• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ahoj Zofi! No já teď vařím a odpo půjdeme určitě ven. Ale ještě nevím kde. A ty?
1. bře 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už mám navařeno a ven se chystá moje mamča a taťka. Já musím počkat na manžu až přijde z práce :grinning:
1. bře 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to se máš! Mě přijede muž až ve středu večer :cry:
1. bře 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to už máš za chvilku :wink:
1. bře 2009 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsme přišli z venku.Když zalezlo sluníčko tak byla zase kosa,ale je to počasí lepší a lepší,snad to vydrží.
1. bře 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kde jste všichni? Spíte nebo co?
1. bře 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne dívám se na TV.
Holky jak poznám že má eli průjem? Dneska Eli kadila už dvakrát a včera taky a to u ní není normální. Kadí vždy tak co dva dny. No a taky měla tu stolici fakt řidkou. Lze to považovat za průjem?
1. bře 2009 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak mě malá jěšte než jsme dali příkrmy taky kadila občas i třikrát za den a stolici měla taky takovou řídkou ale doktorka mi řekla že je to v pořádku pokud to není vyloženě voda tak dva tři dny v kuse,kadila mi tak třeba dva dny za sebou pak třeba jednou za den pak vůbec pak zas pár dní jednou denně no a ted má už tuhou stolici takové bobky no a taky ruzné někdy jednou někdy i třikrát za den.....tak nevím no uvidíš zítra když tak radši informuj doktorku :slight_smile:
1. bře 2009 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
leninek ale já nekojím, eli je na nutrilonu
1. bře 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zofi,kdyby měla průjem,tak kadí tak 10x za den,já myslím že to je v poho.
1. bře 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dík, já si to taky myslela, ale jistota je jistota :wink:
1. bře 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj chápu. Dívala jsem se na výměnu manželek a ty nové díly vypadají drsně,jsem na to fakt zvědavá. Já bych do toho ale nikdy nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. bře 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! :wink:
Tomasek co ty zase tak brzo? :astonished: Já se taky dívala na ty ukázky a bude to drsné fakt. Ale už se těším :grinning: Bude to zajímavé :wink:
2. bře 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme vzhůru vždycky brzo :frowning2: Taky se už těším bude to prdel!
2. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno!!!!
Holky, poraďte, co dneska vařit, mám tam vepřové maso, řízek jsme měli včera, guláš nedávno. Máte nějaký tip na dobrou ňamku? Prosíííííííííííííííím :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sonarisa - co takhle brambory v alobalu - je to výborné. Pekáč vyplníš alobalem, oloupeš brambory, nakrájíš je na plátky, osolíš a pokladeš na alobal, nahoru dáš nasolené maso, můžeš pčidat třeba i zelí (se zelím je to výborné) nebo nějakou zeleninu - podle chuti. Pokapeš nejlépe olivovým olejem, přikryješ znova alobalem, šupneš do trouby, dáš to tak na 200° a pečeš tak dlouho, dokud brambory nezměknou :wink: .
2. bře 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, paji to co píšeš vypadá dobře. sonari: mě napadlo třeba masová směs v bramboráku, není to složité ani těžké-zvládla sem to já tak to dáš 100% :slight_smile: jak jinak se máte, já mám přímo ukázkovou chřipku, už je mi líp, ale je mi líto, že nikuš skoro celý den nevidím. zofi-ohledně toho kakání, dr. mi řekla že je naprosto normální, když jeden den bude kakat jak pominutá a pak dva aj tři dny nic. můžu se zeptat jak dáváte špuntíkům banán, chtěla bych ho dneska nikušce nachystat a chtěla sem to udělat takto: rozmačkat banán popř. trochu smíchat se sunarem-co vy na to?může to být?
2. bře 2009 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
den eli ještě nic nepapá, ale kámoška dávala svoji malé banán tak že ho rozmačkala jak říkáš ty
2. bře 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den - já dávala Honzíčkovi banán důkladně pomačkaný. Myslím, že to ani nemusíš ředit sunarem.
2. bře 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji: díky, vypadá to dobře, tak mě napadlo, že jsem už dlouho nedělala kuře na zelí, to se taky dělá vše v jednom pekáči vč. brambor.

den: taky díky, bramboráčky mám v plánu na víkend. Jinak já dávala Ríšankovi banán s bílým jogurtem, moc mu to chutná, nebo s mikyškou, kefírem, má to hrozně moc rád.

Jinak jsem se právě koukla na ¨1. díl výměny manželek, bude to docela zajímavé. Zítra má být na tn.cz další díl, tak jsem zvědavá.
2. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile: den já to malé většinou jen rozmačkám a spíš než se sunarem tak to bych radši jak píše sonaris s tím bílým jogurtem je to taky dobré :slight_smile: no my máme na oběd asi špagety no co se jinak dneska chystáte dělat?my půjdeme na chvíli asi na procházku po obědě a jinak nic už at je teplo at můžeme podnikat nějaké celodenní výlety :slight_smile:
2. bře 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni jo ať už je teplo. My se taky chystáme na prochajdu :slight_smile:
my máme dnaska na oběd ještě zbytky z víkendu :grinning:
2. bře 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi tak to jsme na tom stejně, já taky dojídám. bohužel procházka nám nehrozí :frowning2: jogurt:nebude to na ni moc kyselé, ona ještě nic takového neměla-nor.mléčného, tak nevím jak to snese
2. bře 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kde se flákáte? :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
já v posteli, vy už po procházce?
2. bře 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo už jo. Byli jsme jen chvilku a pak jsem nechala eli ještě na zahradě a teď už je vzbuzená :slight_smile:
2. bře 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! My jsme dneska venku nebyli a jen se válíme. Nějak mě bolí v krku a to není moc dobré :frowning2:
2. bře 2009 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my jsme naštěstí zdraví :slight_smile: :wink: ťuk ťuk :wink:
2. bře 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zofi procházku jen tiše závidím..... tomi:živě si to umím přrdstavit-tak se drž
2. bře 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek