Ostrava II

Šup sem Ostravandy 🙂
zofinecka1
5. bře 2009
no na porubák mám plavenku ale ještě jsem tam s eli nebyla. chodíte do alého bazénku?
tomasek06
5. bře 2009
Jj chodíme do malého a koupili jsme už i kruh,tak skáknem někdy i do velkého.
zanetka82
5. bře 2009
Ahoj. Jak je? Počasí se nám trochu pokazilo ale jinak je tam dobře...tak trochu už to voní jako na jaře 😉 😃
Byla jsem se podívat u kamaradky na pejska. Koupily si štěňatko Westíka x-) Krásné
tomasek06
5. bře 2009
Kdo si koupil pejska? Jinak chlapi už mi jedou domů,tak jim kuchtím něco dobrého na večeři.
zanetka82
5. bře 2009
Petra....chtěli chvíli počkat když jim zemřel ten jejich pejsek ale nevydrželi to a včera jeli pro nového 🙂
tomasek06
5. bře 2009
A rasa? Psi jsou pěkní,ale já už nikdy psa nechci!
zanetka82
5. bře 2009
Vždyť jsem psala rasu....Westík. West tak se jmenuje 😃
zanetka82
5. bře 2009
Krásné pokojíčky že? x-) x-)
zanetka82
5. bře 2009
Jéžiš mě se to nepřeposlalo 😞 ]-(
zanetka82
5. bře 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃
tomasek06
5. bře 2009
No takový smetáček! Mě se spíš líbí větší psi. Ti malí jsou uřvaní a rozmazlení. 😃 😃 😃 😃
zanetka82
5. bře 2009
Musí mít specialné peči o srst...oni se nestříhají ale nějak se jim vytrháva stará srst. A až bude velký tak bude
sněho
takový ten typický smeták 😃 😃 😃 akorát že ona jí nechce nechat tak dlouhou srst až na zem 😉
http://www.westieinfo.com/DB/galerie_album.php?...
tomasek06
5. bře 2009
Kde se všichni touláte?
leninnek
5. bře 2009
já jsem tady ted jsem uložila malou a dělám si večeři 🙂 my dneska byli odpoledne na návštěvě
tomasek06
5. bře 2009
Tak to jo! Já jen že tady skoro celý den nikdo nebyl.
sonarisa
5. bře 2009
ahojik vsem a hezky podvecer preji!!
Tomasek: uz je vam lepe??
tomasek06
5. bře 2009
Jo je mi o hodně líp. Koupila jsem si cumlací OROFAR a moc pomohl. Malý je zatím v poho.
zofinecka1
5. bře 2009
já už jsem taky zpět. Po plavču jsme ještě skokli na leninku zařídit si kvítečka na sobotu a k babi a jak jsme došli domů, tak už jsem zase letěla pryč. Teď jsem dorazila a eli už hajinkááááááááááááááááááááá 😃
tomasek06
5. bře 2009
Malý už taky hajá! Byl po celodením výletu úplně unavený.
denber
5. bře 2009
ahojky, hezký večer. u nás už je chřipka snad pryč,ale zato zítra začíná šílenství s narozeninama. co týden tak 1nebo rovnou 2-3 nározky. bude maraton. tomasek: a líbilo se jim na výletě?? já bych taky jela se projet vláčkem-je to fajn. tak zatím papa
tomasek06
5. bře 2009
Na výletě se jim líbilo moc! Malý i velký jsou do vlaků blázni!
tomasek06
6. bře 2009
Krásné ráno! 🙂 🙂 😉
zofinecka1
6. bře 2009
taky přeji krásné ránko! 😃
zanetka82
6. bře 2009
Hezké ránko 🙂
sonarisa
6. bře 2009
Dobré ráno 😉 zatím neprší.................. tak snad bude dobré.
tomasek06
6. bře 2009
Ahojky! Tak jsme byli zase venku a malý jel na motorce. Byl z toho strašně šťastný! Po dlouhé době se projel.
zanetka82
6. bře 2009
Ahojky. 🙂
Tak my jsme byli taky v parku a malý jezdil na motorce. Byli jsme na klouzačkách a na zahradce. Proběhl první písek 😃 😃 Radost jak na vánoce 😉 :-N později se už ale ochladilo jinak bylo super.
zofinecka1
6. bře 2009
no tak to já dneska zase při pátečku tvrdla ve škole :-p ]-(