• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ostrava II

10. března 2015 
ahojky, u nás je to dobré až narýmu podrápaný nos a mallý kašel... :frowning2: co jinak na dnešek plánujete?
4. bře 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já asi nic. Není mi nějak dobře. Malý je zatím v poho. Ještě že tak!
4. bře 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko, tak my dneska ráno jedem na návštěvu a odpo mě čeká úklid a žehlení. Vyšlu manžu s Eli na prochajdu a budeto. :grinning: :wink:
4. bře 2009 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na to čekám taky,ale až zítra. Muž přijede z práce až večer a zítra jedou na celý den někde vlakem po ČR.
4. bře 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já už jsem si nakonec uklidila dneska a zítra se budu jen válet. Dneska dělám na oběd špenát,výpečky a br.knedlík. A vy?
4. bře 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: tak já dneska nevařím pro malou obed mám a pro sebe se mi nechce a odpoledne jde s malou ven tatínek tak já budu odpočívat :slight_smile: sice tam vypadá hezky a pohrávám si s myšlenkou že půjdu s nima :grinning: no uvidíme do odpoledne ještě daleko :slight_smile:
4. bře 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek: kde bydlíš a vkolik podáváš oběd- at nepříjdeme pozdě :wink: mi ted nikuš usnula, já nevím co dneska ukuchtím-moc se mi nic dělat nechce. sem jak chcípáček.
4. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mas dobre ze nemusis varit! Me uz to ani nebavi porad vymyslet co noveho. Ale zitra vlastne nemusim,nejsou chlapi doma :grinning:
4. bře 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
taky vás zdravím. Dneska je tam kráááásně - hned mám lepší náladu :wink: .
Jinak já taky občas řeším depku tím, že si zajdu něco hezkého koupit :wink: . Někdy bohužel ale ani to nepomáhá :frowning2: .

Rajka: Lipánek je sice asi dost kalorický, ale pro děti to snad nevadí, ne? Vždyť jsou ve vývinu. Přece jim nebudeme dávat jogurty se snížebým obsahen tuku...To by se snad ani nemělo, ne? Nejlepší jsou mléčné výrobky opravdu bez konzervantů a ty jsou bohužel tučné. Já třeba malému kupuju jogurty v takové malé skleněné skleničce - jsou s živou kulturou, jsou výborné, ale neskutečně kalorické, takže si na nich pochutnává jen brouček - já mu můžu jen závidět :wink: .
4. bře 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Paji! Já jsem malemu kupovala taky ty jogurty ve skleničce. A rozhodně se nemá dávat dětem light jogurty,potřebujou vše plnotučné!
4. bře 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tomasek06 - přesně tak! Mě by ani nenapadlo dát malému něco "light". Mám ale známou, která své pěti leté dceři neuvaří ani krupici, protože se bojí, aby náhodou nepřibrala (podotýkám, že holčička je normálních "rozměrů", žádné obézní dítě), už od malinka ji vštěpuje, že si musí hlídat linii. Je mi jasné, že děti by neměly být obézní, ale zase vše má nějaké hranice. Místo nízkotučných jogurtů to chce spíš trošku pohybu...si teda myslím... Někteří lidi jsou už fakt tak zblblí, že člověk nestačí koukat!
4. bře 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj. :slight_smile:
Tak já dneska nechala chlapi samé doma a vydala jsem se s kamoškou načumendu po obchodech :wink: Prošli jsme futurum :slight_smile:
4. bře 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nakoupily ste něco. já bych taky vyrazila, ale chudák účet - by to nepřežil :grinning:
4. bře 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
chtěla jsem se zeptat - už tak 14 dní mám takové nepříjemné tlaky v prsou (hlavně v jednom), přirovnala bych to ke stavu, kdy se mi po porodu nalévala prsa mlíkem. Menstruací to asi nebude, protože mě to takto začalo asi týden po a co já vím, tak jsou takové příznaky spíš před. No a těhotná taky nejsem - jsem si dělala už 2x těhu test. Tak nevím...Nemáte s tím některá zkušenost?

Jinak na nákupy se taky chystám - asi zítra :slight_smile:
4. bře 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
paji, nevím-mi to taky dělalo před malou, nejlíp - skoč k dr., tím nic nezkazíš. jinak testy byly od stejné firmy? tak kdyžtak zkuss jiný. jinak mě opravdu nic nenapadá:frowning2:
4. bře 2009 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme se byli projit a bylo dobře,ale ten vítr byl dost nepříjemný! Paji ta tvá známá je pěkný cvok! Chudák holčička! Jen ať s ní není anorektička! Jak se mi to rýmuje že?
4. bře 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Den - ja samozřejmě nic. :frowning2: Já mám ráda normalní styl takový (uťaplý) :grinning: nemám ráda moc extravagance a hlavně barvy. Něco jednoduchého a hezkého :wink: to je pro mě ale nic tam nebylo :grinning: :grinning:
Ale možná se tam vrátím mám vyhlídnuté rifle v Levisu...byly ohodně slevněne vyprodávaly starou kolekci :wink:
4. bře 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :wink:

paja, tomasek, - máte pravdu, dětem se nemají dávat nízkotučné výrobky, špatně jsem to napsala, tučné nevadí, ale toho cukru je tam hodně.....Evči Lipánky taky kupuju, jen pro ty malé mi to příjde moc sladké....jinak prckům samozřejmě plnotučné jogurty :wink:
4. bře 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky dneska venku uplně super :slight_smile: mohl by být takový víkend to by bylo super........paja teda ta tvoje známa :angry: jinak taky malé kupuju ty jogurty ve skleničce a ještě holandia ty jsou taky moc dobré ale jinak to až tak všechno neřeším já dávám malé co uznám za vhodné protože někdo mluví to druhý to a já si vždycky vyberu :slight_smile: já bych šla taky nakupovat ale ještě si musím počkat do výplaty nebo mateřské :slight_smile: to je u nás největší nákupní horečka :dizzy_face: dneska měla malá uplně dobrou náladu možná tím počasím
4. bře 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky dneska bylo opravdu super. Jsme byli dlouho na prochajdě. No a víkend bych brala taky kdyby byl jak dneska a hlavně v sobotu :grinning:
4. bře 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno! Tak muž s malým už mi odjeli do Prahy a přijedou až večer. Já se dneska chystám jít k doktorovi s tím krkem a doufám,že mi pomůže!
5. bře 2009 v 06:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko! Tak my jdeme dneska plavat a už asi naposled na vaničky :grinning:
5. bře 2009 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde chodíš plavat s malou?
5. bře 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno.
Tak to je super že jeli do Prahy. Tomášek miluje vlaky tak to bude mít zažítek :grinning: :grinning: :grinning: že pojede tak dlouho.
My dneska do školky nejdem Petříkovi se k velké rýmě přidal i trochu kašel ale hlavně nemuže mluvit :frowning2: Tak budu mít doma veselo.
5. bře 2009 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zlatíčko! :grinning: :grinning: Jo jeli pendolínem poprvé a malý je úplně šťastný! Hlavně tam jeli koupit lístky na fotbal.
5. bře 2009 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na jaký fotbal ???? :confused: Či Tomáš chodí na fotbal v Praze :grinning: :grinning: :grinning:
5. bře 2009 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedou v pondělí s Liborem a Zdeňkem na Baník.
5. bře 2009 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :wink: Tak to jo....papa zatím musím do obchodu
5. bře 2009 v 07:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tomasek já chodím do vítkovic
5. bře 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. My chodíme na Porubák.
5. bře 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek