jde spíš o ten kontakt s dětmi,protože malá se žádnými v kontaktu není a za chvíli půjde do školky a pak z toho bude vyplsknutá...
26. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme zahradu tak bude písek tam :grinning:
26. únor 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
to máš super...ale taky tam moc do kontaktu s dětmi nepříjde...
26. únor 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dneska vývar a řízek.
26. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já vám hlavně závidím to, že jste vůbec doma. Jak já bych teď ráda vařila :wink: . Bohužel musím být v práci :frowning2: . Malý je dneska u babičky.

S tím bydlením - myslím, že to je o zvyku. Já bych třeba do Poruby nechtěla, protože jsem celý život bydlela skoro v centru, mám tu přátele, rodinu, kousek do práce, takže Poruba by pro mě byla z ruky. Je ale pravda, že mám k Porubě kladný vztah, protože jsem tam takřka vyrůstala - naši pocházejí oba od tama, takže obě babičky tam bydlely. Dnes už je to ale jinak. Bydlím v Bohumíně (což je pro mě do centra Ostravy blíž než z Poruby) a kupodivu se mi tam moc líbí :wink: , je to takové malé městečko, taková větší vesnice :slight_smile:.

No a s těma kilama - ani mi nemluvte. Po porodu jsem teda problémy neměla, protože jsem připbrala jen 10 kg a všechno zůstalo v porodnici. Ale teď jsem přes zimu přibrala 5 kg! Děs! Hlavně, že jsem na Vánoce dostala crossový trenažér. Chce to jen se přinutit! Když ale v poslední době je tolik stresů, že nemám vůůůbec energii na nějaké cvičení. Teď do toho ta nekonečná zima! Už aby bylo hezky, ať můžu s malým vyrazit někam na procházku do parku.
26. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
řízek?to by si mala posmakla,muze se po nich utlouct...sni i 3...
Taky mám kamarádku v Bohumíně, ale mě teda laka ta poruba a pak ještě Hlučín,hrozně se mi tam líbí...
Ta nekonečná zima je příšerná...už mi z ni straší v věži...
26. únor 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Hlučín je taky fajn.
My teď koupili domeček v Rychvaldě (10 minut do centra Ovy), tak až ho doděláme, tak se z Bohumína přestěhujeme tam. Už aby to bylo - máme sice krásný byt, ale domeček je domeček :wink: .

Jinak tomasek06 - nedělej mi chutě, jo? Já mám tady v rámci diety jen jabko :slight_smile: .
26. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno ja bych šla buď do poruby do bytečku nebo do hlučína na baráček...
26. únor 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hanynko, ale v půdním bytě to musí být krásné bydlení, ne?
26. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
bydlení skvělé,ale podmínky pro malou nic moc a to nemluvím o tom,že nemáme výtah a vede nám k bytu 100 schodů...s malou v ruce makačka...
26. únor 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, to jo - to máš pravdu, ty podmínky pro mimčo nejsou zrovna ideální. No a ty schody? Aspoň nemáš šanci přibrat :grinning: . Ne, dělám si srandu...To musí být fakt makačka...Si to nedovedu představit. Kolikrát přijedu z obchodu a musím do auta několikrát než to vynesu (když manžel není doma, samozřejmě) a několikrát vyběhnout a seběhnout 100 schodů...hmmm....mazec!
26. únor 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se krásně vyspali. Od 12 do 15. No krása!
26. únor 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme si krásně za plavali :grinning:
26. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek06 - tak to máte kliku, malej mi taky spával až 3 hoďky odpoleldne, ale poslední dva dny spí jen hoďku a pak je večer mrzutý a nevyspaný. Nevím, co mu zase je. Asi zuby, nebo co.

zofi-chodíš s malou na plavání? taky jsme chtěli, ale Riši měl zánět středního ucha, tak jsme to radši vzdali.
26. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
son jo chodíme a eli se to moc líbí. Teď chodíme ba vaničky, ale už budeme chodit do bazénku :grinning:
26. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak malá spí přes poledne hodinku max. 2...ale v noci od 7 do 7,někdy do 8...
a co se týče schodů tak na nákup jezdím jen na velký s přítelem...jinak se to fakt jinak nedá...ještě že mám kde dole uskladnit kočárek, jinak si to nedovedu představit...
26. únor 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdepak jste? :astonished:
26. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tady a kde jste vy? Za chvíli bude Ordinace tak tady zase nebudu.
26. únor 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky tady. musím vydržet do 11. h. jelikož musím zajet pro manžu do práce :slight_smile:
26. únor 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to ti nezávidím a daleko? A kdo hlídá malou?
26. únor 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne daleko ne. No já tu mám mamku, takže ona vyběhne jenom schody a nebo ji dám dolů chůvičku :grinning:
26. únor 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek