• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Tak to jo.My taky bydlíme s mamkou a je to super mít hlídání pořád doma :slight_smile: :wink:
26. únor 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda jo :grinning: :wink:
26. únor 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno!!!!!! :grinning:
Má se oteplovat, huráááá, snad bude zas na chvíli líp a roztaje ten děsný sníh na chodnících, nějak se mi tam špatně jezdí s kočárkem.
27. únor 2009 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Jen ať po tom oteplování zase nenapdne sníh :frowning2:
27. únor 2009 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno.
Tak mě je už dobře, konečně se mužu najíst :grinning: .
Sonaris- oteplování je skvělé ale teď teprve vylezou ty psí vykaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsou všude i na chodníku. Je to děs jak chodíme do školky přes park tak mám co dělat abych kluky uhlídala :angry:
27. únor 2009 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeji dobré ráno! :wink:
27. únor 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: vypadá že bude hezky odpo jdeme na procházku tak snad bude hezky
27. únor 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se chystám jít na procházku,ale asi jen po Lenince.
27. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak já se odpo chystám do školy :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale ještě musím zavést Eli mamce do školy :grinning:
27. únor 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všichni? Už jste venku? Je tam ale fakt krásně.
27. únor 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte....

pozeram, ze je tu kopa novych tvari, od kedy som tu nebola. tak vitam vsetky nove mamky :slight_smile:
27. únor 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06, včera jsem byla s kočárkem na Lenince, ale chodit se dá akorát po cyklostezce, jinak je to samý sníh. Taky chodíš do zdravé výživy, co je na Lenince úplně nahoře? Byla jsem tam malýmu koupit ty kukuřičné křupky,moc mu chutnají, maxi balení stojí jen 37 a docela dlouho nám vydrží.

Ahoj Raduska2006 !! Ty jsi odkud z Ostravy? Taky Poruba?
27. únor 2009 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky. :slight_smile:
Tak malý se vyspal do růžová a maminka v klidu koukala na lyžovaní :grinning: i když jsme to projely na plné čáře :angry:
Sonaris - Radu je myslím Hrabuvka :wink: :slight_smile:
27. únor 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Sonaris! My chodíme už bez kočárku tak mi to nevadí. nUž jsme se vrátili a byla to fajn procházka. Do zdravé výživy nechodím. My žijeme nezdravě :slight_smile:
27. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonaris - Hrabuvka :wink:
27. únor 2009 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek06 - no tak my taky nežijem jako nějak extra zdravě, křupky mi doporučily kamarádky se stejně starými dětmi, sice je z nich 'Ríša jako čuňátko, ale chutnají mu.

Chtěla jsem se zeptat: Ríšovi teď nějak začalo období, že beze mě moc nevydrží, tam kde jdu já, jde za mnou Ríša. A v noci to právě vypadá taky tak. Už krásně spinkal celou noc - jen jedno kojení a teď se budí už v jedenáct, musím být u něho, jinak žalostně pláče a docela dlouho, mrčí a kňourá. Někdy stačí když se k němu přitulím, nebo se kojí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsme oba nevyspaní. Znáte něco takového? Já doufám, že je to jen dočasné, jinak se zcvoknu.
28. únor 2009 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno. Dneska tam bude hezky :wink: Za chvilku se chystám k tomaškovi 06 :slight_smile:
28. únor 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Copak všichni děláte? Vždyť tady nikdo není??? Zany už tě čekám a začínám vařit mňamky.
28. únor 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky a dobré ránko! Já jsem zrovna nachystala oběd a po obědě jedeme na návštěvu. :grinning:
28. únor 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Sonaris ty křupky chutnají spíš mě,malý to moc nechce. A přitom to všechny děti papají.
28. únor 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tomasek tak já taky letím na mnamky :slight_smile: my jdeme odpoledne taky na návstevu a venku to vypadá celkem hezky :slight_smile: včera se kamarádce narodila holčička dala ji zabrat měla 4,5kg a 53 cm :slight_smile:
sonaris snad je to jen období naše malá zase má ted období nošení na rukách a když ji třeba položíme do lehátka nebo někam hysterický řev až se začíná jako by uplně vztekat takže mi to samozřejmě nedá a je zpět na rukách :slight_smile: občas ji nevemu dam cumlík rve dál dávám hračky no nekdy si dá říct ale většinou ne takže taky tak nějak tajně doufám že ji to brzy přejde hlavně ta vzteklost :frowning2:
28. únor 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj dnešní den je úplně dělaný na návštěvy :slight_smile: My taky něco z Zany podnikneme. Půjdeme určitě s dětma ven. Te tvojí kámošce fakt nezávidím. No ale já měla malého 3,45 a 50cm a rodila jsem ho 17 hodin,tak si nevybereš :slight_smile:
28. únor 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo no já malou 3,65 a 49cm a 37 hodin ale nesla porod nepostupoval tak císař ... holky mám dotaz od mamky známá její vnuk má neštovice bydlí spolu když tam mamka k nim půjde může mi to nějak přenést na malou?nebo jen kdyby přímo malá s nimi byla ve styku?
28. únor 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Buď v klidu tak se to nepřenáší :slight_smile: Jedině že by tvoje mamka ještě neštovice neměla a chytla je.
28. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff tak aspon tak jsem si to myslela ale radši jistota je jistota nerada bych aby už je mamlá měla....no my už jsme po dobrém obídku a za chvíli jdeme k babičce malá mi tu ted tlačí to zas bude dílo :grinning:
28. únor 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek: tak budem obě doufat, že to ty naše ratolesti přeje. Ríši měl taky období nošení na rukou, tak jsme ho nosili v klokance,to miloval (akorát naše záda moc ne)

Ríša měl porodní váhu 4100 a 56 cm. Taky mi dal řádně zabrat, rodili jsme od osmi večera do 12 odpoledne.
tomasek06: tak to já jsem ráda, že Ríša jí aspoň ty křupky, jinak do něho moc nedostanu, přikrmuju ho teprve měsíc a půl, ale vybírá si už pěkně.
28. únor 2009 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko! :wink:
1. bře 2009 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno! :slight_smile:
1. bře 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké ráno. :slight_smile:
1. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak copak dneska podnikáte?
1. bře 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek