• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
Ještě že je malý v poho a snad i bude a nechytí to ode mě.
2. bře 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak v to doufám taky, myslím si, že nikušce rostou zuby- ve slintání je oproti ní i bernardýn hadra :grinning: a ještě k tomu aby měla chřipku.....no, děkuji pěkně. zofi: na kdy plánujete tu svatbu. a budou zase šaty? u nás to vypadá na svatbu a to na 90% 5.9- tak uvidíme
2. bře 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj svatba já se vdávala loni a připadá mi to už tak dávno :wink:
2. bře 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi to září příjde strašně daleko... :frowning2: :slight_smile:
2. bře 2009 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No září je fakt daleko! A kde to budete mít?
2. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber:
malý má strašně rád Lipánka, je to bez konzervantů a od půl roku to miminka můžou. Zkus to malý smíchat s tím banánem.
2. bře 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
den mi to máme už teď v sobotu 7.3. a šaty nebudou. Neboj to uteče jak voda :wink:
2. bře 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
snad jo, ted má být na výstavišti něco ohledně svateb a potom veletrh v atomu, tak se celkem těším. lipánek: tam je normální mléko? mě pár lidí strašilo at do toho moc nejdu, že to niki může udělat zle- tak sem z toho mimo. ale právě sem nad tím taky uvažovala, že sem tam na svačinu by to mohlo být dobré. sem tu předtím psala odpověď a nějak se tu neukázala: zatím to plánujeme v porubském zámečku-ttam by to mohlo být toho 5.9., ale jsou i jiná místečka kde by to bylo dříve- já bych to měla nejradši v červenci-je to můj nejoblíbenější měsíc. my plánujeme dvojtou-pokud se teda něco nezmění- takže se vše konzultuje. takže v podstatě nic nemůžu napsat 100%, jedině až po konzultaci :wink: jinak, hurá už nemám teploty, ale ta hnusná rýma se mě drží furt. niky už chytala dneska nervy, že ke mě nemůže. držel ji děda a ona furt koukala na mě a křičela, až když sem ji vzala tak se uklidnila a začala se smát:slight_smile:))) bobek můj malinký :wink:
2. bře 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
den pokud nebudete mít hodně lidí tak to na tom zámečku jde, ale pokud počítáte s 50 lidmi tak ti to moc nedoporučuju. Ta obřadní síň je jen pro 30 osob. Jinak já byla na svatební veletrhu a ten byl v Imperiálu a bylo to super :wink:
2. bře 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: zdravím po delší době...

chtěla jsem se zeptat - denber a smardik - chcete ty plavací plínky nebo ne? psaly jste, že ano a pak už nic...tak nevím....(už si připadám, že se vnucuju...)mám ještě jednu zájemkyni, tak mi napište, ať vím....
2. bře 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno přeji!! :grinning:
Venkuj už to tak dobře nevypadá, prší a prší..........

denber: v lipánku je kravské mléko, lékařka říkala, že pokud je kravské mléko v jiné podobě než přímo to mléko, tak není problém to malýmu dávat.
Umělý mlíko je taky z kravského. Ale je to už jinak zpracované a ten organismus to zvládá v pohodě.
3. bře 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krasné ráno. :slight_smile:
3. bře 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejí krásné ránko! Dneska to na prochajdu nevypadá :frowning2:
3. bře 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: no k těm lipánkům mě doktorka řekla že ji můžu dát klidně občas na svačinku pribináčka lipánka a tak a ohledně konzervantů oni to tam nepíšou ale obsahuje to želatinu a ta je toho plná :slight_smile: takže si člověk stejně občas nevybere jinak já už malé dávám i jogurty to mi doktorka řekla že můžou děti od sedmi měsíců tak dáváme malé moc chutnají akorát dávám bílý anebo jen merunkový z ostatních mám zatím strach aby se mi malá neosypala :slight_smile: přemýšlím co dnes k obědu a nic mě zatím nenapadá :frowning2:
3. bře 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska ještě dojídáme zbytky z víkendu :grinning:
3. bře 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
žofi nedojídali jste včera :grinning: no nakonec jsem vymyslela špagety tak jsem pojedla malá měla prso se zeleninkou a bramborem a ted asi půjdem obě odpočívat do postýlky :slight_smile:
3. bře 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! :grinning: :grinning: :grinning: Byla jsem včera barabovat,tak jen spím a ležím je mi dost zle. Pili jsme maxi moqito ve třech a pak ještě pivečka. No děs. Jinak já jsem malému dávala jogurty už od 6 měsíce a v poho. Ze začátku jen bílé s čerstvým ovocem a pak už i ovocné.
3. bře 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: já byla taky včera posedět s kámoškou tatka hlídal malou dali jsme čtyři malé pivečka a měla jsem teda dost :grinning: achjo nevím co vymyslet s malou ven se mi teda nechce ted se vzbudila hraje si sama ještě možná tak půl hodky si hrát sama bude no a pak musíme něco vymyslet
3. bře 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsme na tom stejně. Malý se dívá na pohádky a pak budu muset něco vymyslet.
3. bře 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme došli domů z procházky. Bylo venku docela příjemně, malý spal jak dudek. Už jsou konečně schůdné chodníky, je to paráda. Doufám, že už tolik sněhu nebude. Kéž by už bylo jaro, nějak se mě drží zimní deprese. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nemáte náhodou nějaký osvědčený recept jak z té šedé zimní depky ven? Kromě alkoholu, ještě kojím.
Budu moc rááááda. Díky :slight_smile: :slight_smile:
3. bře 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kromě alkoholu mě nic nenapadá :grinning: :grinning: To když my máme doma depku tak si zajedeme na výlet a je nám zase dobře
3. bře 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Sonaris- já taky neholduji alkoholu :wink: ale když mám menší depku tak nechám děti manželovi a jdu se vyvětrat někde do obchodu. Něco hezkého si koupím ať už je to svíčka nebo něco na sebe. :wink: :slight_smile: A hned je mi fajn. Nejlíp se odreaguji v Ikeí a od tama zaručeně neodejdeš bez maličkosti co ti udělá radost. :dizzy_face:
3. bře 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík holky. :slight_smile:
3. bře 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co máte v plánu zítra? Ani nevím co vařit,ale asi udělám špenát.muž mi volal že si bere ve čtvrtek si bere na celý den malého ven,tak si spočnu. No ale úklidem :grinning: :unamused:
3. bře 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my byly dneska celý den u druhé babičky a dědy, včera teploty už nebyly-dneska zase slabé a ta blbá rýma a kašel-sakra ne a ne se toho zbavit. ohlledně těch lipánku atd díky-fakt sem nevěděla. jinak raji-ty plínky bych ráda, ale problém je, že jak na potvoru mi to na hl.třídu nevychází-navíc sem ted ještě marod-takže úplně zabité. jinak u nás asi nic nového. tak zatím papa , jdu se zkusit potit
3. bře 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
denber, Lipánek neobsahuje vůbec žádné konzervanty, ani želatinu, je to jediný výrobek tohoto typu, co je opravdu vhodný pro mrňousky. Jinak, jestli se z té nemoci nemůžeš dostat, mě docela pomáhal - šalvějový čaj s citronem a medem, vincentka do nosu a ještě eukalyptový olej do aromalampy, ten taky desinfikuje vzduch. A malý Ríša opravdu od nás rýmu ani jiného bacila nechytil. No, můžeš to zkusit.
3. bře 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky teda koukala jsem dnes na zprávy a mluvili o hexa vakcíně jako že je možné že nebude jako to je fakt super :angry: doktorka se pořád neozývá už to bude tři měsíce co máme od druhé hexy ve zprávách bylo že paní si to koupila za své takže to vidím tak že pokud do konce března nám ji doktorka nedá tak si ji asi taky koupíme jako nerada bych aby malá musela podstupovat celé očkování znova sice z toho žádné reakce neměla ale i tak :frowning2: :angry: ... jinak s tím lipánkem teda fakt ten tu želatinu neobsahuje :slight_smile: jen je sranda jak třeba pribináky propagují :slight_smile: ale já to zas až tak neřeším my to i tak malé občas na svačinku dáváme ....jo a žanet teda s tou ikeou souhlasím já taky nikdy neodejdu s prázdnou :grinning: jo den vincentku do nosu můžu taky doporučit vždycky mi zabere i malé pomohla :wink:
3. bře 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
den - ok, zatím je mám, tak až budeš zdravá, ozvi se - buď je ještě mít budu nebo ne :wink:

ad lipánek - konzervanty sice neobsahuje, ale podle mě je dost tučný a sladký......
3. bře 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem!
Vstávání do školky je hrůza, zvláště, když nás morče vzbudilo v pět, že nemá co pít. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. bře 2009 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Pro mě moc krásné není,pořád mě strašně bolí v krku asi půjdu zítra k doktorovi. :frowning2:
4. bře 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek